2,551

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

w miare okej tylko trochę za ciepło

2,552

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A jaaaa... to dzisiaj skończyłam 30 lat moje Panie smile

2,553

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

zestresowana....

2,554

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Oj... zrelaksuj się big_smile Ulubiony serial albo film obejrzyj i zjedz ciastko smile)

2,555

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=niechcemisie]A jaaaa... to dzisiaj skończyłam 30 lat moje Panie smile[/quote]
No to przyjmij spóźnione życzenia: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!  HAPPY BIRTHDAY zaśpiewam solo:)

2,556

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=malinka][quote=niechcemisie]A jaaaa... to dzisiaj skończyłam 30 lat moje Panie smile[/quote]
No to przyjmij spóźnione życzenia: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!  HAPPY BIRTHDAY zaśpiewam solo:)[/quote]
Dziękuuuuuję! smile
Naprawdę mi zaśpiewasz? ;p suuuuper!

2,557

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

dzisiaj jakoś dziwnie nie mam na nic kompletnie ochoty://

_________
Duży [url=http://www.skup-aut-motocykli.pl/skup-aut-powypadkowych-uszkodzonych.html]skup samochodów uszkodzonych[/url]

2,558

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

A ja dopiero wstałam, jest 11:52... nie żebym się dopiero obudziła, po prostu oddałam się dłuższym marzeniom w łóżku. Nierealne rzeczy sobie wyobrażałam, ale i tak jest mi dzięki temu przyjemnie... znaczy było... przez chwilę, bo marzyłam o czymś, co dla wielu jest możliwe, bardzo możliwe, nawet dla  większości powiedziałabym, tylko nie dla mnie sad(((

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2014-08-15 11:54:46)

2,559

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

nie najlepszy bo obudziłam się już o 6.15, bo obudził mnie jakiś głośny dźwięk z parkingu i nie mogłam już drugi raz zasnąć...:/

2,560

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

całkiem ok, przecież już jutro weekend:)

2,561

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Isia, co ja mam powiedzieć jak o szóstej rano obudził mnie ryk silnika, darcie opon, a za chwilę krzyk kobiety, bo jakiś szaleniec, jej facet chyba, odjechał z jej dzieckiem, biegła ulicą i krzyczała tak rozpaczliwie, że się serce krajało, chwilę później zaczęła go ścigać policja. Nie wiem co się stało, ale to było straszne.

2,562

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

niechcemisie to jak wycinek z filmu brzmi
Ja to jakoś się tak czuję " przeżuta, wypluta". Chyba faktycznie idę sobie poleniuchować

2,563

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

O dziwo niezły pomimo pecha...

2,564

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dobry

2,565

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ej dziewczyny, co się dzieje? Jedna przeżuta, druga wspomina o pechu, trzecia zapomniała dopisać słowo "bardzo" przed słowem "dobry".
Wy macie być szczęśliwe i zadowolone, ja już za Was się wypłaczę, obiecuję smile

2,566

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Bardzo bardzo dobry:)

2,567

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

No wreszcie coś dobrego tongue

2,568

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie dzis słonecznie -nie tylko za oknem ale też w duszy:)

2,569

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

O... dobre dwa razy pod rząd smile

2,570

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziś gorzej, ząb mnie znowu boli, a  wolałabym tę kasę za leczenie  przeznaczyć na coś innego:/

2,571

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

mój nastrój dzisiaj jest wisielczy, rano zatrzasnęłam się w aucie i potrzebne było [url=http://www.pogotowie-zamkowe-lodz.pl/awaryjne-otwieranie-samochodow.html]awaryjne otwieranie aut łódź[/url] siedziałam trzy i pół godziny  w tym aucie!

2,572

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Oj Milagro... sad Współczuję... nie ma chyba nic gorszego, ale olać już tą kasę, choć leczenie tanie nie jest. Nie myśl o niej, miej to za sobą, bo ból zęba to nie jest coś, co można odkładać, tak jak niektóre inne dolegliwości.

2,573

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie początek przeziębienia, ale się nie poddaję:)

2,574

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie dawaj się smile
Ja dziś niewyspana jakoś... mimo tylu godzin snu...

2,575

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

a ja dzisiaj jestem chora mam gorączkę i się fatalnie czuję a jeszcze musiałam iść wysłać [url=http://goglobal24.pl/zagraniczne-przesylki-kurierskie/]paczki do niemiec[/url], a tak mi się nie chciało ruszać