201

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Celia ma w ogole genialne szminki. Z tej serii, ktorą pokazałaś mam dwa kolory 506 (czerwony) i 605 (łososiowy) , oba są genialne. W ogole wydawało mi się, że pomadko-błyszczyk nie może być jakoś trwaly na ustach, ale bardzo się pomylilam. Nawet kiedy coś pije spokojnie kilka godzin utrzymuje się intensywnie kolor. Poza tym są delikatne i nie czuje takiego nieprzyjemnego obciążenia ust po nałożeniu. Stanowczo też mogę polecić.

202

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

[quote=fuggitivo]ja zdecydowanie pomadka, przy błyszczykach przeszkadza mi to, że kleją sie do nich włosy tongue [/quote]
Oj tak sad mam długie włosy i kiedy wiatr zawieje albo kosmyki gdzieś na twarz uciekną to drażni to bardzo. Niektóre błyszczyki są bardzo lepkie. Czasami używam zapachowej wazelinki do ust. Mam jabłkową i truskawkową.

203

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Zgadzam się z tą lepkością błyszczyków, kiedyś używałam tylko ich, teraz prawie w ogóle. Nakładam Carmex na usta, a na niego ulubioną szminkę, wspaniale przedłuża jej trwałość, a poza tym ma naturalny skład.

204

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

ja wolę błyszczyki, lubię naturalny makijaż:)

______
Zachwycające [url=http://www.blaty-kuchenne.waw.pl/blaty-kuchenne-warszawa.html]blaty kuchenne[/url]

205

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

obojętne ale szminka się tak nie lepi smile

206

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

No i  własnie po to powstały te pomadko-błyszczyki. Celia pomyślała i połączyła dobre z dobrym w czymś genialnym moim zdaniem big_smile Też mam długie wlosy, a tu nie ma mowy o żadnym przylepianiu się.

207

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Tradycyjnie, pomadka, na jesień koniecznie w ciepłym kolorze bordo

208

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Zakochałam się w tej pomadce w płynie <3 <3 <3: [url]http://urodaizdrowie.pl/pomadka-w-plynie-ingrid-love-story-2#&panel1-2[/url]

209

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

O, ciekawa, a czym się ona różni od błyszczyku?

210

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Z błyszczykiem ma tyle wspólnego, że jest w tradycyjnym "błyszczykowym" opakowaniu z aplikatorem na patyczku, no i oczywiście płynna konsystencja. Natomiast kolor i to jak on "leży" na ustach przypomina pomadkę, ale taką fajniejszą, nawilżającą. Zdecydowanie różni się od błyszczyków tym, że się nie lepi, nie klei i nie błyszczy. Jestem zakochana.

211

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

U mnie pomadki i szminki, bo błyszczyki przyciągają moje włosy wink

212

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Ja często stosuję i jedno i drugie. Najpierw nakładam szminkę a później przyozdabiam ją ulubionym, przezroczystym błyszczykiem z mieniącymi się drobinkami.

Słyszałam właśnie, że Celia stworzyła takie 2in1, ale u mnie w Częstochowie nie ma stoiska gdzie mogłabym takie cudeńka nabyć... :C

213

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Witam:) Trafiłam tutaj z prośbą o pomoc. Od dłuższego czasu poszukuję szminki we flamastrze. Kilka miesięcy temu widziałam je w zwykłym sklepie kosmetycznym, ostatnio postanowiłam się skusić, jednak teraz nigdzie nie można ich znaleźć. Orientuje się ktoś, gdzie takie dostanę? Chodzi mi konkretnie o flamaster, nie o szminkę w kredce smile Pozdrawiam.


Nie tylko dym gryzie w oczy [url=http://motoneo.pl/]części motoryzacyjne[/url] nasze ceny też.

Ostatnio edytowany przez weronika86 (2015-05-02 14:40:41)

214

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

ja też wolę błyszczyk pięknie wyglądają usta

215

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Właśnie kupiłam pomadkę ochronną ChapStick Berry, taka nabłyszczająca i mega smakowicie pachnie, a usta od razu robią się mięciutkie.

216

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Aaaaah, a ja błyszczyk. Wybrałam taki [url]http://ezebra.pl/product-pol-17535-BOURJOIS-EFFET-3D-BLYSZCZYK-55-ORANGE-ENERGIC.html[/url] ten o najdelikatniejszej barwie, bo lubię je podkreślać, ale nie za mocno.

217

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Widzę, że w tym samym sklepie tongue Fajna ta drogeria smile Jak się utrzymuje na ustach? Bez zastrzeżeń?
Zerknęłam w link i zobaczyłam Orange Energic i już się zakochałam smile

218

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Pomadka!!!

219

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

ostatnio już tylko balsam do ust.
Nawet nie mam kiedy używać pomadki.

220

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Zdecydowanie pomadka. Błyszczyki za bardzo się lepią.

221

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

L’Oreal Shine Caresse, cena: ok. 35zł
Od razu zwraca uwagę intensywny, słodki, owocowy zapach produktu. Błyszczyk jest mokry, mam wrażenie, jakbym smarowała usta wodą – jest tak lekki! Pozostawia kolor na dwóch poziomach – trwałe pigmenty rozkładają się na ustach, podczas gdy wierzchnia warstwa to przyjemny, świeży blask błyszczyka. Aplikator ma postać niewielkiego wygodnego trójkąta, łatwo nim manipulować i dokładnie pokrywać kolorem usta.

222

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Celia stanęła naprzeciw wymaganiom nowoczesnych kobiet, które wahają się pomiędzy stosowaniem błyszczyka i szminki - pomadka 2w1 łączy wszystkie zalety obu produktów. Posiada lekką formułę wzbogaconą o składniki nawilżające i witaminy E i C. Dzięki swoim nawilżającym właściwościom dodatkowo pielęgnuje usta. Posiada również eleganckie metaliczne opakowanie w złotym kolorze oraz apetyczny winogronowy zapach. Efekt to półtransparentny, lekki, a zarazem trwały makijaż ust, ożywiony subtelnymi błyszczącymi drobinami. Kolekcję tworzy 8 delikatnych kolorów, które ukryte są w eleganckich, złotych opakowaniach.

223

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Zdecydowanie szminke, blyszczyk za bardzo sie klei

224

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

kiedyś błyszczyki, ale teraz wolę pomadki i szminki. chociaż mam w swojej kosmetyczce fajny trwały błyszczyk dający efekt szminki, a trzyma się dłuuugo:)

225

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Fajne pomadki tego typu [url]http://goldenrose.pl/pomadki-20[/url] widziałam ostatnio na stoisku w galerii handlowej. Zaciekawiło mnie to były tańsze niż w drogerii. Ekspedientka pokazywała testy na trwałość koloru i zostawianie śladów na szklance np. Według mnie wypadły one bardzo dobrze.