1

Temat: portale randkowe

korzystałyście kiedyś z takich portali? Myślicie, że można spotkać tam prawdziwą miłość? a może znacie jakieś pary, które tak się poznały i są nadal razem?

2

Odp: portale randkowe

oj tak z kilka lat temu bardzo często a nawet poznałam tam mojego chłopaka z którym jestem do dziś

3

Odp: portale randkowe

Ja nie korzystałam, w czasie jak poznawałam mojego obecnego partnera to poznawanie przez internet nie było tak powszechne jak teraz

4

Odp: portale randkowe

Czasem korzystam ale nie wierzę w ich skuteczność, chyba  rzadko kto jest tam sobą

5

Odp: portale randkowe

Na portalach randkowych siedzą zakompleksieni ludzie o wielkich oczekiwaniach że spotkają ideał... A ideały przecież tam nie siedzą wink

6

Odp: portale randkowe

Niekoniecznie, sa też wartościowi ludzie chociaż nieśmiali

7

Odp: portale randkowe

[quote=Ksymena]Na portalach randkowych siedzą zakompleksieni ludzie o wielkich oczekiwaniach że spotkają ideał... A ideały przecież tam nie siedzą wink[/quote]

Co?! Jakie ideały? Gdzie ideały? Nie ma ideałów.

Kiedyś przeglądałam profile na którymś z tego typu portali i zauważyłam, że było tam mnóstwo koksów i łysych...
jak wiadomo od koksowania pałka nie staje, a to rodzi kompleksy, wiadomo również, że mężczyźni w kompleksy popadają, gdy zaczynają łysieć... jakie z tego wyciągnęłam wnioski?
"Na portalach randkowych siedzą zakompleksieni ludzie..."

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2014-07-28 11:57:54)

8

Odp: portale randkowe

Jak się jest zakochanym to też i zaślepionym, więc się widzi kogoś jako ideał którym on nie jest...

9

Odp: portale randkowe

Tak jak w rzeczywistości,pewnie i tam można spotkać różnych ludzi, jak mówią każda potwora znajdzie amatora:)

10

Odp: portale randkowe

Jak ktoś nie wychodzi do ludzi to nie wydaje mi się  żeby chciał wyjść poza internetową znajomość... Często tacy ludzie nie potrafią zainteresować sobą poza wirtualnym światem

11

Odp: portale randkowe

Ja korzystałam, ale nic nie wyszlo z tych "znajomości"...

12

Odp: portale randkowe

ja tylko raz, osoba poznana przez internet okazała się zupełnie inna niż się opisywała... Więcej nie próbowałam

13

Odp: portale randkowe

Pewnie, zawsze lepiej obejrzeć na żywo to od razu wiesz z kim masz do czynienia

14

Odp: portale randkowe

Jak ktoś umie dobrze udawać  to nie poznasz się na nim i przez rok... Znam jednego  takiego manipulanta.

15

Odp: portale randkowe

Moja koleżanka pisała z jednym takim "poetą", myślała że to ten jedyny a na spotkanie przyszedł pan w średnim wieku, z brzuszkiem, okazało się też, że żonaty ale szukający wrażeń...

16

Odp: portale randkowe

Szkoda czasu na takie szukanie, najlepiej poznawać ludzi  na żywo żeby potem nie bylo rozczarowań

17

Odp: portale randkowe

Myślę że można spróbować i w ten sposób, może nie wszyscy są tam oszustami i zboczeńcami?

18

Odp: portale randkowe

Ale 90% korzysta z tego że są anonimowi w sieci...

19

Odp: portale randkowe

nie korzystam , dużo ludzi poznaję na imprezach, przez znajomych

20

Odp: portale randkowe

Dopóki chodzisz na imprezy to to jest proste, ale po 30 -tce już się znajomi wykrusza, część będzie miała rodziny ... Wtedy pozostanie internet

21

Odp: portale randkowe

Ale są nawet takie dyskoteki dla starszych, większych miastach, wystarczy znaleźć towarzyszkę albo nawet iść samej

22

Odp: portale randkowe

Moje koleżanki ok . 40-tki to raczej szukają młodszych więc nie chodzą na takie imprezy gdzie spotkają tylko  równolatków...

23

Odp: portale randkowe

I co, znajdują młodszych, są chętni? smile

24

Odp: portale randkowe

[quote=Isia]Szkoda czasu na takie szukanie, najlepiej poznawać ludzi  na żywo żeby potem nie bylo rozczarowań[/quote]
Myślę podobnie. Poznałam wielu ludzi w sieci, co prawda nie na portalach randkowych, ale net to net. Na zdjęciach nie widać wielu rzeczy, a czasami drażni nas sposób zachowania drugiej osoby, albo okazuje się, że fajnie się pisze, ale już rozmowa bywa krępująca. Wtedy się ludzie sobą rozczarowują.

25

Odp: portale randkowe

[quote=Virrana]Moje koleżanki ok . 40-tki to raczej szukają młodszych więc nie chodzą na takie imprezy gdzie spotkają tylko  równolatków...[/quote]

Młodszy jest dobry jeśli nie chcą się wiązać na stałe, bo na coś poważniejszego to raczej wybiera sie starszego..