351

Odp: Książki

Lubicie pisać? Pomyślcie o wydaniu czegos swojego. Fajna sprawa! Jesli nie wiecie jak to zrobić to poproście o pomoc: [url]www.rozpisani.pl/km-wydaj-ksiazke[/url]. Kompleksowo zajmą się drukiem, wydaniem i działaniami marketingowymi. Spróbujcie, może to jest właśnie ta Wasza życiowa szansa smile

352

Odp: Książki

Ja kolegę namawiałam, żeby zaczął erotyki pisać wink Serio, potrafił tak operować słowem, że działało na zmysły, ale zbulwersowany był propozycją. Woli pisać tylko bezpośrednio do kobiet big_smile big_smile big_smile na czacie, przez smsy.

353

Odp: Książki

Nie dziwię się że nie chciał... Pewnie jako poeta by miał mniej sukcesów erotycznych niż jako "pisarz na chacie":)

354

Odp: Książki

Mnie zwiódł skurczybyk... ale już go przepłakałam dawno temu big_smile

355

Odp: Książki

Ale długo się nim cieszyłaś?

356

Odp: Książki

Cała znajomość trwała 11 miesięcy, z czego 4, może nieco więcej... 5 (?) to był intensywny romans, ale... przez Internet big_smile
I własnie o to cała końcowa afera, że ja nie chciałam przenieść tego do reala. Prawie sto tysięcy wiadomości na facebooku, setki sms'ów... Przez prawie całą znajomość kłóciliśmy się o to, że nie chcę się spotkać ;p
Przeważyło kiedy nie chciałam spędzić z nim Sylwestra i każde poszło w swoją stronę, zostaliśmy kumplami, ale potem się rozpadło, warknęłam do niego, obraził się, ale... on już wtedy miał dziewczynę, a ja akurat zakochiwałam się w swoim ideale...
To zwykły babiarz był (i z pewnością jest nadal) jak się okazało. Przykładowa sytuacja: wraca z pracy, czeka na niego dziewczyna, on pisze ze mną proponując niby w żartach seks albo przerywa pisanie, bo widzi laskę w legginsach i jak sam twierdzi, ślini się w tym momencie. Zrobiło mi się autentycznie niedobrze... ta jego dziewczyna wygląda na kogoś miłego i dobrego, więc strasznie mi jej żal sad
Mam nadzieję, ze szybko otworzy oczy, zanim on ją skrzywdzi. Ja byłam zauroczona, bo on naprawdę potrafi sprawić, że kobieta czuje się jak ktoś najważniejszy, najpiękniejszy, najwspanialszy na całym świecie.

357

Odp: Książki

Oczywiście przez krótki czas to sprawia, bo chce sobą obdzielić jak najwięcej kobiet:) Co za altruista!

358

Odp: Książki

Może to dawca nasienia z powołania...?

359

Odp: Książki

Nasienie rozdysponowuje zachowując rozsądek... żeby potem móc dysponować całą swoją wypłatą, a nie tym, co pozostaje po odliczeniu alimentów big_smile

360

Odp: Książki

Zawsze może zmienić tożsamość i IP, wtedy go nie namierzą wink

361

Odp: Książki

Jak na razie to jego była wpadła, wzięła ślub, a teraz podobno za nim lata... to łajdak jeden, pozwalał jej na to i niby nie czuł już nic, ale jednak coś tam było. Opierniczyłam go w końcu i powiedziałam do słuchu, długa historia. To się biedny popłakał i wiecie co zrobił? Wysłał mi mms ze zdjęciem jak płacze, żebym miała dowód, że go ruszyło !!!!!! Mężczyźni to idioci...

362

Odp: Książki

To nie idiota tylko kretyn, bo idiocie to się współczuje a kretynowi to już nie big_smile

363

Odp: Książki

Łajdak i babiarz. On mi powiedział, że nie jest babiarzem, że gdyby nim był to z każdej imprezy wychodziłby z inną, a ja mu na to:"O nie, mój drogi, wtedy to byłbyś kur*****rzem."

364

Odp: Książki

No to jeszcze nie upadł na samo dno wink Ale wszystko przed nim.

365

Odp: Książki

Od marca nie mam z nim kontaktu i mieć nie będę, więc nie wiem co tam u niego, ale tej panny, co ją bajerował to naprawdę mi szkoda, bo wygląda na dobrą, miłą, taką... niewinną i młodziutka jest, bo co ona ma, 19 lat? Wcześniej go nie chciała i przestali się kontaktować, zabawiał się z inną, potem byłam ja, a przez ten cały czas jeszcze gdzieś w tle jego eks i po iluś tam miesiącach dziewczyna wreszcie się do niego przekonała, z początku ostrożnie, tym bardziej, że jej znajomi go nie bardzo akceptowali.
Hmm... może da jej do myślenia to, że gość ma w komórce ustawione hasło, żeby przypadkiem sms-y, które przetrzymuje po wielu swoich "sympatiach" nie zostały odkryte przez aktualną i nie mówię, że ma mu grzebać w komórce, ale dobrze by było, gdyby kątem oka zauważyła, że odblokowuje coś, żeby przeczytać czy napisać esa.

366

Odp: Książki

Jak nie wyciągnęła wniosków po tym co już robił, to chyba mi takiej by nie było szkoda... Wiek nie usprawiedliwia braku myślenia...

367

Odp: Książki

W sumie racja, tylko że ja myślę, że ona po prostu za mało wie, za mało widzi, za mało słyszy. On lubi się kamuflować.

368

Odp: Książki

Ale przecież już raz pokazał co potrafi, tak łatwo mu to zapomniała?

369

Odp: Książki

Tym razem pokazał się jej z lepszej strony, tę gorszą ukrywając bardziej skrupulatnie wink

370

Odp: Książki

Młoda jest to i się nabiera na tę grę pozorów, jak trochę "podrośnie" to już będzie mądrzejsza... oby tylko nie za późno

371

Odp: Książki

Właściwie to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, kiedyś się musi nauczyć co znaczy "mężczyzna" i do czego jest zdolny. Hmm... jak ona miała 18 lat, to on wtedy 25, więc już wprawiony.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2014-09-07 16:31:05)

372

Odp: Książki

Najlepiej kombinować to potrafią tacy w wieku  39,5 więc jeu do nich chyba daleko nie tylko wiekiem wink

373

Odp: Książki

Hahha big_smile panowie przechodzący kryzys wieku średniego bywają żałośni... kiedyś taki na przystanku autobusowym po krótkej pogawędce, którą zagaił i podczas której pochwalił się pracą, żoną i dorosłymi dziećmi, zaczął wyciągać banknoty mówiąc, że nie brakuje mu pieniędzy i zapraszać mnie na kawę, która mogłaby skończyć się czymś jeszcze hahah big_smile takiego barana z siebie robić big_smile

374

Odp: Książki

Tak, to rozczulające jak ktoś myli przystanek ze sklepem i próbuje tam też  "robić zakupy" wink

375

Odp: Książki

A najgorsze jest to, że takie stare capy myślą, że młódka poleci na wyciągnięte z kieszeni i miętoszone w palcach banknoty big_smile Nawet przykro mi się zrobiło, że może ze mną jest coś nie tak, skoro jakiś staruch uznał, że dałabym się poderwać na coś takiego. Gość był pod pięćdziesiątkę, ja miałam jakieś 21 lat i żałowałam, że wdałam się w pogawędkę. Zaczepił mnie pytając dlaczego mam gips na nodze, lubię ludzi, lubię pogadać nawet z obcymi, więc z nim rozmawiałam, a on sobie zaczął wyobrażać nie wiadomo co.