126

Odp: wzmocnienie paznokci

Odżywka new nails - jedyny kosmetyk z tych które testowałam, który faktycznie dał mi fajną zmianę, bo w zasadzie moje paznokcie całkowicie wróciły do życia i znacznie lepiej wyglądają ;-)

127

Odp: wzmocnienie paznokci

Też ją używam i jestem bardzo zadowolona - wygląd paznokci zdecydowanie mi się poprawił

128

Odp: wzmocnienie paznokci

Ostatnio z braku kremu do rąk użyłam oliwki i tak mi się spodobało że teraz codzień smaruje nią ręce i paznokcie i widze że są w lepszym stanie niz jak używałam kremów z aloesem!

129

Odp: wzmocnienie paznokci

[quote=a.filipowska]wszystko fajnie, tylko żeby czasu nie trzeba było na to poświęcać ... tongue[/quote]
Zgadzam się! Ja juz sie poddałam moje łamliwe paznokcie to chyba kwestia genetyki xP

130

Odp: wzmocnienie paznokci

Wzmocnienie paznokci? Oliwka + odżywka new nails, odpowiednia systematyczność i z paznokciami wszystko będzie ok.
Nie jest łatwo doprowadzić paznokcie do normalnego zdrowia, bez odpowiedniego zaangażowania. Bo jeśli nadal nie będziecie dbać o swoje paznokcie, to może z nimi być tylko gorzej.

131

Odp: wzmocnienie paznokci

zastosować kurację parafinową do rąk i paznokci marki Bielenda  od razu poczujesz różnicę

132

Odp: wzmocnienie paznokci

Inne zabiegi parafinowe też dobrze działają:)

133

Odp: wzmocnienie paznokci

a srodki do paznokci ? stosowałyście może pełno tego na rynku

134

Odp: wzmocnienie paznokci

ja polecam odżywke eveline 8 w 1

135

Odp: wzmocnienie paznokci

Nie boisz się? Tyle dziewczyn miało po tej odżywce problemy, że strach się bać. Piszę na podstawie tego co widziałam na blogach - nie sądzicie, że to trochę dziwne?

136

Odp: wzmocnienie paznokci

może były uczulone na jakiś składnik ja mam z tej firmy płynne szkło i jest super

137

Odp: wzmocnienie paznokci

dobra jest odżywka Eveline na porost paznokci, rosną jak szalone, przynajmniej u mnie:)

138

Odp: wzmocnienie paznokci

Najlepiej wzmacnia niemalowanie paznokci przez jakiś czas.

139

Odp: wzmocnienie paznokci

Przecież z eveline mnóstwo osób ma problemy. Ponoć kilka miesięcy stosowania kończyło się zniszczeniem paznokci, ale ile w tym prawdy, to już trudno mi powiedzieć. Nie używałam.

140

Odp: wzmocnienie paznokci

[quote=rikela]Przecież z eveline mnóstwo osób ma problemy. Ponoć kilka miesięcy stosowania kończyło się zniszczeniem paznokci, ale ile w tym prawdy, to już trudno mi powiedzieć. Nie używałam.[/quote]

Stosowałam dwie odżywki tej firmy i żadna nie wyrządziła mi krzywdy. Przeciwnie - paznokcie były w o wiele lepszej kondycji. Widać każdy musi przetestować produkt na sobie smile

141

Odp: wzmocnienie paznokci

ja słyszałam o naparze z kopru włoskiego lub siemienia lnianego, ale jeszcze nie udało mi się ich wypróbować;)

142

Odp: wzmocnienie paznokci

mi także ta firma się spraawdza

143

Odp: wzmocnienie paznokci

Z new raczej wszystkie dziewczyną są zadowolone, bo jest po prostu skuteczna. Od kiedy mam odżywkę, z moimi paznokciami nigdy nic złego się nie działo, i tak już od dawna.

144

Odp: wzmocnienie paznokci

Polecam olejowanie paznokci, daje bardzo fajne efekty:)

145

Odp: wzmocnienie paznokci

A jak często trzeba je robić? I ile czasu to zajmuje?

146

Odp: wzmocnienie paznokci

A ja na zniszczone  paznokcie polecam manicure japoński.Spróbujcie a zobaczycie jak to super działa.Więcej znajdziecie na stronie mojego salonu

147

Odp: wzmocnienie paznokci

Ja mam treatment z Revlonu, nieźle, ale nie wiem czy w jakikolwiek sposób odżywia.

148

Odp: wzmocnienie paznokci

Wzmocnienie paznokcie - odżywka new nails i systematyczność. Dajcie sobie trochę czasu a zobaczycie że paznokcie mogą bardzo łatwo powrócić do zdrowia.

149

Odp: wzmocnienie paznokci

Mój sposób ma kiepski zapach, ale świetnie działanie - możliwie często maczam paznokci w świeżym soku z cebuli. Już po ok 2 tygodniach są bardzo zauważalne efekty (poje paznokcie rozdwajały się na potęgę, a teraz zdarza się to znacznie rzadziej i w mniejszym zakresie)

150

Odp: wzmocnienie paznokci

Hmm... jak długo, jak często i ten sok to robisz na cukrze czy jakoś inaczej, miksujesz czy coś?