26

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Zależy czego oczekujesz od lodówki? Wielkość? Funkcjonalność? Energooszczędność? Profil wyboru jest bardzo zróżnicowany nie ma co ukrywać. Ja zawsze wolę dołożyć pewną kwotę niż później żałować. Wejdź sobie na jakiś sklep np.
zaznacz segregację wg. własnego uznania. Ja osobiście zawsze chciałem mieć kostkarkę do lodów. Jednak teraz odradzam mechanizm poprzez wilgoć powoduje tworzenie grzyba.

27

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Ja od siebie mogę polecić sprawdzoną lodówkę  tej marki są naprawdę fajne, ale do mnie najbardziej przemówiła przede wszystkim 10-letnia gwarancja. Moja stoi już w kuchni od 4 lat i naprawdę nic złego się z nią nie dzieje - ładnie mrozi, dobrze się ją rozmraża  również, nic nie popękało i wszystko wygląda tak samo estetycznie jak na początku. smile

28

Odp: Jaką lodowkę kupić?

A mnie się podobają te marki  Gorenje...

29

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Ja szukam jakiejś małej lodówki, żeby się zmieściła do mojej niewielkiej kuchni i była energooszczędna. Polecacie jakąś?

30

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Może Candy za 555 zł?

31

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Całkiem fajna, tylko ciekawe czy mają dowóz gratis:) To już by było idealnie...

32

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Ja lubię większe, ze sporym zamrażalnikiem bo zdarza mi się kupować na zapas, np. mięso czy mrożone warzywa

33

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Mam pralkę LG i zastanawiam się nad lodówką, żeby coś większego kupić, bo już się powoli zaczynamy nie mieścić.

34

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Zacznij od dużej lodówki , gdy kupisz małą potem będziesz narzekał że nie kupiłaś większej ;p Ja kupiłem od razu dużą i nałożyłem na nią żeby się tak nie wyróżniała w kuchni, była spora, a teraz magnesy na lodówkę zlewają się z wyposażeniem kuchni, bo odpowiednio wybrałem kolor! smile Także polecam magnesy na lodówkę.

35

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Przede wszystkim energooszczędną wink
Polecam Electroluxa który ma duży wybór w klasie A+ ale i A++

36

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Electrolux to marka, której nie trzeba specjalnie przedstawiać, bo każdy zna i wie, że dobra. smile Sama też mam i polecam. smile

37

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Mnie się wydaje że dobrym wyborem będzie lodówka lg. Firma zastosowała w nich silniki liniowe to są oszczędne i cicho pracują dlatego są godne uwagi moim zdaniem.

38

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Czesc
Aktualnie szukam czegos z nowosci ze swiata lodowek. Moim glownym wymogiem byloby to, zeby nie trzeba byla odmrazac lodowki. Przy mojej obecnej starej lodowce jest to bardzo uciazliwe. Dodatkowo dobrze by bylo aby pobierala ona mniej pradu. Ogolnie zastanawiam sie nad czyms od Siemens/Bosch  tylko nie wiem czy warto doplacac do drozszych modeli. Pomozecie cos wybrac w rozsadnej cenie?
Pozdrawiam

39

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Szczerze ci powiem dopłać sobie lepiej do markowej lodówki żebyś później nie żałowała że kupiłaś tanią lodówkę i tak szybko ci siadła. Sama kupiłam ostatnio Bosh bardzo dobra lodówka jestem z niej naprawdę zadowolona trochę się spłukałam z kasy ale było warto.

40

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Niestety, ale teraz sprzęty są tak robione, żeby wytrzymały okres gwarancji , a później nie opłaca się ich naprawiać...

41

Odp: Jaką lodowkę kupić?

No co Ty? Ja miałam lodówkę electroluxa przez 10 lat i teraz jak kupowałam nową to tez mam ją już kolo 3 lata. Wszystko zależy od tego jaki sprzęt kupujesz i na jakie marki stawiasz. Najlepiej wybierac sprawdzone.

42

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Ja jestem zdania,że nie ma sensu kupować bardzo drogiego sprzętu. Obencie sprzęty zaprogramowane są po to aby działać przez jakiś czas. Nie kupujecie niestety sprzętu na długie lata jak to było w latach 80 czy na początku lat 90 tych. Tak więc te 2000 zł w zupełnosci wystarczy aby sobie kupić porządną lodówkę .

43

Odp: Jaką lodowkę kupić?

A ja się nie zgadzam. Mam lodówkę Electroluxa, która kupiłam jakieś 11 lat temu jak zamieszkaliśmy z mężem razem. Lodówka jest duża , obszerna i już wtedy miała klasę energetyczną A++. Obecne sprzęty Electroluxa mają nawet A+++-20% bo są jeszcze oszczedniejsze niż zakładana skala. Jeśli moja lodówka (odpukać) się zepsuje to postawie na pewno na ta samą markę.

44

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Ja zdecydowałam się na lodówkę typu side by side.Mam dość duża rodzinę tak więc uznałam,że trzeba gdzieś zmieścić jedzenie. Jestem z niej bardzo zadowolona. Lodówka jest praktyczna, duza , wszystko się w niej również mieści. Nie jest również wcale taka droga. Możecie sobie chociażby zerknąć do sklepu Euro:  - tam obecnie jest dosć pokaźny wybór lodówek side by side. Stoi u mnie ten nowoczesny Bosh:

45

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Całkiem ciekawie się to prezentuje, ale taka lodówka jest pewnie koszmarnie droga.

46

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Wbrew pozorom takie lodówki nie są takie drogie na ile wygladają. Możę i ten model Samsunga tani nie jest ale na przykład poniższa lodówka marki Beko jest do kupienia za 2800 zł:


Znalazłam ją w Saturnie:( w sklepie można ją kupić na raty). Dla dużej rodziny jest to bardzo praktyczne rozwiązanie bo w takiej lodówce wszystko się mieści. Dla 3 osób wystarczy jednak jednodrzwiowa lodówka. Taka side by side jest ok od min 5 osob w domu.

47

Odp: Jaką lodowkę kupić?

ja wolę tradycyjne białe, te wielkie  stalowe  kojarzą mi się z jakąś gastronomią...

48

Odp: Jaką lodowkę kupić?

Kiedyś wydawało mi się że ważne jest żeby była energooszczędna. Ale okazuje się, że to czy lodówka ma klasę energetyczną A++ czy A+ czy może tylko A to tak naprawdę nie robi wielkiej różnicy. Jasne, można mówić że ekologicznie itp, ale w kwestii finansowej miesięcznie jest to różnica kilku złotych. I jeżeli lodówki nie różnią się niczym poza klasą energetyczną a różnica w cenie jest większa niż te 150-200zł to nie warto dopłacać

49

Odp: Jaką lodowkę kupić?

My mamy wszystkie kuchenne sprzęty AGD zabudowane, więc i w przypadku lodówki chcieliśmy by była ona w zabudowie. Kupiliśmy ten model -  i oceniam go bardzo dobrze. Chłodziarko-zamrażalka jest bardzo pojemna, mieści się w niej naprawdę sporo produktów spożywczych. Jest w klasie A+ i ma funkcję automatycznego odszraniania. Chcieliśmy dobrze wkomponować lodówkę w aranżację kuchni, a teraz razem z zabudową meblową tworzy jednolitą i zgraną całość smile.

50

Odp: Jaką lodowkę kupić?

A czy Waszym zdaniem opłaca się kupić lodówkę z kostkarką? Troszkę trzeba do takiej dopłacić, ale wydaję mi się, że latem jest to idealne rozwiązanie. Tym bardziej, że mnie osobiście bardzo irytują woreczki z lodem zalegające w zamrażarce.