26

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe to zdecydowanie szminka - zastąpi róż, a nawet cień do powiek.
Z kosmetyków pielęgnacyjnych byłby to nieśmiertelny krem Nivea!

27

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Balsam pod prysznic - to wg mnie przełomowy i kultowy produkt, już nie muszę się niczym smarować po wyjściu z kąpieli!

28

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Kultowym kosmetykiem jest według mnie suchy szampon ISANA, można go użyć w każdej chwili, nawet 5 minut przed spotkaniem i mieć fryzurę jak nową:)

29

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Kultowy kosmetyk - olejek do masażu, bo daje tyle przyjemności i radości, jak żaden inny!

30

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Moim kultowym kosmetykiem jest mascara, która pięknie podkreśla spojrzenie, wydłuża rzęsy i pomaga nam roztaczać swój wdzięk

31

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Kultowy kosmetyk to samoopalacz, nie trzeba  smażyć się na słońcu, narażać na udar, a też się ma pięknie zabrązowioną skórę:)

32

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Oliwka Bambino, bo może jej używać cała rodzina, świetnie działa i jest w sam raz nawet dla alergików!

33

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Dla mnie kultowym kosmetykiem od lat ... niech no pomyślę... około 15, jest WAZELINA KOSMETYCZNA! Tak, taka zwykła, powszechnie dostępna, tania jak barszcz i ... zapomniana przez większość kobiet. Wiem, teraz mamy do dyspozycji kremy, balsamy, toniki, pianki, musy, serum i inne mniej lub bardziej zaawansowane technologicznie kosmetyki, a mała i niepozorna wazelina odeszła do lamusa. A to taki fenomenalny, wszechstronny i skuteczny kosmetyk! Od lat używam wazeliny jako:

- kremu pod oczy (nie codziennie, ale kilka razy w tygodniu), bo świetnie natłuszcza, wygładza i nawilża.
- kremu SOS na popękane pięty, wysuszone łokcie, spierzchnięte usta i mocno podrażnioną skórę (opalaniem albo depilacją kremem),
- intensywnej kuracji na suche dłonie (wcieram na noc w ręce, zakładam foliowe rękawiczki i idę spać),
- skutecznego środka na wygładzanie niesfornych kosmyków i "sklejacza" rozdwojonych końcówek włosów,
- bazy do stworzenia domowej produkcji rozświetlacza do twarzy (biorę świetlisty, perłowy, jasny cień - kruszę go - mieszam z wazeliną i TADAM - rozświetlacz gotowy!),
- bazy do stworzenia błyszczyka (złamana szminka może oznaczać jej koniec, ale jeśli wymieszamy odłamany kawałek z wazeliną otrzymamy wspaniały (nieco jaśniejszy nić bazowa szminka) błyszczyk w swoim ulubionym kolorze.

Kultowe dla mnie oznacza powszechnie dostępne i skuteczne - a taka jest wazelina. smile

34

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Dezodorant kulkowy to kultowy kosmetyk, dzięki niemu można odświeżyć się dyskretnie i bez noszenia niewygodnych dużych pojemników sprayu

35

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Moim kultowym kosmetykiem jest krem Nivea Q10, bo faktycznie działa ożywiająco na zmęczoną i szarą cerę, nawet zniwelował mi odwieczne sińce pod oczami...

36

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Kultowy jest bronzer Dove, nadaje złocisty połysk skórze i opalenizna  wygląda naturalnie, prawie jak prosto z plaży nad Bałtykiem:)

37

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Oczywistym jest fakt, że kobieca kosmetyczka składa się z wielu produktów, jednakże moim ulubionym i niezastąpionym kosmetykiem jest dezodorant Dove. Dzięki niemu poradziłam sobie z problemem nadmiernego pocenia się bez używania drogich leków. Doceniam brak intensywnego zapachu i dużą wydajność opakowania.
Owszem, czasem zostają białe smugi na ubraniu, aczkolwiek nareszcie czuję się zadbaną, elegancką osobą, która nie musi wstydzić się wychodzenia z domu i może założyć elegancką koszulę.
Jesteś alergikiem jak połowa mojej rodziny? Ten dezodorant nie pogłębia podrażnień nawet po nieudanym goleniu.

38

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Czy Wy wszyscy wiecie,
jaki jest mój  ulubiony kosmetyk na tym świecie?
Jest do czekoladowy koktajl do kąpieli,
który zawsze mnie rozweseli.
Jest on z BingoSpa
i szczęście mi zawsze da!
Kąpiel z nim bardzo mnie relaksuje
i dobrze się z tym czuję.
Składniki czekolady skórę wygładzają,
i w wysokim stopniu ją odżywiają.
Zapach czekolady na mym ciele się utrzymuje,
i długotrwałą świeżość powoduje.
Koktajl ten działa wyszczuplająco,
a nawet ujędrniająco.
Po nim wytwarzają się pozytywne endorfiny
i zawiera on cenne witaminy.
Skóra z toksyn zostaje oczyszczona,
a ja jestem w pełni zadowolona.
Z nim kąpiel jest przyjemnością,
a po niej czuję się pięknością.

39

Odp: Mój kultowy kosmetyk

szminka ponieważ najbardziej usta przykuwają uwagę mężczyzn
no i ustami można robić dużoooo przyjemnych rzeczy
pocałunkiem okazujemy drugiej osobie miłość jaką ją darzymy
a jeszcze ładnie pomalowanymi ustami smakuje on jeszcze bardziej sexy
i zmysłowo...

40

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Dla mnie kultowy jest zapach Diora, pierwsze perfumy domu mody!

41

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Drodzy Panowie i drogie Panie,
maskara Love Story  Ingrid na tytuł kultowy kosmetyk zasługuje niesłychanie.
Ta maskara bez wątpienia,
On moje oko na lepsze zmienia.
My kobiety pobudzać zmysły mężczyzn uwielbiamy,
A więc przede wszystkim o spojrzenie dbamy.
Wszystko musi być na guzik zapięte,
I nasze oczy jak wniebowzięte.
Dlatego bez żadnej wątpliwości,
Mocno podkreślone oczy doprowadzą do czerwoności.
Rzęsy bardzo precyzyjnie wytuszowane,
A więc nasze oczy zjawiskowo prezentować będą się same.
Gdy się świetnie prezentują,
moje spojrzenia hipnotyzują.
Maskara nie skleja,
nie zostawia na nich grudek  - to satysfakcji nadzieja.
Tusz do rzęs to element kosmetyczki kobiecej kluczowy,
maskara ta to kosmetyk makijażowy odlotowy.
Rzęsy zarazem wzmacnia i odżywia,
dla mnie kultowym maskara Love Story Ingrid kosmetykiem się nazywa.

42

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Ostatnio trafiłam na fajne podkłady w sklepie internetowym. Makijaż wychodzi mi zawsze tak jak chcę - delikatny i nie rzucający się w oczy smile a na pewno każda kobieta doceni jego dobrą jakość.

43

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Serum Bioliq - cenią je wszystkie dojrzałe kobiety z mojej rodziny, więc i ja będę go używać, gdy przyjdzie czas:)

44

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Tusz do rzęs Maybelline Colossal. Od wielu lat używam i choć nie wypróbowałam jeszcze wszystkich z tej linii, to przez lata był niezawodny. Ostatni jakoś rozczarował i nie wiem, czy był zleżały czy marka się zepsuła, ale było to dla mnie dużym zaskoczeniem. Mimo to kupiłam już kolejny i lada dzień otworzę. Jeśli kolejny wyschnie tak szybko jak poprzedni, to kosmetyk straci u mnie status kultowego.

45

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Możliwe, że specjalnie tak dzieje, żeby częściej kupować.. Kosmetyki są coraz tańsze, więc może na większej częstotliwości zakupu firmy chcą zarobić?

46

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Mój kosmetyk jest dość zaskakujący jeśli chodzi o 2 różne zastosowania (w obu świetnie działa:) Jest to czysty kwas hialuronowy, który kupiłam jakiś czas temu jako lubrykant. Na wizycie u mojej ginekolożki powiedziałam, że używam żelu, bo mam problem przy współżyciu a ona mi powiedziała, że można używać tego żelu na twarz, bo świetnie nawilża skórę a cena jest duża niższa niż przy zakupie kwasu hial jako kosmetyku...Używam 2x w tyg na noc i rano skóra jest super nawilżona i napięta. To chyba mój nr 1 ale mam jeszcze drugi - to żel do mycia twarzy phys-ac. dla osób zmagających się z trądzikiem w każdym wieku (używam ja i moja 10 letnia córka). Mnie bardzo pomaga, nie mam może idealnej cery ale jest dużo lepiej niż wtedy kiedy leczylam buzię maściami od dermatologa.

47

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Mój kultowy kosmetyk kosztuje mniej niż 3 zł i jest to maseczka oczyszczająca! Nie wiem, ile opakowań już zużyłam.. ale naprawde sporo, bo to jeden z tych kosmetykow, do ktorego chce mi sie wracac. Od czasu regularnego nakladania poprawila mi sie kondycja skory- coraz rzadziej mam zaskorniki czy inne wypryski. Polecam!!

48

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Rozświetlająca hydro-esencja do pielęgnacji twarzy z  ANANASEM z linii Fresh Juice Bielendy to mój faworyt kosmetyczny. Tak jak mówi producent redukuje przebarwienia i rozświetla cerę. Właśnie dlatego zdecydowałam się ją kupić i nie żałuję. Opis w 100% zgodny z działaniem.

49

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Moze to nie kosmetyk ale - Botano roller jadeitowy.
To niekwestionowany hit poprzednich świąt. Wszystkie dziewczyny jakie znam go maja

50

Odp: Mój kultowy kosmetyk

Zdecydowanie aloes. W każdej niemal formie! On wpływa tak doskonale na moją skórę, zostawia ją w pełni nawilżoną i świeżą... przyjemne to niesamowicie!