1

Temat: Diety diety i jeszcze raz diety

Oh tak temat jak najbardziej popularny pomimo że mamy już połowę lata i kiepską pogodę smile i ja chciałabym dorzucić od siebie parę groszy bo boli mnie fakt że tak dużo dziewczyn ale nie tylko wink) chociaż panowie rzadko się do tego przyznają stosuje diety nie sprawdzone albo znalezione na chybił trafił w necie. Zrozumcie że diety nie dopasowane do nas indywidualnie w większości powodują wyniszczenie organizmu chociaż my tego nie odczuwamy i z początku nie widzimy. Dobra ale wróćmy do sensu dlaczego to pisze bo sama miałam podobny problem do niedawna smile Jeśli ktoś już jest po chętnie usłyszę jakie są wasze wrażenia smile a może ktoś byłby zainteresowany i chciałby się dowiedzieć więcej piszcie śmiało. smile

2

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Moja dieta jest zdroworozsądkowa, dużo warzyw i owoców, a jak zjem od czasu do czasu słodycze to nic się nie dzieje:)

3

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Bardzo mnie to cieszy smile ale niestety nie każdy je zdrowo i z głową często właśnie w naszej diecie brakuje ryb , warzyw czy też suplementów w postaci magnezu a naprawdę warto się w niego zaopatrzyć przy większych wysiłkach fizycznych. Co do słodyczy każdemu w rozsądnej ilości nie zaszkodzą byle by mieć umiar.

4

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

A czy któraś z was zdecydowałaby się na dietę z użyciem larwy tasiemca? Wiem, że to pasożyt, ale słyszałam, że na efekty nie trzeba długo czekać smile

5

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Bardzo trzeba pilnować diety zeby nie przesadzić bo mozna łysienia sie nabawic. A jak wiadomo łysienie to niedobra sprawa. [url=http://www.meskiewlosy.pl]www.meskiewlosy.pl[/url]

6

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Od złej diety to nie słyszałam żeby ktoś wyłysiał smile no ale cóż widać nie jestem na bieżąco. Jednak i tak uważam że każda osoba która jest zainteresowana dietą czy to żeby zrzucić kilka kilogramów czy też żeby przytyć ( tak bo takie sytuacje też się zdarzają) powinny zainteresować się zdrowym odżywianiem...

7

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

nie znam tej diety ale brzmi ciekawie a moja mama tez sie moze zapisac ?

8

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Przez rok schudłam kilkanaście kilo. Szkoda że tak późno się zdecydowałam , bo przez kilka lat odchudzałam się i waga wracała. A tutaj schudłam, nauczyłam się inaczej odżywiać no i co najważniejsze jestem dużo lżejsza.

9

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Nie każdy może być na diecie, to zależy od stanu zdrowia.

10

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Odchudzanie jest coraz prostsze, wystarczy trochę wysiłku i konsekwencja w działaniu wink

11

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Cambridge jest jedną z najbardziej znanych diet i najbardziej sprawdzonych. nie znam też nikogo, kto na niej był i jeśli się stosował nie udało mu się schudnąć. Nie bez powodu zwana jest dietą ostatniej szansy.

12

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Czasem pierwsze efekty są bez jakiś ogromnych wyrzeczeń. Ale żeby osiągnąć idealną figurę to trzeba popracować.

13

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Mi najbardziej n diecie smakowała zupa porowa i pomidorowa - taka zupa krem big_smile Takie lubię najbardziej. Z obiadów to kurczak z curry mogłabym jeść codziennie.

14

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Co do batoników to ogólnie nie powinny być dozwolone - bo podnoszą poziom cukru i potem on szybko opada przez co czujemy się głodni.

15

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

W odchudzaniu pomagają zdrowe koktajle. Genialne są i do tego nieźle wspomagają.

16

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Ja tam nie lubię katować się udziwnionymi dietami, wolę racjonalne żywienie. Co prawda bardzo dobra jest dieta 5:2, która właśnie nie polega na jakichś dziwnych posiłkach czy już w ogóle totalnej głodówce, tylko urozmajcaniu jedynie dwóch dni w tygodniu przyjmując ograniczoną ilość kalorii. Dodatkowo zawsze można zażywać świetny spalacz tłuszczu , który stanowi kompozycję całkowicie naturalnych, sprawdzonych i bezpiecznych składników.

17

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Polecam na diecie same naturalne rzeczy, oparte na sokach owocowych i warzywnych wink Dosyć mam cudowania i leków, pora wesprzeć organizm. Wierzę, że schudnę big_smile

18

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Nażeranie się nie jest dobre nie tylko ze względu na kilogramy ale i zdrowie. Przecież wiadomo że niestety osoby z nadwagą mają więcej i częściej problemów zdrowotnych niż osoby szczupłe.

19

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

To ja jeszcze czytałam właśnie ciekawy artykuł na temat różnych dietetycznych mitów.  Czasami na diecie myślimy naprawdę nieracjonalnię, mi też do się zdarza :-)

20

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Szklanka wody przed każdym posiłkiem i przynajmniej 5 posiłków w ciągu dnia - to, że jemy mniej a często również przyspiesza przemianę materii - można to porównać do mielenia mięsa w maszynce, jak weźmiesz wielki kawał to trwa to dłużej i ciężej, niż jeśli weźmiesz mały, cienki kawałek. Tak samo działa układ trawienia.

21

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Chętnie bym na  wczasy odchudzające pojechała :)Ale na początek wolałabym mniej zaawansowany program.

22

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

A po diecie może być efekt jojo i przybędzie 2 razy więcej niż przed dietą tongue

23

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Mam pytanie o suplementację. Odstrasza mnie cena i zróżnicowane opinie w internecie. Sama nie wiem, może zainwestuję. Już wielu preparatów próbowałam. Może któraś z was ma jakieś doświadczenia z tym?

24

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

nie wszystkie diety są zdrowe dla naszego organizmu, nie każdy też powinien stosować te same diety, które stosuje ktoś inny, najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Najlepiej zapytać dietetyczki.

25

Odp: Diety diety i jeszcze raz diety

Ja staram sie nie jeść słodyczy, tlustych potrach i oczywiscie aktywnosc fizyczna to jest moja recepta na figure