26

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Pewnie po cichu liczył na wakacyjny flirt...:)

27

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Trzeba było umówić się na takie spotkanie, pewnie od razu by wyłożył jasno o co chodzi i miałabyś pewność co to za typ:)

28

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Taka odskocznia od stałego związku jest dobra tylko do czasu jak druga strona się nie dowie...

29

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Wakacje powoli się kończą jakoś u mnie w tym roku żadnego flirtu nie było, ale nie tracę nadziei, przecież ludzie zakochują się też jesienią:)

30

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Flirt tak, ale wakacyjny romans to nie dla mnie

31

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Może nie spotkałaś kogoś odpowiedniego na taką przygodę...? Przekonasz się dopiero jak się pojawi

32

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Na urlopie jest się bardziej wyluzowanym, nie tylko z klapkami na oczach i w pośpiechu... Więc łatwiej kogoś takiego dostrzec, oczywiście jeśli szukamy;)

33

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Urlop niekoniecznie jest latem, pewnie i zimą bywa gorąco w kurortach zwłaszcza kiedy zimno i trzeba się natychmiast do kogoś przytulić wink

34

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Flirtować można o każdej porze roku, byle był ktoś wart uwagi w okolicy...

35

Odp: Wakacyjny flirt, romans

fajnie jest wyjechać gdzies gdzie można poznać kogoś nowego, mnie już starzy znajomi nudzą, ciągle mówią o tym samym, narzekają, brakuje nowych tematów do rozmów...

36

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Czasem nawet na znajomego można spojrzeć inaczej, znam małżeństwo które wynikło właśnie z takiej znajomości, ze przez parę lat nie zwracali na siebie uwagi aż potem zaiskrzyło...

37

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=Isia]Wakacje powoli się kończą jakoś u mnie w tym roku żadnego flirtu nie było, ale nie tracę nadziei, przecież ludzie zakochują się też jesienią:)[/quote]
Isia... jak dla mnie jesień jest porą bardzo sprzyjająca głębszym doświadczeniom niż flirt, własnie zakochiwaniu się.
W chłodny wieczór wielu ludzi chciałoby się mieć do kogo przytulić, w deszczowe dni ktoś może służyć parasolem lub podrzucić do domu autem, zaprasza się go na herbatkę... a może za jakiś czas pod kraciasty kocyk. Te mżawki, mgły, ta cała nostalgia i fury liści... koooocham jesień.

38

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Hmmm... to lepsze sposoby niż reklamowane leki na grypę, no i tańsze:)

39

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Hahha big_smile
Zmokłeś, nie chcę, żebyś się przeze mnie przeziębił... może wejdziesz na gorącą herbatkę z aronii?
A po herbatce :*p*p*p*p*p*p*p*p*p* i wymiana zarazków.

40

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Pożyteczna czynność, trochę od niego przejmiesz i nie zachoruje, bo będzie ich miał za mało:)

41

Odp: Wakacyjny flirt, romans

O nie nie... w takim razie nie ma całowania, bo mężczyzna to zło i ma chorować big_smile

42

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Niech cierpi, może nas wtedy lepiej zrozumie...

43

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Nie wiem czy zrozumie, ale... tu się zgodzę - niech cierpi big_smile

44

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=niechcemisie]Hahha big_smile
Zmokłeś, nie chcę, żebyś się przeze mnie przeziębił... może wejdziesz na gorącą herbatkę z aronii?
A po herbatce :*p*p*p*p*p*p*p*p*p* i wymiana zarazków.[/quote]

Niechcemisie! Z pierwszej pomocy dwója! Najpierw to trzeba mu zdjąć to mokre ubranie, a wtedy to już herbatka niepotrzebna wink

45

Odp: Wakacyjny flirt, romans

A jak już wszystko zdejmiecie, to razem będziecie suszyć:)

46

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Kurde... dwója sad
Przypomniałaś mi jak z PO w jednej ze szkół wychodziła mi 2, bo jakoś nie miałam daru do nauki (w kolejnej mnie olśniło i miałam 5 ). Mieliśmy te zajęcia z manekinem i za nic nie potrafiłam wdmuchać i uciskać i nauczyciel zaczął krzyczeć:
- Iwona! Zabiłaś człowieka!
- Ja go nie zabiłam!!!
- To co byś zrobiła, jakby to był prawdziwy człowiek? - syczał.
- Zadzwoniłabym na pogotowie - odparłam wzruszając ramionami.
No i dostałam jedynkę z tego. Nawet z pozycją boczną ustaloną mi nie szło, chociaż miałam ją opanowaną kiedy należałam do harcerstwa, a w tej dziwnej szkole nie potrafiłam zrobić tak prostej rzeczy i kolega sam się układał, a ja tylko udawałam, że to ja, ale złego nauczyciela nie oszukasz, oj nie...

To mówicie, żeby go rozebrać, tak? Słucham się Was, bo tak przekonująco się wypowiadacie wink

47

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Co to była za szkoła, że nawet pozycji się tam nie nauczyłaś big_smile ? Koledzy nie chcieli pomóc w nauce?...

48

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Ta szkoła to była porażka, odeszłam stamtąd w drugiej klasie i żałuję, że kiedykolwiek tam trafiłam.

A tymczasem moje drogie... koniec wakacji big_smile Jutro 1 września i pytanie, jak długo utrzymuje się znajomość z wakacyjnymi sympatiami? Kiedyś chyba całkiem traciło się kontakt, a teraz przecież każdy każdego ma w znajomych na nk czy fb, więc jakiś tam ślad zostaje i zawsze można odnowić kontakt big_smile Na przykład tak bliżej czerwca hahha wink

49

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Fajnie jest czasem popisać, pewnie i  nawet spotkać się, ale to bliżej lata:)

50

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Kolega spotkał się z kobitką po 5 latach internetowej znajomości. On wyjechał ze znajomymi nad morze do tej samej miejscowości co ona, mieli gorący romans, pod koniec wakacji spotkali się znów, a potem ona wróciła do swojego.... narzeczonego, z którym ma dziecko i zerwali znajomość. Nieźle.... załamka.