1

Temat: krem pod oczy

Miała któraś z pań ten krem pod oczy rozświetlający, rozjaśniający zacienienia pod oczami Vichy Idealia?? Ja sobie właśnie  zakupiłam i się zastanawiam  kiedy zobaczę poprawę.

2

Odp: krem pod oczy

Po kilku dniach zaczniesz zauważać stopniową poprawę. Dla piękności potrzeba trochę cierpliwości smile

3

Odp: krem pod oczy

Ja stosuje krem pod oczy ze świetlikiem smile i na początku nie zauważyłam zbyt dużej różnicy dopiero jak kumpela mi zwróciła uwagę to okazało się że rzeczywiście działa.

4

Odp: krem pod oczy

Ja stosuję już od miesiąca taki żel pod oczy z Delia Cosmetics z arniką.
Kupiłam go w aptece za ok 8zł i póki co jestem zadowolona. Nie tylko koi skórę pod oczami, ale przede wszystkim widać różnicę w kolorycie. Nie mam już takich sińców.
Pytałam się Pani z apteki i mówiła, że kremy czy właśnie żele z arniką są najlepsze na sińce smile

5

Odp: krem pod oczy

[quote=magaTA]Miała któraś z pań ten krem pod oczy rozświetlający, rozjaśniający zacienienia pod oczami Vichy Idealia?? Ja sobie właśnie  zakupiłam i się zastanawiam  kiedy zobaczę poprawę.[/quote]

Miałam i mam. Od samego początku koryguje efekt cieni, wyrównuje koloryt i wycisza zmęczenie. Ja jestem zadowolona. smile

6

Odp: krem pod oczy

Ja już stosowałam wiele kremów i niestety po żadnym nie widziałam efektów hmm

7

Odp: krem pod oczy

[quote=magaTA]Miała któraś z pań ten krem pod oczy rozświetlający, rozjaśniający zacienienia pod oczami Vichy Idealia?? Ja sobie właśnie  zakupiłam i się zastanawiam  kiedy zobaczę poprawę.[/quote]
Na pewno niedługo zobaczysz poprawę. Ja mam krem do twarzy z tej serii i też jestem bardzo zadowolona. Nad kremem pod oczy też myślałam, bo to co dla mnie ważne, że są to kosmetyki hipoalergiczne, a mnie często kosmetyki uczulają. Kupuję zatem zawsze sprawdzone kosmetyki i do Vichy mam zaufanie.

8

Odp: krem pod oczy

Ja mam krem pod oczy z Ziaji. Tani i bardzo dobrze się wchłania smile

9

Odp: krem pod oczy

a ja posiadam z aa jest nawet dobry a może macie jakies ulubione?

10

Odp: krem pod oczy

[quote=rizzoli33]Ja mam krem pod oczy z Ziaji. Tani i bardzo dobrze się wchłania smile[/quote]

Miałam kilka kremów pod oczy Ziajki, ale mnie uczuliły hmm

11

Odp: krem pod oczy

Czy stosować krem przed 30 rokiem życia, jęsli tak, to jaki?

12

Odp: krem pod oczy

Ja stosuję nawilżające kremy, pod oczy, na noc i na dzień, to wystarcza:)

13

Odp: krem pod oczy

Próbowałam FlosLek, Ziaja, AA, nie widzę szczególnych efektów. Kremy jak kremy czy tam żele. Myślę, że nie zaszkodzą, nawet jeśli nie pomogą i są delikatniejsze niż zwykły krem, choć zdarza mi się takim do buzi smarować też okolice oczu.

Mam roll-on maxmedical ze świetlikiem. W aptekach dostępne  są dwa rodzaje: ze świetlikiem i z arniką. To taki żel w pisaku z metalową kulką, którym można robić masaż pod oczami, do opakowania dołączona jest instrukcja jak go wykonać.

14

Odp: krem pod oczy

[quote=Iwona-bloguje]Ja już stosowałam wiele kremów i niestety po żadnym nie widziałam efektów hmm[/quote]

A jaką masz skórę? Moze Ci coś doradzę?

15

Odp: krem pod oczy

[quote=a_grestowa][quote=Iwona-bloguje]Ja już stosowałam wiele kremów i niestety po żadnym nie widziałam efektów hmm[/quote]

A jaką masz skórę? Moze Ci coś doradzę?[/quote]

Ogólnie mało śpię, więc przydałoby się coś zmniejszającego opuchliznę i cienie pod oczami a przy okazji solidnie nawilżało.

16

Odp: krem pod oczy

bardzo dobry jest z wyciągiem z świetlika czy jakoś tak słyszałąm o nim bardzo dużo dobrego bodajże z ziaji jest

17

Odp: krem pod oczy

Ja obecnie używam kremu pod oczy i na powieki z wyciągiem z ziela świetlika firmy Eva Natura z serii Herbal Garden. Lekka konsystencja, dość szybko się wchłania, coś tam nawilża, ale też szału nie robi.

18

Odp: krem pod oczy

a macie jakies sposoby na bolące oczy ? tzn jak się siedzi długo przy komputerze

19

Odp: krem pod oczy

Moja droga, chciałabym znać na to sposób, ale póki co nic innego niż gimnastyka polecić nie mogę, a polega ona na ruszaniu gałkami ocznymi dookoła i wodzeniu wzrokiem po przekątnej prostokąta, poczynając od dolnych rogów i kierując wzrok ku górnych. Poza tym patrzenie na przemian na przedmioty oddalone mniej i bardziej od nas.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2014-08-08 13:57:02)

20

Odp: krem pod oczy

[quote=kornelcia]a macie jakies sposoby na bolące oczy ? tzn jak się siedzi długo przy komputerze[/quote]
krople do oczu z rodziny sztucznych łez.
Np keratostill albo tańszy odpowiedni lacrimal

Do tego co jakiś czas oderwać wzrok od komputera i skupić się na czymś daleko, najlepiej na czymś zielonym.
Wspominana gimnastyka tez może pomóc wink

21

Odp: krem pod oczy

właśnie też słyszałam o tych kroplach

22

Odp: krem pod oczy

Można też robić ćwiczenia oczu - patrzeć blisko a potem daleko, mrugać, itd

23

Odp: krem pod oczy

Krem pod oczy najlepiej działa jak go używamy schłodzony, prosto z lodówki:)

24

Odp: krem pod oczy

Ostatnio wklepuję olejek arganowy bo mam suchą skórę pod oczami

25

Odp: krem pod oczy

[quote=magaTA]Miała któraś z pań ten krem pod oczy rozświetlający, rozjaśniający zacienienia pod oczami Vichy Idealia?? Ja sobie właśnie  zakupiłam i się zastanawiam  kiedy zobaczę poprawę.[/quote]
Miałam i szczerze się zawiodłam. Krem ma takie zabarwienie, że niby od razu widać poprawę bo MEGA lekko koryguje sińce pod oczami. Poza tym pozostawia jakąś dziwną powłokę pod oczami.