1

Temat: Jesień a moda?

Zobaczcie jakie najnowsze kolekcje są w sklepach i jakie trendy panują oraz będą panować w tym sezonie! Ponadto podsyłam Wam miejsce gdzie są super wyprzedaże!!!

2

Odp: Jesień a moda?

W tym roku modne będą szarości , skóra węża i kratka, czyli nic z tego co lubię nosić hmm

3

Odp: Jesień a moda?

uu skóra węża brzmi fajnie

4

Odp: Jesień a moda?

Kiedyś miałam manię na punkcie odcieni szarości. To fajny kolor i można go ożywiać tyloma innymi.

5

Odp: Jesień a moda?

Tez lubię ten kolor i niebieski.

6

Odp: Jesień a moda?

Ja bardziej o butach teraz myślę:)

7

Odp: Jesień a moda?

Ja bardziej o butach teraz myślę:)


Zgadzam się smile też zaczęłam polowanie na jakieś fajne
na obcasie i w sumie te klasyczne czarne na słupku bardzo mi się spodobały.

8

Odp: Jesień a moda?

Całkiem fajne te buty nie wiem tylko czy o te konkretnie Ci chodziło ? Jak dla mnie są idealne zwłaszcza do sukienek:)

9

Odp: Jesień a moda?

dalej modne są botki, a przy tym bardzo eleganckie i wygodne smile jupi

10

Odp: Jesień a moda?

Ja mam 5 par kozaków i 4 pary botków, to wcale nie jest za dużo, bo lubię różnorodność w stylizacjach

11

Odp: Jesień a moda?

A ja po jesienne inspirację wybieram się w piątek na targi młodych projektantów misz-masz do bluecity. Oglądałam na facebooku zdjęcia projektantów, którzy tam wystawiają i kilka rzeczy wpadło mi w oko big_smile .

12

Odp: Jesień a moda?

słuchajcie dziwna sprawa, od lat mam to samo futerko sztuczne wzór panterka (jak tygrysek) i non stop słyszę, że to hit sezonu i trend, więc pytam: ono nigdy nie wyjdzie z mody? Jak dla mnie to super, tylko troszkę mnie dziwi ta monotematyczność, a może projektanci nie mają już czego zaproponować szaremu obywatelowi?

13

Odp: Jesień a moda?

Z tego co widziałam to pudrowy róż też się przewija na wystawach. Co do panterki- jest modna od kilku sezonów. Ja mam tylko dodatki z takim wzorem wink

14

Odp: Jesień a moda?

Ja tam na jesień z chęcią kupiłabym sobie jakąś skórzaną kurteczkę.

15

Odp: Jesień a moda?

Ja mam skórzaną kurtkę, ale na wiosnę, na jesień nie widziałam nic odpowiedniego. Teraz raczej interesują mnie płaszczyki zimowe, ponieważ muszę sobie kupić jakiś nowy.

16

Odp: Jesień a moda?

Moim zdaniem już teraz powinniśmy dokonywać zakupów na jesien 2015 z tego względu iż ceny na pewno będą małe w wyprzedażach.  Ja ostatnio byłam w Riverze i kupiłam  w bardzo niskiej cenie. A dla porównania w Internecie ceny się nie zmieniają są takie same przez cały rok. Trudno by się nie dziwić iż to przez to że koszty sprzedaży w sieci są dużo tańsze i pracodawcy mogą trzymać tą samą cenę przez cały rok. Tak samo kupiłam sobie Bombki pod choinkę na nowy rok 50% taniej niż przed świętami.

17

Odp: Jesień a moda?

Fajnie jest sobie kupić jakąś fajną biżuterię na jesień. Możecie zajrzeć na stronę  gdzie znajdziecie bardzo fajną bransoletkę. Mi się wydaje, że ona idealnie nadaje się do pracy itd. Jest elegancka i nadaje się na spotkanie z klientem. Pozłacana zawsze ma swoją wartość.

18

Odp: Jesień a moda?

Biżuteria przydaje się o każdej porze roku. Na jesień najważniejsze są dobre buty.

19

Odp: Jesień a moda?

Ja lubię dzianinowe na jesień. Są ciepłe, eleganckie i wygodne smile

20

Odp: Jesień a moda?

ja na jesień to najbardziej poluje na kurtki i buty bo w sumie tylko to rzuca się w pierwszej kolejności w oczy. Na drugim miejscu są bluzki i swetry. Zresztą co tu dużo mówić, wystarczy mnie wpuścić do jakiegokolwiek sklepu a wykupię połowę asortyment. Szczególnie żezapowiada się naprawdę obiecująco big_smile

21

Odp: Jesień a moda?

A ja mam jedno sprawdzone miejsce, gdzie znajdę buty, kurtkę i co tylko mi się umyśli. Muszę koniecznie odwiedzić Fashion House i sprawdzić co mają w propozycjach na tegoroczną jesień moje ulubione marki smile

22

Odp: Jesień a moda?

Ja tam jestem jeszcze myślami przy mijającym lecie.

23

Odp: Jesień a moda?

Ja tam jestem jeszcze myślami przy mijającym lecie.

Ja przez chwilę też zabłądziłam myślami przy lecie w trakcie moich poszukiwań, bo trafiłam na miniówki w Fashion House. Zobacz jakie fajne Pinko wystawili  Aż grzech nie dać się skusić. wink

24

Odp: Jesień a moda?

Takie spódniczki to nie mój styl, ale przymierzam się już powoli do jesiennych ciuchów i zaczynam poszukiwania płaszcza.

25

Odp: Jesień a moda?

Dziwne, ale tym razem moja mama pokazała mi sklep w internecie gdzie  kupuje biżuterię Topsilver.pl, chyba mama za dużo siedzi w internecie, bo mnie już zaskakuje, ale biżuterie wybrała rzeczywiście bardzo ładną, też sobie zrobiłam zakupy aktualnie czekam na paczkę, jak przyjdzie to ocenie jak to wygląda na żywo, ale te kolczyki co mama kupiła sa bardzo ładne.