1,101

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Nie mam pojęcia jak z parciem itd., ale w sumie to w transie hipnotycznym słyszy się polecenia.

1,102

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja bym wolała jednak być świadoma w tak ważnym momencie ...

1,103

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Hipnoza nie odbiera świadomości tylko na innych falach odbieramy rzeczywistość

1,104

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A ja bym spróbowała, podobno wtedy nie czuje się bólu

1,105

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Poród bez bólu to jak whisky bez lodu:)
Nie ma się potem tych wspomnień mrożących krew w żyłach..

1,106

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja tam wolałabym bez bólu i nie mieć takich wspomnień...

1,107

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ciekawe czy w hipnozie można kogoś przekonać do zmiany poglądów na trwałe? Przydałoby się coś takiego niektórym politykom....

1,108

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Podobno można pozbyć się nałogów więc to bliskie zmianie poglądów:)
Ale sama bym się nie poddała hipnozie w żadnym celu...

1,109

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A ja bym chciała poznać np swoje poprzednie wcielenia, dużo się mówi o tym jak ludzie w hipnozie przypominają sobie zdarzenia z poprzedniego życia, to by mogło być ciekawe doświadczenie:)

1,110

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja obawiam się, że noszę w sobie stłumione wspomnienia z dzieciństwa i może dobrze by je było wywlec... żeby ponaprawiać siebie teraz.

1,111

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jeśli są traumatyczne to pewnie pomogłoby parę wizyt u psychologa, żeby sobie z nimi poradzić...? Masz taką możliwość i chęci?

1,112

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Kilkanaście co najmniej big_smile
Nie wydaje mi się, żeby w moim mieście byli prawdziwi fachowcy oprócz znajomej pani doktor, ale hipnoza... dużo jest szarlatanów. Mój eks korzystał z pomocy "specjalistki" z Warszawy. Przyjechała, policzyła duuuużo i jeszcze trzeba było opłacić jej podróż, nocleg w hotelu, posiłki. Nawet go w trans nie potrafiła wprowadzić. Za to ten ginekolog, o którym wspomniałam, niby go wprowadził. Czekałam wtedy w poczekalni, wyszedł taki dziwny stamtąd, jakby nie wiedział co się z nim dzieje big_smile Nie sądziłam, że będzie coś po nim widać, no ale najwidoczniej coś się tam za zamkniętymi drzwiami wydarzyło...
Obawiam się jednak właśnie, że taki hipnoterapeuta usiłowałby wybadać czego szukamy w swojej przeszłości i udawałby, że to znalazł.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2014-09-26 01:11:07)

1,113

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Hipnozę to odradzam, ale rozmowa nawet z kiepskim psychologiem raczej nie zaszkodzi:)

1,114

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Z takim podejściem to trudno zaufać specjaliście, ja bym nie roztrząsała czy pomoże czy nie, tylko spróbowała poszukać pomocy...

1,115

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ja sobie daruję jednak myślenie o hipnozie, choć jest jeszcze przecież autohipnoza  ;p
Właściwie to mam wystarczająco dużo bieżących spraw do ogarnięcia, gdzie do źródeł dojdę sama big_smile

1,116

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

I to jest dojrzałe podejście, sama się uleczysz:)

1,117

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Hahha big_smile A za miesiąc, dwa, wrócę do Was jako jeszcze większa wariatka niż dziś ;p

1,118

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ooo, to może być ciekawie, jak zaczniesz pisać co masz w głowie wink Jedna moja znajoma ostatnio jest na siłę wysyłana do psychologa, rodzina chce żeby ją zamknął na leczenie w psychiatryku a on im tłumaczy że ona się do tego nie kwalifikuje, ale chyba mu nie wierzą...

1,119

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

O rety, to przykre, bo oznacza, że nie za bardzo jest w domu rozumiana, a stosunek najbliższego otoczenia ma ogromny wpływ na to, co się z nami dzieje sad

1,120

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Albo jest tak przykra dla otoczenia, widać nie każdy powinien żyć pod jednym dachem z innymi... A znasz jakieś szczegóły dlaczego ją chcą tam zamknąć?

1,121

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Takie problemy najczęściej biorą się z dzieciństwa, może nie była kochana przez rodziców albo wtedy przeżyła coś paskudnego?

1,122

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Założę się, ze wina leży gdzieś pośrodku, a nie tylko rodzina się uwzięła na biedną istotę...

1,123

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Są tacy ludzie z którymi nie da się wytrzymać, ale żeby od razu ich wysyłać do psychiatry?...

1,124

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Myślę, że w małżeństwie zaczęło się psuć i mąż chciał jej się pozbyć w tzw białych rękawiczkach:)

1,125

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To na pewno, ale on nie chce rozwodu ze względu na dzieci, a onanie dogaduje się ani z nim, ani z jego matką, ani nawet z własną rodziną, jest traktowana jak odmieniec