26

Odp: czy warto kupować testery

czytałam, że warto kupować testery, bo zapach dłużej się utrzymuje - wiadomo tester ma zachęcić do zakupu, od tego momentu zawsze kupuję testerty i według mnie zapach trzyma dłużej

27

Odp: czy warto kupować testery

Też jestem tego zdania, mam kilka i faktycznie zapach jest dłużej wyczuwalny niż tych z większych butelek

28

Odp: czy warto kupować testery

Ja nie widzę różnicy, ale mam 2 podręczne, w torebce i kieszeni kurtki:)

29

Odp: czy warto kupować testery

Testery nie różnią się niczym, oprócz naklejki z napisem tester i ewentualnie opakowaniem kartonowym. Flakonik pełnowymiarowy, zapach utrzymuje się jak z oryginalnego. Ja korzystam z testerów długo i jestem zadowolona.

30

Odp: czy warto kupować testery

Ja także najczęściej kupuję testery, chyba, że dany produkt ma być prezentem- tylko w takich sytuacjach inwestuję w oryginalny zapach. Faktycznie, testery nie różnią się niczym, oprócz braku opakowania lub kartonika w białym kolorze i naklejką 'tester'. Trwałość ta sama, więc polecam.

31

Odp: czy warto kupować testery

Według mnie nie jest warto kupować testerów z tego powodu, że po prostu one są bezpośrednio dostępne w tych kosmetycznych i akurat po prostu nie ma co w nie inwestować hihi Taka jest moja tylko opinia i po prostu akurat no wiecie trzeba czasem szukać oszczędności nawet w takich rzeczach jak testery : )

32

Odp: czy warto kupować testery

W pełni to popieram co na górze jest napisane można od razu sprawdzić swój właśnie zapach bezpośrednio w kosmetycznym. Zawsze tak robię i nie muszę tracić czasu na szukanie jakiś specjalnych testerów..Już i tak tracę czas jak szukam w kosmetycznym moje perfumy

33

Odp: czy warto kupować testery

Zgadzam się z tym bo ja w tym sensu też jakiegoś po prostu nie widzę i zawsze można przecież iść do kosmetycznego i na bieżąco po prostu jakoś tak się popsikać jakąś rzeczą : )) ja to bym nigdy nie kupiła testera i za niego płaciła bo według mnie to jest tylko wyrzucanie kasy w błoto i nic więcej... ; ))

34

Odp: czy warto kupować testery

No ja jakoś nie mogę się przekonać do testerów, ale kupuję przez internet i są tańsze tak jak te:] a zapach jest ok smile

35

Odp: czy warto kupować testery

Ja osobiście nie kupiłam nigdy testera, ale słyszałam że producenci bardziej przykładają się do ich produkcji, zapach jest trwalszy i intensywniejszy. W takim celu zachęcają nas do zakupienia perfum.

36

Odp: czy warto kupować testery

Oczywiście że warto. Tak jak powiedział ktoś wcześniej testery dłużej się utrzymują. Bardzo często kupuje, mam hopla jeśli chodzi o perfumy lubię mieć ich dużo i zmienić zapachy :-D

37

Odp: czy warto kupować testery

też słyszałam wersję, że testery dłużej się utrzymują. dzięki temu człowiek jest skłonny kupić zwykłe jak w sklepie się psiknie, a na następny dzień jeszcze czuć. kiedyś miałam i faktycznie był trwalszy

38

Odp: czy warto kupować testery

Nie kupuję testerów bo ja głównie potrafię sobie iść do do jakiejś galerii handlowej i tam już w drogeriach sprawdzać różne zapachy. To jest dla mnie lepsze rozwiązanie. Nie miałabym już na co kasy wydawać jakbym miała testery zamawiać. Głupie podejście.

39

Odp: czy warto kupować testery

Zalezy gdzie. Nigdy nie kupuje w drogeriach, raz kupilam na allegro i bylam zachwycona, pozniej kupilam na iperf... i pozalowalam hmm zapach byl okropny hmm


_____
[url=http://www.rossi.pl/marka_104_joseph_joseph.rossi]Joseph Joseph[/url]

40

Odp: czy warto kupować testery

Nie kupuję testerów bo po co smile ? To już wolę iść do butiku albo do drogerii u mojej znajomej i tam właśnie kupić sobie coś ciekawego. Chociaż i tak mi się wydaję, że są takie faktycznie fanatyczki co kupują te testery i przez takie zachowanie dosłownie wyrzucają swoje pieniądze w błoto sad

41

Odp: czy warto kupować testery

Ja używam cały czas testerów i jest okay , pachną tak samo jak perfumy , zresztą to jest tak na prawdę ten sam perfum tylko ze w innym flakoniku nic więcej , a jest trochę tańszy.

42

Odp: czy warto kupować testery

pewnie ze tak smile wcale nie sa gorsze od normalnych perfum

43

Odp: czy warto kupować testery

No można kupować..Tylko, że jak jest już wybór między testerem a takim zapachem to lepiej jest oczywiście kupić sobie jakiś to zapach a nie tam żadne tester. To tylko taka moja opinia i nikt się z tym zgadzać nie musi i może postawić na swoim zdaniu i mnie przekonywać do swoich racji.

44

Odp: czy warto kupować testery

Wydaje mi się, że czasem warto. Można sprawdzić zapach, który nam pasuje. Wszystko zależy od ceny. Czasem uda się trafić w lepszej i tańszej ceni i po prostu go wypróbować.

45

Odp: czy warto kupować testery

Tak się składa, że w przypadku większości producentów procenty zaperfumowania testerów i produktów znacząco się różnią na korzyść tych pierwszych, bo tester ma być wyrazisty i skutecznie przyciągać do produktu. Stąd właśnie różnice o których niektóre z Was piszą smile

46

Odp: czy warto kupować testery

Ja chętnie kupuje testery bo nie cierpię poszukiwań perfumów w drogeriach, zawsze po ok 20 minutach poszukiwań jestem tak poirytowana że nie chcę już żadnych perfum kupować smile A do tego często lubię zmieniać bo szybko mi się nudzą perfumy, a jeśli kupię np 100ml perfumu to nie mogę go przez kilka lat wykorzystać wink

47

Odp: czy warto kupować testery

jasne, że tak. wg mnie to super pomysł na przetestowanie zapachu w duuuużo niższej cenie.

48

Odp: czy warto kupować testery

Uważam ,że warto bo wtedy mamy możliwość sprawdzenia jak długo dany zapach się utrzymuję .Nie wydając ogromnych funduszy.

49

Odp: czy warto kupować testery

Poza tym, masz inny zapach na każdy dzień

50

Odp: czy warto kupować testery

Moim zdaniem warto ,bo nie są drogie a można wypróbować wiele zapachów nie inwestując dużych pieniędzy .