1

Temat: Trądzik

Czy ktoś z Was usuwał trądzik metodą laserową - jakie efekty?

2

Odp: Trądzik

Ja zrobiłam zabieg mikrodermabrazji w Apolonia Piękna. Efekty są i to bardzo duże. Oczywiście musiałam je powtórzyć, ale efekt jest smile Kondycja mojej skóry jest i wiele lepsza.

3

Odp: Trądzik

Ja się wybieram na mikrodermabrazję wiosną, żeby nie narażać skóry na mróz

4

Odp: Trądzik

Ja usuwałam ale za pomocą maści, żeli i ziół pitych za radą dermatologa. Ale ślady pozostały, po laserze może by ich nie było ale 8 lat temu nie było takich metod

5

Odp: Trądzik

Ale teraz laserem można usunąć te ślady, nic straconego smile

6

Odp: Trądzik

Podrzucam Wam informacje o nowoczesnych metodach laserowego leczenia trądziku wink

Pozdrawiam!

7

Odp: Trądzik

U mnie podziałał [url=http://problemnastki.blogspot.com/]iqface[/url]. Zwalczyłam trądzik bez laseru i innych zabiegów.

8

Odp: Trądzik

Na początku stosuj , dopiero jak to sobie nie radzi, to można stosować zabiegi bardziej skomplikowane.

9

Odp: Trądzik

Nie mam doświadczenia w usuwaniu trądziku za pomocą lasera. Jednak, jeśli mogę się wypowiedzieć to myślę, że lepiej poszukać przyczyny powstawania trądziku.  Jeśli ją znajdziemy to możemy wyeliminować produkt, który go wywołuje. Inną metodą są kremy i żele na  wypryski. Istnieje też wiele domowych sposobów na pozbycie sie trądziku i blizn, które pozostawiają po sobie wypryski. Dopiero gdyby zawiodły mnie te wszystkie sposoby to szukałabym pomocy w zabiegach laserowych. Na pewno od razu nie decydowałabym się na laser.

10

Odp: Trądzik

ja z lasera korzystałabym tylko w największej ostateczności, gdy wszystkie inne sposoby zawiodą, zawsze zachowuję dystans w kwestii takich operacji.
wiadomo, że u niektórych trądzik lepiej się podda działaniom maści, korektorów itd., a u innych będzie z tym gorzej, niestety hormonów się nie przeskoczy.
od dawna zmagam się z trądzikiem na twarzy i plecach i stosowałam wiele preparatów, począwszy od maści cynkowej po peelingi aż wreszcie do toniku z enzymami, który wywołuje szczypanie. z różnym skutkiem, ale i tak nie wyobrażam sobie iść pod laser.
oczywiście rozumiem osoby, dla których trądzik jest prawdziwą zmorą i chcą wreszcie się od niego uwolnić, a mają dość chodzenia po różnych dermatologach i faszerowanie organizmów substancjami sterydowymi, które nierzadko przepisują na tą przypadłość.
a czasem trzeba niestety przeczekać aż hormony się wyszaleją i uspokoją, bo taki okres w końcu musi nadejść. możemy im też pomóc m.in. poprzez odpowiednie jedzenie, czyli ograniczyć spożywanie bardzo ostrych rzeczy i czekolady. wiem, że to trudne, zwłaszcza przed okresem, ale czego się nie robi dla zdrowia, prawda?

11

Odp: Trądzik

Za zaplane zmiany trądzikowe odpowiada bakteria beztlenowa Propionibacterium Acnes. Do terapii trądzikowej, której zadaniem jest wyeliminowanie tej bakterii, używamy urządzenia Dual Laser sPTF+ (Photo Therapy Flash). Jest to laser wykorzystujący nowoczesną technologię, łączącą energię świetlną oraz cieplną dla uzyskania najwyższej skuteczności. Zabiegi są całkowicie bezbolesne a ich skuteczność określa się na poziomie 98,8%. Szczegóły zabiegu na:

12

Odp: Trądzik

Pamiętajcie, że każdy organizm jest inny i to, że pięciu osobom laser pomógł nie oznacza, że identyczne rezultaty osiągniesz Ty. Oczywiście uważam, że warto się decydować na zabieg, a powyższa informacja miała jedynie pomóc uniknąć rozczarowania, którego żadna z nas nie chce. Jeśli, któraś z Was na poważnie interesuje się zabiegiem to gorąco polecam artykuł:

13

Odp: Trądzik

mnie pomogły jakieś antybiotyki, dziś ich nie pamiętam, ale nie wiem czy to nie byl jakiś Dalacin, albo coś w ten deseń

14

Odp: Trądzik

Potwierdzam. Aplikator na wypryski HB, stosowany systematycznie, daje radę, sporą zmianę - w kilka tygodni można cerę totalnie odmienić i doprowadzić do zdrowia. Oczywiście cera wymaga pracy nad nią, normalnego podejścia i dopiero wtedy można oczekiwać poważniejszych zmian. U mnie w tym momencie nie ma żadnych śladów, wygląda to idealnie.

15

Odp: Trądzik

Jakbyś potrzebowała jakiejś rady w kwestii trądziku to podsunę Ci ten artykuł W nim jest chyba wszystko co powinnaś wiedzieć big_smile Trzymam kciuki wink

16

Odp: Trądzik

No ok ale wszystko zależy od cery, od skali problemów. Wcale nie zawsze idzie łatwo sobie poradzić z trądzikiem. Wiele zależy po prostu od danego przypadku, ale ogólnie cerę można szybko doprowadzić do normalności, trzeba tylko umieć nad nią podziałać. To wszystko.

17

Odp: Trądzik

Jasne, że nie. Ale trzeba taką skórę odpowiednio pielęgnować - stosować m.in. płyn micelarny  . Jeśli trądzik staje się dużym problemem to warto go skonsultować z dermatologiem

18

Odp: Trądzik

Trądzik to niestety dość powszechny problem. Wiele osób - zarówno młodych, jak i starszych - ma takie problemy. W przypadku takich zmian konieczne są regularne wizyty u specjalisty i odpowiednie leczenie.

19

Odp: Trądzik

Dziewczyny zanim zabierzecie się za usuwanie trądziku na własną rękę weźcie idżcie do lekarza, żeby określił przyczynę takiego trądziku. Wiem co mówię bo wydawałam namiętnie kasę na różne preparaty na trądzik i nic nie działało...a to dlatego, że mój trądzik był typowo hormonalny. Jeśli chcecie to poczytajcie o tym tu  ja wam tylko powiem, że oprócz tego że przyczyną może być hormon np płciowy to dzielimy trądzik jeszcze na estrogenny i androgenny. Ja miałam ten drugi i dopiero odpowiednie dobranie tabletek anty unormowało u mnie sytuację z pryszczami smile

20

Odp: Trądzik

To, że trzeba iść z tym do lekarza, to chyba powinna być podstawa i pierwszym krokiem w kwestii zwalczania trądziku, sama planuje iść do dermatologa.

21

Odp: Trądzik

Czy ktoś z was chodzi do dermatologa we Wrocławiu na nfz lub prywatnie?

22

Odp: Trądzik

Leki nic nie dadzą jeśli nie zmienimy diety, czyli  mniej słodyczy, ostrych przypraw.

23

Odp: Trądzik

Laser to chyba ostateczność. Ja proponuję mniej inwazyjne metody. Słyszałam o wysokiej skuteczności  peelingów kwasami Azelac, Mandelac, Lactipeel.

24

Odp: Trądzik

faktycznie nie warto jeść słodyczy ani nic ostrego ;/ bo to może pogorszyć tylko efekty. ale wiem , że bardzo ciężko się od takich rzeczy odkleić

25

Odp: Trądzik

Powiem wam, że dieta jest najważniejsza jeżeli chodzi o trądzik. No i czas niestety