126

Odp: Prorocze Sny:)

Nie do końca wierzę w sny, chociaż parę razy miałam taką sytuację, że sen faktycznie miał związek z niedaleką przyszłością

127

Odp: Prorocze Sny:)

Ja w snach parę razy odkryłam prawdziwe intencje kogoś np mi nieżyczliwego, bo np w śnie mi jakoś zaszkodził i już później podejrzliwie patrzyłam na niego, a  potem się okazywało że faktycznie nie życzy mi dobrze

128

Odp: Prorocze Sny:)

Ja miałam parę dni temu sen, w którym pojawiła się osoba, której twarzy nigdy wcześniej nie widziałam, znałam tylko jej nazwisko dlatego że jest dość znana...  Okazało sie po sprawdzeniu w internecie, że wygląda dość podobnie jak w moim śnie... Czy to może być przypadek?

129

Odp: Prorocze Sny:)

Może to jakieś przeczucie, intuicja, bo zawsze sobie jakoś wyobrażamy kogoś kogo nie widzieliśmy i może nasze wyobrażenie nawet sie zgadzać z rzeczywistym wyglądem...

130

Odp: Prorocze Sny:)

Ja dzisiaj śniłam że odziedziczyliśmy jakiś wielki stary dom w którym było pełno szaf, regałów i ciągle przewracały się a my je z powrotem ustawialiśmy:)

131

Odp: Prorocze Sny:)

Ja miałam dziś sen raczej  nie proroczy, bo taplałam się w jakiejś kałuży Anną Muchą  wink

132

Odp: Prorocze Sny:)

Mnie się ciąże znajomych śnią, kiedyś też ich dzieci jak im się coś działo

133

Odp: Prorocze Sny:)

[quote=Gabika]Ja dzisiaj śniłam że odziedziczyliśmy jakiś wielki stary dom w którym było pełno szaf, regałów i ciągle przewracały się a my je z powrotem ustawialiśmy:)[/quote]

Nie było Ci jakoś dziwnie potem w ciągu dnia po takim śnie?
Kiedy mi się śnią takie wariactwa to potem jakieś takie dziwne uczucie we mnie pozostaje, nie potrafię go opisać, ale coś jest.

134

Odp: Prorocze Sny:)

U mnie we śnie dziś topiła się łódka ale tak dziwnie bo znikała pod wodą potem wypływała w innym miejscu, a my się przyglądaliśmy w sumie nie wiem po co...

135

Odp: Prorocze Sny:)

To nie pływaj kajakiem żeby się nie wywrócił, bo to może być proroczy sen;)

136

Odp: Prorocze Sny:)

A masz jakieś wspomnienia z łódką związane? Bo może to jakieś symboliczne znacznie dla Twojej podświadomości.

137

Odp: Prorocze Sny:)

Dziś całą noc goniłam jakieś wiewiórki, abstrakcyjny sen wink

138

Odp: Prorocze Sny:)

Ja miałam wczoraj proroczy sen... śniło mi się, że w ostatniej chwili udało mi się złapać wyślizgującą się szklaną filiżankę. Obudziłam się i w ciągu kwadransa łapałam szklankę... big_smile I w ostatniej chwili się udało smile

139

Odp: Prorocze Sny:)

Ooo, może masz zdolności ezoteryczne, wróżko Klotyldo?...

140

Odp: Prorocze Sny:)

Mnie ostatnio śnią się różne zwierzęta, duże i małe,więc chyba muszę iść do ZOO:)

141

Odp: Prorocze Sny:)

zdecydowanie tak

142

Odp: Prorocze Sny:)

Mnie się śnił dawno niewidziany znajomy, może to zapowiedź że się zobaczymy niedługo?

143

Odp: Prorocze Sny:)

Dzisiaj śniło mi się dużo wody, ciągle byłam mokra bo  pływałam w jakimś jeziorze smile

144

Odp: Prorocze Sny:)

Od takich snów to chyba można się przeziębić...?:)

145

Odp: Prorocze Sny:)

Gdzieś kiedyś czytałam, że sny o wodzie brudnej oznaczają infekcję dróg oddechowych big_smile Nie wierzę w takie rzeczy, a  takie infekcje szalenie łatwo złapać, nie trzeba o nich śnić.
Chciałabym, żeby coś fajnego mi się wreszcie przyśniło, bo ostatnio mam takie pomieszane sny, zlepek mnóstwa twarzy, sytuacji, faktów, bez fabuły

146

Odp: Prorocze Sny:)

Ja słyszałam o człowieku któremu się przyśniło e będzie miał wypadek, więc następnego dnia nie poszedł do pracy w kopalni. No i w domu miał wypadek, spadła na niego szafka i trafił do szpitala

147

Odp: Prorocze Sny:)

Ja dzisiaj szukałam we śnie jakichś drzwi,ale ciągle  chodziłam wzdłuż bardzo długiej ściany i nigdzie ich nie było...

148

Odp: Prorocze Sny:)

A ja miałam przedziwny sen, choć niewiele z niego pamiętam, ale śnił mi się mężczyzna, na którym mi zależy i sytuacje, których najbardziej się w relacji z nim obawiam. Zdecydowanie za dużo o nim myślę.

149

Odp: Prorocze Sny:)

I potwierdziło się coś?

150

Odp: Prorocze Sny:)

Na razie nie, bo praktycznie nie utrzymujemy ze sobą kontaktu.