1,201

Odp: Zdrada

Każdy ma prawo do swoich błędów bo i tak sam za nie cierpi...

1,202

Odp: Zdrada

Właśnie nie zawsze sam.

1,203

Odp: Zdrada

Kobiety są bardziej wrażliwe i mężczyźni często tego nie rozumieją, robią to co uważają za słuszne bez liczenia się z innymi i ich uczuciami...

1,204

Odp: Zdrada

O tak... bardzo często zachowują się w taki sposób, jakby nie rozumieli, nie zdawali sobie sprawy, że coś kogoś rusza, dla nich to normalne, a ktoś cierpi, niepokoi się, męczy.

1,205

Odp: Zdrada

Na szczęście są wyjątki, tylko wiele kobiet nie docenia tych wrażliwców, chcą mieć w domu twardego  maczo a potem przez niego płaczą..

1,206

Odp: Zdrada

Do zabawy macho jest ok, ale na męża to już nie...

1,207

Odp: Zdrada

Najlepiej jak jest trochę taki, trochę taki, bo takiego pod buta nie chciałabym. Ja potrzebuję mężczyzny, który będzie stanowczy, samodzielny, zaradny, nie nieporadnego chłopca, a czasami się na takich trafia i wtedy kobieta nosi spodnie w związku.

1,208

Odp: Zdrada

Aja bym nie chciała żeby forsował swoje zdanie bo jest mężczyzną i ma rację... lepiej żeby w zwiazku rządził rozum a nie ona albo on...

1,209

Odp: Zdrada

Mężczyźni myślą bardziej racjonalnie niż kobiety i to jest ich jedyna przewaga, że nie poddają się tak łatwo emocjom

1,210

Odp: Zdrada

To jest raczej ich ułomność bo widzą tylko to co realne a nie to co w sferze emocji, ich świat jest uboższy przez to

1,211

Odp: Zdrada

Oj, nie miałam na myśli dyrygenta, absolutnie!

Wittchen... zatem ten ich uboższy świat wzbogaca kobieta u boku, ale niektórzy myślą, że im więcej kobiet tym bogatszy będzie, a tu psikus, bo chodzi o to, żeby popatrzeć przez te kobiece okulary, a nie żeby mieć ich całą kolekcję big_smile

1,212

Odp: Zdrada

Na więcej kobiet trzeba więcej pieniędzy, w krajach arabskich to najlepiej  wiedzą, kogo stać na ile żon:)

1,213

Odp: Zdrada

Ciekawe jak by to było być jedną z nich... cały dzień spędzać z "koleżankami"... które kim wtedy by dla mnie były? Też żonami? Hahaha big_smile zorganizowałybyśmy sobie czas pełen rozrywek, wydawały jego forsę na ciuchy, woziły się mercami na wycieczki i od czasu do czasu zabawiały z nim, bo przecież każda z nas ma potrzeby. Gdyby w swojej głowie zmienić stosunek do całej sprawy i nie uważać się za jego niewolnicę tylko jego zacząć uważać za naiwnego sponsora to mogłoby być wesoło.

1,214

Odp: Zdrada

Trafiłam kiedyś na ogłoszenie takiej firmy specjalizującej się w organizowaniu "beztroskich wakacji pełnych wrażeń... Wyjazdy dla singielek, rozwódek i innych spragnionych przeżyć pań, oczywiście za ciężkie pieniądze:) Nawet jakbym miała tyle kasy to nie szukam wrażeń

1,215

Odp: Zdrada

To pewnie dobre dla kobiet, które już nie są w stałych związkach i jedyne czego szukają to rozrywki:)

1,216

Odp: Zdrada

Widocznie jest popyt na takie wyjazdy skoro są  takie oferty:)

1,217

Odp: Zdrada

W krajach arabskich jest popyt na blondynki, więc szukające wrażeń Europejki muszą uważać żeby nie zostać kupione do haremu smile

1,218

Odp: Zdrada

Ale jak pojadą tam same, to komu taki zainteresowany zapłaci za nie...?

1,219

Odp: Zdrada

Heh, przypomniało mi się jak mój lowelas pisał, że gdyby porwał mnie szejk to szukałby mnie pod każdym ziarnkiem piasku, aż by znalazł big_smile Takie to banalne, a mnie rozczuliło i rozbawiło wtedy.

1,220

Odp: Zdrada

Jaki romantyczny:) To wcale nie jest banalne, ja bym chętnie słuchała takich obietnic...

1,221

Odp: Zdrada

Ja słuchałam bardzo chętnie, a potem płakałam bardzo dużo big_smile

1,222

Odp: Zdrada

[quote=Mariella]Jaki romantyczny:) To wcale nie jest banalne, ja bym chętnie słuchała takich obietnic...[/quote]

Hmmm, obietnice mają to do siebie że rzadko są dotrzymywane... ja bym wolała żeby coś w końcu zrobił zamiast tylko obiecywać;)

1,223

Odp: Zdrada

Jak podejrzewacie swojego faceta od zdradę to zawsze możecie podpiąć go pod [url=http://www.wariograf.net/]http://www.wariograf.net[/url]. Czasem nie ma innego sposobu niż trochę go "prześwietlić"

Ostatnio edytowany przez karola14 (2014-09-29 09:55:35)

1,224

Odp: Zdrada

Ja mam wariograf w wyobraźni, zaaaawsze wykryję kłamstwo, skuteczność stuprocentowa moje Panie (wystarczy stale kogoś o nieszczerość podejrzewać).

1,225

Odp: Zdrada

[quote=Kalinka01][quote=Mariella]Jaki romantyczny:) To wcale nie jest banalne, ja bym chętnie słuchała takich obietnic...[/quote]

Hmmm, obietnice mają to do siebie że rzadko są dotrzymywane... ja bym wolała żeby coś w końcu zrobił zamiast tylko obiecywać;)[/quote]

Nie za dużo czasem wymagasz od biednego słabego faceta...? wink