151

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ciekawa rzecz, nie słyszałam jeszcze o niej, więc czas sprawdzić ...

152

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja też nie słyszałam.

153

Odp: Dodatki w kuchni :)

Mi się bardzo podobają dekory kuchenne. To takie szklane panele z nadrukowaną fototapetę, które wykonuje się na wymiar i montuje zazwyczaj między blatem kuchennym a szafkami. Można w ten sposób bardzo ożywić wnętrze i zawsze coś oryginalnego. smile

154

Odp: Dodatki w kuchni :)

A ja się zakochałam w takich drobiazgach, które tworzą w kuchni niepowtarzalny klimat - znacie?

155

Odp: Dodatki w kuchni :)

[quote=a_grestowa]A ja się zakochałam w takich drobiazgach, które tworzą w kuchni niepowtarzalny klimat  - znacie?[/quote]

No właśnie mi się strasznie podoba to ich lustro z okiennicami i zastanawiam się, czy ktoś już takie kupił smile Ale generalnie mają sporo fajnych przedmiotów, podoba mi się to, że można kupić sporo drobiazgów, które są naprawdę niedrogie a nadają się na świetne prezenty smile

156

Odp: Dodatki w kuchni :)

Musi być dziwaczne, bo o czymś takim to jeszcze nie słyszałam... Zamiast okna się je montuje?... big_smile

157

Odp: Dodatki w kuchni :)

Kalinka, nie jest dziwaczne i fantastycznie się komponuje ze stylem prowansalskim smile Wiem o które lustro chodzi, bo sama mam na nie chrapkę tongue Widziałaś je?

158

Odp: Dodatki w kuchni :)

Jeśli chodzi o dodatki i akcesoria do kuchni to wraz z żona  zaopatrujemy się  w produkty Duka. A wszystko zaczęło się od sztućców i zestawu noży smile

159

Odp: Dodatki w kuchni :)

ja lubię Fiskars, drogie ale solidne

160

Odp: Dodatki w kuchni :)

A ja od pewnego czasu jestem zwolenniczką Gerlacha. Chociaż mamy też parę rzeczy z Fiskarsa i też jesteśmy zadowoleni.

161

Odp: Dodatki w kuchni :)

Najsolidniejsze to są radzieckie, mama przywoziła w latach 80 jak jeździła do Petersburga służbowo i służą jej do dziś

162

Odp: Dodatki w kuchni :)

Tylko radzieckich już nie dostaniesz. Ale faktycznie są solidne. W domu rodzinnym mamy sporo radzieckich rzeczy.

163

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ale nie są zbyt ładne i eleganckie, np. gościom takich bym nie podała

164

Odp: Dodatki w kuchni :)

[quote=Klaudia_a][quote=a_grestowa]A ja się zakochałam w takich drobiazgach, które tworzą w kuchni niepowtarzalny klimat  - znacie?[/quote]

No właśnie mi się strasznie podoba to ich lustro z okiennicami i zastanawiam się, czy ktoś już takie kupił smile Ale generalnie mają sporo fajnych przedmiotów, podoba mi się to, że można kupić sporo drobiazgów, które są naprawdę niedrogie a nadają się na świetne prezenty smile[/quote]

Pisałam jeszcze w innym wątku, ale słuchajcie - jak się coś bardzo podoba, to trzeba to mieć smile Kupiłam to lustro z okiennicami i nadaje niepowtarzalnego klimatu, tak więc teraz chyba będę częściej kupowała sobie ładne rzeczy do mieszkania smile

No i polecam, bo teraz na stronie mają różne zniżki, np. za dołączenie do newslettera dostałam minus 20 zł smile miahome.pl

165

Odp: Dodatki w kuchni :)

[quote]Pisałam jeszcze w innym wątku, ale słuchajcie - jak się coś bardzo podoba, to trzeba to mieć smile Kupiłam to lustro z okiennicami i nadaje niepowtarzalnego klimatu, tak więc teraz chyba będę częściej kupowała sobie ładne rzeczy do mieszkania smile

No i polecam, bo teraz na stronie mają różne zniżki, np. za dołączenie do newslettera dostałam minus 20 zł smile miahome.pl


dla mnie kompletnie nie ten styl.. dla osób lubiących nowoczesne wystroje i gadżety polecam sklep nierdzewka24.pl[/quote]

166

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja podczas aranżacji kuchni skorzystałam z usług Ecke.pl - architektura wnętrz . Uważam, że dużo lepiej zlecić taką robotę dobrym fachowcom, którzy wykonają aranżację profesjonalnie. Oferują naprawdę dobre projektowanie łazienek, więc polecam każdemu.

167

Odp: Dodatki w kuchni :)

Jeśli ktoś ma do tego dryg, to można fotografować pięknie przyrządzone dania i później zdjęcia powiększać i oprawiać w ramkę.

168

Odp: Dodatki w kuchni :)

No jesli ktoś ma taki talent to rzeczywiście własne zdjęcie oprawione w ramkę może być piękną dekoracją:) No i oczywiście poza tym wszelkie deko drobiazgi: jakies pojemniczki na przyprawy designerskie, jakies figurki, na stole jakieś przyjemne wizualnie obrusy jak z witeks.pl/obrusy - polecam, bardzo ładne wzory mają itd itd.
Kuchnia to w końcu serce domu

169

Odp: Dodatki w kuchni :)

Zawsze ładna i dobra lampa i odpowiednia oświetlenie potrafią w kuchni zdziałać cuda  -  można znaleźć niebanalne i ciekawe lampy

170

Odp: Dodatki w kuchni :)

Szukam fajnych zasłonek do kuchni. Polecicie coś? smile

171

Odp: Dodatki w kuchni :)

Mnie się podobają kraciaste

172

Odp: Dodatki w kuchni :)

Duży wybór jest w Ikei, może tam zobacz.

173

Odp: Dodatki w kuchni :)

polecam nóż do ostryg - jest wielofunkcyjny:)

174

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja lubię i polecam deski bambusowe w kuchni

175

Odp: Dodatki w kuchni :)

Akurat te elementy dekoracji spokojnie możesz sobie wydrukować w dobre drukarni. Ja te girlandy robiłam , ale pewnie znajdziesz miejsce w swojej okolicy gdzie też Ci pomogą smile