1

Temat: Wzór na spodniach

Coraz częściej widzę osoby, które mają wzorki na spodniach, czy spódniczkach. Kiedy zaczęło to wchodzić w modę, wydawało się, że każdy przez te wzorki stara się wyróżnić. Teraz większość wzorów się powtarza, nie zaskakują tak jak wcześniej. Chciałabym prosić was o pomoc w stworzeniu stylizacji, która nie zginie przy tych wszystkich powtarzających się. Spodobały mi się takie spodnie i szukam teraz coś w tym stylu. Macie może jakieś propozycje na nienudne połączenie?

2

Odp: Wzór na spodniach

Wzorzyste spódnice i spodnie to wcale nie ostatnia moda, mam kilka w szafie sprzed paru sezonów i świetnie pasują np do białej bluzki czy koszuli

3

Odp: Wzór na spodniach

Fakt, miałam takie wzorzyste tureckie spodnie dzwony w liceum, robiły furorę:)

4

Odp: Wzór na spodniach

fajne spodnie miałam taka kurtke tzn w takie wzorki a może tzn widziałam jasne niebieskie dżinsy w serduszka białe fajnie wygladaly

5

Odp: Wzór na spodniach

Ja nie noszę, źle wyglądam we wzorzystych spodniach, ale u kogoś podobają mi się.

6

Odp: Wzór na spodniach

mi też sie nie  podobaja spodnie w wzorki

7

Odp: Wzór na spodniach

Ja tam wolę jednolite. Te wzorzyste jakoś średnio mi się podobają.

8

Odp: Wzór na spodniach

A ja tam lubię różnorodność, dlatego u mnie w szafie i jednolite i wzorzaste rzeczy wink
tylko jedna zasada, jak wzory u góry, to na dole gładko

9

Odp: Wzór na spodniach

ja te spodnie: łączę z gładkimi koszulkami lub bluzami. Nie lubię natłoku wzorów na sobie

10

Odp: Wzór na spodniach

Ostatnio dostałam od koleżanki na lato spodnie w kratkę niebiesko żółtą ,długo nie mogłam się przekonać ,ale jak zaczęłam nosić i usłyszałam od znajomych , że fajnie wyglądam to nie mogłam się na jesień rozstać z nimi.

11

Odp: Wzór na spodniach

Mi się nie podobają wzorzyste spodnie. Nie wydaję mi się, żebym też w nich dobrze wyglądała. Ale niektóre kobiety rewelacyjnie się w nich prezentują.

12

Odp: Wzór na spodniach

Ja także nie przepadam za takimi spodniami. Źle się w nich czuję.

13

Odp: Wzór na spodniach

Gładkie są najlepsze.No chyba że ktoś ma zbyt chude nogi i chce od nich odwrócić uwagę:)

14

Odp: Wzór na spodniach

A ja lubię takie w pionowe paski, oczywiście cienkie...

15

Odp: Wzór na spodniach

Hafty są fajne, ale chyba niemodne