26

Odp: Filmy i seriale :)

[quote=Angi12]A co myślicie o serialu " Teoria wielkiego podrywu "? Zawsze jak widziałam jakieś urywki wydawało mi się dość nudne i nie śmieszne. Wczoraj jednak obejrzałam dwa odcinki i zupełnie coś innego, może poczucie humoru mi się zmieniło? Jeśli kojarzycie serial napiszcie czy warto oglądać całą serię. pozdrawiam[/quote]

To jest kapitalny serial. Kiedyś oglądałam IT Crowd i ten typ humoru do mnie bardzo przemawia, no może oprócz tego tłumaczenia... (Big Bang Theory)

27

Odp: Filmy i seriale :)

Ja polecam niezapomniane seriale Barei...

28

Odp: Filmy i seriale :)

to dośc stary serial ale teraz puszczają go w publicznej. chodzi o Mad Man.
genialny.
wcześniej oczywiście Twin Peaks
a filmów jest tyle, że ho hoooo wink

29

Odp: Filmy i seriale :)

Polecam Wam serial KOBRA 11 ODDZIAŁ SPECJALNY seans24pl/serial/202-kobra-11-oddzial-specjalny

30

Odp: Filmy i seriale :)

Ja polecam wam ostatnio widziany przeze mnie film - ucieczka z Colditz smile stary, ale jary, no i fajna gra Damiana Lewisa wink

31

Odp: Filmy i seriale :)

Mnie się "Teoria..." bardzo podobała, choć samo założenie serialu nie do końca w moim klimacie,a le jednak okazał się ok.

Teraz przymierzam się od 22 września do oglądania [b]"Touch" z Sutherlandem[/b] -[url]http://www.eska.tv/[/url] ma u siebie w zapowiedziach - od jakiegoś czasu promują nowe pasmo serialowe, a że tak czy tak ich stronę odwiedzam to może i się w serial wkręcę.

32

Odp: Filmy i seriale :)

Osobiście szaleję za serią Gry o Tron oraz Prison Break, który uwielbiałam oglądać. Z filmów podoba mi się większość produkcji Tima Burtona z udziałem Johnnego Deppa.

33

Odp: Filmy i seriale :)

Ja oglądam tylko azjatyckie seriale wink

34

Odp: Filmy i seriale :)

Słuchajcie , znajoma poleciła mi pewien serial , akurat tak się składa że będzie transmitowany w telewizji od tego weekendu, jest to gatunek dramat , horror: godzina i data dokładna opisana tu: [url]http://tvpuls.pl/seriale/american-horror-story[/url] , jeżeli lubicie taki rodzaj to warto zobaczyć przynajmniej jeden odcinek,takie jest moje skromne zdanie.

35

Odp: Filmy i seriale :)

Ja poza sportem lubię obejrzeć dobry serial. Niedawno odkryliśmy fajny pt. „Trzej muszkieterowie”. Bardzo nas z żoną relaksuje i najważniejsze, że miło sobie spędzamy czas razem. smile Więcej informacji dla zaciekawionych serialem: [url]http://tvpuls.pl/seriale/trzej-muszkieterowie[/url] miłego oglądania smile

36

Odp: Filmy i seriale :)

O, chętnie spojrzę. Lubię nawet takie przygodowe seriale. Co prawda w 'zwykłej' telewizji pewnie nie będę miała czasu tego oglądać, ale można na ipli będzie.

37

Odp: Filmy i seriale :)

Polecam 'Diagnozę" - ciekawa akcja no i świetni aktorzy:)

38

Odp: Filmy i seriale :)

Polecam "Nie rób scen" smile Dostępny za friko na player.pl, bo to TVN-owska produkcja i wielka szkoda, że poprzestali na jednym sezonie. Pełen humoru babski serial. Dla mnie mistrzostwo big_smile

39

Odp: Filmy i seriale :)

Coraz mniej oglądam w tv, czasem w necie  - ale żeby mnie jakiś film ostatnio zachwycił to nie.... Wolę reportaże, zobaczyć jakiś kawałek prawdziwego życia.

40

Odp: Filmy i seriale :)

Ja oglądam 'Grę o tron' od początku:)