26

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

36 - z mojego doświadczenia raczej tak to wygląda, choć może okazać się, że znam tylko takich facetów i niepotrzebnie generalizuję. Tym niemniej, moje opisy stanu rzeczy na pewno odzwierciedlają mnie. A Życie przecież często nudnym bywa... wink

Kuocie - a to już zależy od tego czy leży, czy stoi. wink Po prostu zależy to od siły uzależnienia danego samca od danej samiczki...
...jedno, co mogę tutaj dodać, jak to ja - astronomicznie - to, że Wszechświat istnieje wyłącznie dzięki zmianom.

Mówi się, że wystarczyła jedynie malusieńka zmarszczka na początku, która rozp----ła ład i porządek, by stworzyć wszystko czym jesteśmy i co widzimy, tworząc przy okazji grawitację i inne takie cuda jak np. nasze ciała. Gdyby nie ta zmarszczka wszystko byłoby idealnie rozłożone i nic nie przyciągałoby niczego. To cięższe tematy. Zapamiętaj jeno, że zmiany są sednem istnienia. wink

27

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

..."nic nie przyciągałoby niczego"? Przecież nic nie istnieje, więc jak ma przyciągać drugie nieistniejące nic...?

28

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Ciekawe co Pani semantyczna odpowie gdy napiszę sprostowanie:

"(...) wszystko byłoby idealnie rozłożone i wszystko nie przyciągałoby czegokolwiek innego"


Interwał czasu między napisanym przeze mnie sprostowaniem, a Twoją odpowiedzią będzie się liczył jako Twój czas kombinowania riposty, dlatego zalecam pośpiech, bo INNE BĘDĄ SIĘ Z CIEBIE ŚMIAŁY.


(patrzcie jak jej kurz spod klawiatury leci)

29

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Oj, lepsze byłoby wszystko przyciągane przez wszystko, toż to by był chaos na tym ziemskim padole... Zupełnie jak trąba powietrzna mi się jawi...

30

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Oooooch mógłbym się z Tobą troszkę kłócić, wiesz inercja, bezwładność, 13-wymiarowe struny, krzywe Bohra...

...po co jednak.     (tak naprawdę nie wiem czy są jakieś krzywe Bohra) wink

Przenieśmy zatem ciężar rozmowy - już jest tak, że wszystko przyciąga wszystko!
Oto Facebook strażnik moralności wprowadził 70 różnych płci do wyboru dla angoli, a wiadomo, że dalej będzie tylko gorzej.

To tak jak z fajkami - kiedyś prosiło się o L&M niebieskie, a dziś trzeba wypowiedzieć sentencję: "proszę o L&M, krótkie, grube, twarde, jasnoniebieskie, nieklikalne i bez srebrzystej faktury na pudełku".

Sądzisz, że to dobry kierunek 36?

Ostatnio edytowany przez incognito (2014-07-10 14:40:39)

31

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Jak facet ma inną to bardziej dba o siebie i auto, częściej znika gdzieś bez tłumaczenia gdzie idzie

32

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Jak ma dla nas mniej czasu niż wcześniej, a wciąż zarabia tyle samo wink

33

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Do tego trzeba mieć wgląd na jego konto,a jak się nie to można tylko obserwować czy nadal tak chętnie nam coś ekstra kupuje czy nie koniecznie...

34

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Po paru miesiącach i tak już nie będzie taki hojny jak na początku kiedy zdobywał:)

35

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Jak wtedy kiedy zdobywał... czy kiedy kupował kobietę. big_smile (żartuję)

36

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Faceci są prości, myślą, że jak zapłacą za przysłowiową kawę i ciastko to ona już jest kupiona...

37

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

może po przysłowiowej szmince lub zapachu na koszuli ?

38

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Raz byłam świadkiem jak kolega dla żartu popsikał innego kolegę perfumami siostry więc ten zapach na koszuli nie zawsze jest dowodem zdrady, da się to wytłumaczyć...

39

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Obwąchiwanie faceta na wejściu to musi być ciekawy widok:)

40

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

[quote=Kalinka01]Raz byłam świadkiem jak kolega dla żartu popsikał innego kolegę perfumami siostry więc ten zapach na koszuli nie zawsze jest dowodem zdrady, da się to wytłumaczyć...[/quote]

Ja bym to uznała wyłącznie za dobry wykręt...

41

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

[quote=granitova]Obwąchiwanie faceta na wejściu to musi być ciekawy widok:)[/quote]

Na to wystarczy chwila, a kobiety mają czujne nosy wink

42

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

A co jeśli ona się nie perfumuje...? wink

43

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Eeee... Dla kochanka zawsze chce ładnie pachnieć:)

44

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

A ja mam koleżankę uczuloną na perfumy, używa tylko bezzapachowych;)

45

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Ooo, nie słyszałam o takiej alergii... Może tylko na jakieś konkretne perfumy tak reaguje, na jakiś składnik?

46

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Ja po dezodorantach w kulce pewnej firmy miałam takie wypryski na skórze że nawet dermatolog się zdziwił że to od dezodorantu...

47

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Skoro już o alergiach to ja miałam na pościel z kory, ale może dlatego że była kupiona na bazarku i nie wiadomo jakie było jej pochodzenie tak naprawdę...:)

48

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Kora to najgorszy materiał na pościel , ja uznaję tylko bawełnianą, a na specjalne okazję satynę

49

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

Najlepsza jest satyna bawełniana,tylko trochę droga:/

50

Odp: Jak poznać czy facet ma inną?

[quote=lipstick]Skoro już o alergiach to ja miałam na pościel z kory, ale może dlatego że była kupiona na bazarku i nie wiadomo jakie było jej pochodzenie tak naprawdę...:)[/quote]

Pewnie to była chińska kora...