26

Odp: portale randkowe

To chyba nie od wieku zależy to dopasowanie tylko czy sie ktoś podoba czy nie... Kalkulowanie tu nie jest dobre

27

Odp: portale randkowe

Tyle fajnych tematów, by zmącić dziewczynkom wizję świata, ale do roboty trza jechać... Życie to nie bajka. wink

28

Odp: portale randkowe

[quote=kasia001]To chyba nie od wieku zależy to dopasowanie tylko czy sie ktoś podoba czy nie... Kalkulowanie tu nie jest dobre[/quote]

Wiek też jest ważny, bo jak meżczyzna bierze sobie np. żonę 20 lat starszą od siebie to w wieku 20 lat może nie myśleć o tym , że za lat 20 ona będzie już starszą panią, którą trzeba będzie sie opiekować a jemu wciąż będą sie podobać 40-latki...

29

Odp: portale randkowe

Ostatnio słuchałam audycji z psychologiem i zadzwoniła kobieta którą zdradza 10 lat młodszy mąż, pytała co jej doradza... Myślę że takie związki są skazane na porażkę właśnie z powodu różnicy wieku

30

Odp: portale randkowe

Ja wiem czy skazane... choć na pewno więcej pokus ma ta młodsza osoba. Czasem różnicy nie widać ani w wyglądzie ani w zachowaniu.
Mój dziadek ożenił się z kobietą 30 lat młodszą od siebie i go zabiła.

31

Odp: portale randkowe

Zabiła dosłownie, czy wykończył się spełniając obowiązki małżeńskie...?

32

Odp: portale randkowe

Chyba naprawdę zabiła, bo prokuratura zajęła się sprawą, a lekarz uznał, że przyczyny śmierci są niewyjaśnione i trzeba zrobić dokładniejszą sekcję itd. Dodatkowo podejrzane było to, że on się z nią własnie rozwiódł, ale jeszcze mieszkali razem, chciał zmienić testament i wyznaczony był termin rozprawy o podział majątku. Zmarł nagle przed rozprawą.
Wcześniej miała dwóch mężów i obaj nie żyją.

33

Odp: portale randkowe

To chyba  miał silne nerwy, ze się z nią ożenił bo chyba wiedział o losie tamtych...?

34

Odp: portale randkowe

Głupi był, ot co. Ona zadłużona, wyrwała go, spłacił jej kredyty, wzięli ślub, wzięła kolejne kredyty, on się zezłościł, że po co jej to i że tych nie jej nie spłaci, ona mu pogroziła, on skarżył się adwokatowi, który prowadził sprawę rozwodową.
Nie zdążył zmienić testamentu ;p a ona już prawie ma kolejnego bidulka big_smile

35

Odp: portale randkowe

O, to jeszcze ze trzech tak obskoczy i wykończy... Widocznie wie jak zabić żeby nie było na nią.

36

Odp: portale randkowe

Może doprowadza ich do takiego stanu, że im serducha nie wytrzymują tongue
Przecież nic prostszego... kupi viagrę, poda za dużo i po chłopie. Kto to udowodni? Lekarz powie, że zachciało się dziadziowi baraszkowania z żoną, kupił pigułki, a w tym wieku zgon jest rzeczą normalną.
Nie mam pojęcia co się dokładnie stało z poprzednikami, ostatnim jej mężem też się nie bardzo interesuję, nigdy nie byliśmy blisko, nigdy się nie lubiliśmy, wręcz przeciwnie i kiedy policja przyszła do domu poinformować o jego śmierci to zażartowałam sobie, że nie wytrzymała z nim i się go pozbyła, a teraz wychodzi na to, że chyba miałam rację.

37

Odp: portale randkowe

Ale w ogóle było jakieś śledztwo czy już pozamiatane i nie ma jak czegokolwiek udowodnić?

38

Odp: portale randkowe

Pobrali kawałki rożnych organów, nawet mózgu, ale to trwa i trwa, robili dodatkową sekcję, a prokuratura jest tak zamotana, że w piśmie, które wysłali uśmiercili mi ojca (!) a dziadek nadal żyje, sami nie wiedzą jaka sprawę rozpatrują. Postepowanie  było wszczęte, na postępy czekało się długo, bardzo długo, a ja przestałam wnikać jak mi ojciec pokazał ten ich bałagan w papierach. Sprawy sądowe toczą się nadal, ale to już o podział majątku, babka mota się w zeznaniach, raz mówi tak, raz siak więc się ciągnie. Zarzutów nikomu nie postawiono.

39

Odp: portale randkowe

Wszystko im jedno, ważne, że denat jest, nieważne jak ma na imię...

40

Odp: portale randkowe

No tak... pewnie to zakończą, pociągną trochę i zakończa, bo przecież w tym wieku to i tak by długo nie pożył. Gdyby miał być jakiś skandal, gdyby chodziło o nieletnią osobę albo kogoś znanego to pewnie by się tym zajęli jak trzeba.

41

Odp: portale randkowe

Z samych poszlak nie postawią jej zarzutów, musieli by mieć dowody albo jej przyznanie się

42

Odp: portale randkowe

Czyli nie da rady. Co prawda groziła mu śmiercią, ale wie o tym tylko adwokat, któremu się skarżył, motywując chęć rozwodu. Ale to wiadomo... niejedna osoba "życzy" w złości i podczas kłótni drugiej osobie śmierci, a nawet w żartach się mówi "zabiję", więc to nic nie znaczy.

43

Odp: portale randkowe

A może faktycznie umarł bez pomocy?

44

Odp: portale randkowe

Gdyby słowa mogły uśmiercać, to ja też bym miała już parę osób na sumieniu ... wink

45

Odp: portale randkowe

Mogło i tak być, ale sam lekarz uznał, że to dziwna śmierć i podstawowa sekcja zwłok nie ustaliła przyczyny zgonu. Dziadek bardzo dbał o siebie, miał w planie dożyc 105 lat, zdrowo się odżywiał, wczasował, nie miał nałogów, gimnastykował się, jeździł rowerem, regularnie badał (niedługo przed śmiercią akurat odebrał świetne wyniki). Miał... kurczę... 89-90 lat, więc jak na mężczyznę to i tak pora.

46

Odp: portale randkowe

Jak widać planowanie czegokolwiek  w tak podeszłym wieku jest bardzo ryzykowne...

47

Odp: portale randkowe

Starsi ludzie zwykle nie chcą umierać, mają jeszcze tyle planów i nie patrzą w metrykę...

48

Odp: portale randkowe

Bo kiedyś były inne czasy i ludzie mogli sobie planować co będą robić na starość, nie tak jak teraz, kiedy już wiemy, że żadnej starości nie będzie... chyba że na emigracji.

49

Odp: portale randkowe

Może mniej będzie starszych ludzi za te 30-40 lat, ale będą nadal i pewnie z takim samym nastawieniem. Kogo NFZ nie zabije, tego na pewno wzmocni:)

50

Odp: portale randkowe

Znam osobę ok . 80 -tki, która nie boi się śmierci tylko tego że czegoś nie załatwi przed i rodzina będzie miała z tym kłopot