176

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Teraz w zimie używam pomadki z serum odżywiającym z loreala:   ale w ciepłe dni preferuje błyszczyki

177

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

przereklamowane są te kosmetyki i dużo za drogie

178

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Szampony mają dobre, zwłaszcza te z ochroną koloru

179

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Ja lubię ten różowy, uwielbiam swoje włosy po nim.
Mam cienie L'oreal z limitowanej edycji, color of hope, powiek się nie trzymają, nawet baza nie pomaga za bardzo, o kant tyłka rozbić. Puder mineralny true match to klapa totalna.


Co do pomadek, błyszczyków etc. to chciałam wspomnieć o wazelinkach... do ust wink
Całą zimę używałam takich owocowych, fajne są, tylko trochę jakby plasteliną zalatują.

180

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Zdecydowanie jestem za błyszczykiem smile Mój ulubiony to Colorescience Lip Shine. Długo się utrzymuje na ustach i ładnie błyszczy smile

181

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

A ja tradycyjnie, pomadka. Ale córka woli błyszczyki.

182

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Raz pomadka, raz łyszczyk, zależy od nastroju:)

183

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

ja zdecydowanie pomadka, przy błyszczykach przeszkadza mi to, że kleją sie do nich włosy tongue a jeśli już błyszczyk to polecam carmex

184

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Ale za to po żadnej pomadce usta się tak nie błyszczą...

185

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

[quote=Ksymena]Ale za to po żadnej pomadce usta się tak nie błyszczą...[/quote]

Z tym mogłabym się trochę kłócić. mam jedną z pomadek nabłyszczających Oriflame. Konsystencja normalnej szminki, a usta błyszczą się bardziej niż przy niejednym błyszczyku.

186

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

W zasadzie błyszczek- głownie bezbarwny  Rimmel (nie klei się i jest całkiem trwały), staram się unikać jakich smakowo- zapachowych, bo go zjadam smile Za pomadkami nie przepadam w sumie, chyba, że to jakaś mega okazja smile

187

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Ja rzadko maluję usta ale jak już to chyba wolę pomadkę aczkolwiek na większe wyjścia warto na pomalowane usta pomadką maznąć na środek ust błyszczykiem a efekt jest niesamowity:)

188

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

ja jestem za błyszczykami. Aktualnie używam Błyszczyk do ust 11 Nude AnneMarie Börlind a jak chcę intensywniejszy kolor to Balsam do ust 01 Soft Rose Alva Naturkosmetik. Mają w składzie cudny olejek jojba i masło shea.

189

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Używam najczęsciej błyszczyków bo przy okazji nawilżają usta.

190

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Od jakiegoś czasu przed wyjściem z domu używam tylko pomadki, bo jest za zimno i blyszczyk mi ziębił usta, przez co często wyskakiwała opryszczka...

191

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Pewnie zawiera za dużo wody... Ja nie mam takiego wrażenia a często używam błyszczyków także zimą

192

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Ja jestem uczulona na pomadki i błyszczyki, a te hipoalergiczne lub witaminowe są strasznie drogie niestety. Dlatego używam tylko pomadek ochronnych. Nie lubię Nivei, bo są słabe. Na mnie najlepiej sprawują się  Isana i Bebe.

193

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

błyszczyk na pomadkę smile

194

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Teraz w okresie jesienno-zimowym jednak prym wiedzie balsam/pomadka nawilżająca. Na to zazwyczaj jakiś treściwsza szminka. Błyszczyki na razie muszą iść w odstawkę.

195

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Ja również jestem uczulona. Znalazłam taki balsam do ust pure fiji, który mi odpowiada i kosztuje zaledwie 9,99...

196

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Zawsze błyszczyk!!! Teraz błyszczyk z refleksem i witaminami firmy deni carte mój kolor aktualnie to
35 GRAPEFRUIT

197

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Błyszczyk, pewnie, że błyszczyk. Ja używam Celia Delice nr 12, jest taki fajny delikatny, z resztą nie lubię zbytnio uwydatniać ust, dlatego pomadki odpadają.

198

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Lubię błyszczyki, ale bardzo wysuszają mi usta. Dlatego używam pomadek ochronnych. Znacie jakieś błyszczyki, które też skutecznie nawilżają? Kiedyś miałam Clarinsa, ale nie był idealny.

199

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

Hmm powiem Ci, że zadałaś zagadkę smile Ja za młodu stosowałam różnych błyszczyków, z braku laku, sama rozumiesz, ale nie miałam wysuszonych ust. Teraz się przekonałam do jednego, ale usta też nie są wysuszone, nie wiem dlaczego u Ciebie tak się dzieje. Ja bym powiedziała, że teraz mam usta takie hmm delikatne, ale używam codziennie. I ten fajniutki kolorek.... Może stosuj pomadkę ochronną na przemian z błyszczykiem.

200

Odp: Pomadka czy błyszczyk?

a może 2 w 1 wink ja nie miałam przekonania ani do błyszczyków ani do pomadek, używałam tylko zwykłych bezbarwnych nawilżających pomadek z apteki wink aż trafiłam na pomadkę błyszczyk nude z celii, tak się zakochałam, że kupiłam wszystkie 6 odcieni lol
tak wyglądają:
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-K-UH4JY1OcI/U_TbPvClR8I/AAAAAAAAGLc/Wi_KCiqA_jQ/s640/CAM01437.jpg[/img]