451

Odp: Biżuteria

Dla mnie biżuteria musi być delikatna, żeby nie przytłaczała stroju

452

Odp: Biżuteria

A ja lubię  duże wisiorki i pokaźne bransoletki

453

Odp: Biżuteria

ja lubie kazda, która wpadnie mi w oko, od malej po duza i rozne kształty

454

Odp: Biżuteria

Wydaje mi się że takie klimaty
przynajmniej ja ją noszę:)

455

Odp: Biżuteria

Na imprezy to się lubię obwiesić bransoletkami, kolczykami i pierścionkami. A tak na co dzień to raczej skromnie. Mam na rękę taką tasiemkę ChouChou którą noszę zawsze bo to mój amulet na szczęście i niezapominajka, pierścionków na co dzień nie noszę, kolczyki tylko małe wkrętki.

456

Odp: Biżuteria

Ja tak  samo lubie biżuterie:)

457

Odp: Biżuteria

Uwielbiam kolczyki, przede wszystkim..
potem bransoletki i na końcu naszyjniki

458

Odp: Biżuteria

A ja wczoraj znalazłam na przystanku srebrny łańcuszek smile musiał się komuś zerwać.

459

Odp: Biżuteria

ja kiedyś w morzu znalazłam zawieszke motylka a potem zgubiłam ją w szkole

460

Odp: Biżuteria

Siostra znalazła fajny nieśmiertelnik nad wodą, ja zgubiłam go w piachu za moment ;p

461

Odp: Biżuteria

Ja nic niestety nie znajduję, ale za to kupiłam sobie naszyjnik z sową, może od niego będę mądrzejsza:)

462

Odp: Biżuteria

Zależy o jakiej biżuterii mowa jeśli chodzi o pierścionki złote, bransoletki złote czy  - jeśli chodzi o zegarki to bym był naprawdę ostrożny. Niektóre zegarki wyglądają ładnie, są ze złota jednak to co mają w środku prosi się o pomstę do nieba. Naprawdę kierował bym się marką a nie złotem. Najlepiej kupować takie zegarki jednak w sklepach stacjonarnych ponieważ nigdy nie wiadomo co prześle nam sklep internetowy, czy dany zegarek był już użyty noszony przez kogoś itp.

463

Odp: Biżuteria

]Wydaje mi się że takie klimaty
Mam bransoletkę z tej kolekcji i kolczyki.

464

Odp: Biżuteria

Ja lubię różną biżuterię. Teraz mam jakiś duży power na bransoletki smile. Ostatnio zakupiłam sobie kolejną shamballę . Mam juz chyba 5 różnych kolorów, każda na inną okazję big_smile.

465

Odp: Biżuteria

Ciekawe jaki kolor będzie modny zimą?

466

Odp: Biżuteria

Ja lubię minimalizm, najczęściej nosze jakieś kolczyki z bursztynami lub cyrkoniami.

467

Odp: Biżuteria

A podobają wam się różnego rodzaju kolczyki z brylantami ? Ja ostatnio przeszukuję Internet bo brakuje mi właśnie takich bardziej eleganckich na różnego rodzaju bale czy bankiety. Znalazłam
. Moje pytanie brzmi czy wybrałybyście jakieś z tego sklepu? Jeżeli tak to które się wam podobają ? Proszę o pomoc smile

Ostatnio edytowany przez Malina87 (2015-01-05 09:31:16)

468

Odp: Biżuteria

Ja to jakoś nie przepadam za biżuterią na co dzień i po prostu jej nie noszę : ) Ja wolę chodzić bardziej tak tradycyjnie ubrana w zwykłe takie ciuchy z klasą a jakoś biżuteria to nie dla mnie..To może ktoś pomyśleć, że się chwalę tym właśnie jak mi się powodzi a to tutaj nie jest prawda ale wiecie jacy ludzie są..


Teraz nadchodza wakacje i teraz wlasnie bedzie holiday no to jak juz szalec to trzeba isc na to l] i tu wybrac cos pieknego i tu trzeba wybrac cos super

Ostatnio edytowany przez deborrra (2015-06-23 13:50:40)

469

Odp: Biżuteria

A nosicie w ogóle zegarki tak na co dzień?nie wiem czy podobają wam się te z kolorową kopertą jak np.

470

Odp: Biżuteria

Takich bardzo eleganckich i drogich to mam jeden komplet, który pasuje do większości wieczorowych kreacji. Na co dzień też lubię ładne rzeczy, skromne, ale ładne. Mam kilka bransoletek z kamieni tego typu , nosze albo na przemian, albo kilka, albo razem ze srebrnymi. To wszystko zależy od okazji, no ale większość kobiet lubi ozdóbki i świecidełka. Najfajniej to znaleźć coś uniwersalnego, co pasuje nie tylko do jednej stylizacji.

471

Odp: Biżuteria

Ja lubię subtelną biżuterię,od dzisiaj moja kolekcja powiększyła się o ten naszyjnik z apartu - walentynki trochę przyśpieszyliśmy:)

[img]//s1.apart.pl/files/cbiz_img/img_prod15631_0_m.jpg[/img]

472

Odp: Biżuteria

Cenie klasykę i dobre materiały. Jedną z moich ulubionych marek Myway- Jeweleery. Z pełną odpowiedzialnością polecam biżuterię i dosyłam do strony To Polska marka, która może się pochwalić wysokiej klasy produktami.  Moim kolejnym zakupem będzie prawdopodobnie srebrny pierścionek MOON. Dobra cena, duży wybór i prezenty za zakupyPolecam!!

Ostatnio edytowany przez sylwia4012 (2015-04-22 23:23:32)

473

Odp: Biżuteria

ostatnio kupiłam sobie bransoletkę w kształcie gwoździa:) taka śmieszna. ogólnie wole delikatną biżuterię, jedynie podkreślająca strój, a nie będącą kluczowym elementem.

474

Odp: Biżuteria

A co sądzicie o biżuterii ze sklepu  ? Jest w nim biżuteria, którą noszą celebrytki. Pytam, bo moja najlepsza przyjaciółka niedługo będzie obchodziła swoje 30ste urodziny i chciałabym jej kupić coś wyjątkowego w prezencie. Przyjaciółka uwielbia przeróżna biżuterie i pomyślałam, że właśnie biżuteria najbardziej by ją ucieszyła.

475

Odp: Biżuteria

Znacie produkty marki AnKa Biżuteria? Mają tam właśnie darmową dostawę w ten weekend, dla zamówień od 300 zł, warto skorzystać:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-15-17-stycznia[/url]