26

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

u mnie podobnie, zmywarka electrolux, kuchenka amica, a drobiazgi róznych marek

27

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

Pralka i odkurzacz - electrolux, blender - bosch, robot kasia, ale jak będę kiedyś brała ślub poproszę o nówkę sztukę i co by ładnie wyglądał !

28

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

[quote=Tusia]Pralka i odkurzacz - electrolux, blender - bosch, robot kasia, ale jak będę kiedyś brała ślub poproszę o nówkę sztukę i co by ładnie wyglądał ![/quote]
To blender też sobie electroluxa zamów jest przepiękny. No i to dobra marka, więc kłopotów z nim nie będzie.

29

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

blender? czy  robot?

30

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

Ehhh źle przeczytałam. Na szczęście blender jest równie elegancki smile W sumie na co by nie patrzeć to jesł eleganckie i nowoczesne, nawet te sylikonowe rękawice smile

31

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

kaweczka strasznie mi się ten model Electroluxa podoba wink
Tylko niestety mój jeszcze działa.... bo tak to bym kupowała tego robota

32

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

Mastercook i samsung

33

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

Bardzo lubię ten aktualny trend w tworzeniu coraz ciekawiej wyglądających sprzętów do kuchni, wiele osób ma teraz aneksy kuchenne i dużo ciekawiej wygląda na przykład taki ładny czerwony mikser od electroluxa niż stary biały babcio mikser. Sam teraz planuje generalny remont kuchni i muszę się porozglądać za takimi bajerkami.

34

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

U mnie robot kuchenny stałby na ladzie w kuchni, więc wybór padłby tylko na taki, który byłby elegancki i nowoczesny, żeby pasował do wystroju kuchni. Większość gości jednak pije kawkę ze mną w kuchni, to niech podziwiają moje sprzęty, które muszą i tak stać na wierzchu smile

35

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

Ja nie lubię na wierzchu trzymać rzeczy.

36

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

[quote=Katee]Ja nie lubię na wierzchu trzymać rzeczy.[/quote]

jeśli ładnie wyglądają to czemu nie.

Co do tego robota electroluxa to jeśli ma misę ze stali nierdzewnej to wart jest każdej ceny.

37

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

[quote=Diabela]kaweczka strasznie mi się ten model Electroluxa podoba wink
Tylko niestety mój jeszcze działa.... bo tak to bym kupowała tego robota[/quote]
mój NIESTETY też wink ale na nową kuchnię z pewnością sobie sprawię, koniecznie w tym czerwonym kolorze, najbardziej mi się podoba smile i taki można trzymac na wierzchu, będzie ozdobą kuchni, a nie kolejnym gratem na blacie.

38

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

[quote=kaweczka][quote=Diabela]kaweczka strasznie mi się ten model Electroluxa podoba wink
Tylko niestety mój jeszcze działa.... bo tak to bym kupowała tego robota[/quote]
mój NIESTETY też wink ale na nową kuchnię z pewnością sobie sprawię, koniecznie w tym czerwonym kolorze, najbardziej mi się podoba smile i taki można trzymac na wierzchu, będzie ozdobą kuchni, a nie kolejnym gratem na blacie.[/quote]

też uważam że sprzęty kuchenne powinny nie tylko być funkcjonalne ale i także ładne. smile

39

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

A mi się chyba przybliży okazja do zakupu tego robota z Electroluxa big_smile <jupi>
mój mąż stwierdził, że ten jest już trochę wysłużony big_smile

40

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

No ja właśnie tez planuję zakup i mam poważny problem z wyborem. sad

41

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

Ja wczoraj zamówiłam do mojej kuchni przepiękne, długo zajęło mi szukanie wymarzonych płytek, ale znalazłam!

42

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

Agrestowa, na Twoim miejscu bym się nie zastanawiała tylko brała ten zaje....fajny czerwony robot big_smile
ewentualnie jeszcze jest czarny tongue

43

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

[quote=magaTA][quote=Tusia]Pralka i odkurzacz - electrolux, blender - bosch, robot kasia, ale jak będę kiedyś brała ślub poproszę o nówkę sztukę i co by ładnie wyglądał ![/quote]
To blender też sobie electroluxa zamów jest przepiękny. No i to dobra marka, więc kłopotów z nim nie będzie.[/quote]
Tym, że piękny zainteresowałaś mnie dodatkowo! Podrzucisz model albo zdjęcie ?

44

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

Ja mam centralny odkurzacz w domu i nie muszę się martwić o problemy ze sprzątniem  i jest dobry.

45

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

Ja rozglądam się teraz za robotem kuchennym z Kenwooda.

46

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

Ja mam wypatrzony - z Philipsa. Ma mnóstwo możliwości, ale też kosztuje mnóstwo pieniędzy.

47

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

U mnie Kernau - mam większość sprzętów AGD właśnie tej marki i według mnie jakościowo są w porządku. Ale po kolei, postaram się skrótowo o wszystkim opowiedzieć wink Chłodziarka do zabudowy KBR 17122 - pojemna (250l), ma sporo półek i szufladek, klasa A+, 5 lat gwarancji. Okap wyspowy KTH 10.261 B z wydajnością 300 M3/H, wykonany z czarnego szkła, 2 lata gwarancji. Płyta indukcyjna KIH 6432-4B z 4 timerami, funkcją uśpienia STAND-BY, funkcją "przytrzymywania ciepła" STOP&GO, czy funkcją łączenia dwóch sąsiednich pól w jedno, 5 lat gwarancji. Może macie jakieś pytania? Jak tak, to chętnie opowiem więcej o tych sprzętach wink

48

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

Zależy co. Zmywarkę mam Boscha, lodówkę Amici, a robot kuchenny Kohersen Mycook. W sumie każdy sprzęt mam innej marki, ale z każdego jestem bardzo zadowolona smile

49

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

Samsung i Bosch

50

Odp: Jakich producentów sprzęt macie w swojej kuchni?

Tak się złożyło, że mam tylko polskie sprzęty