26

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Ja ostatnio dostałam do testowania próbkę Diora przepiękny zapach Muszę je mieć chociaż wiem że są dośc drogie.

27

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Sama nie upolowałam, ale dostałam 2 dni temu na urodziny od swojego chłopaka zapach Night Obsession Calvina Kleina. Od dawna za mną chodził, ale szkoda mi było kasy...

28

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Moje ukochane to Happy Clinique

29

Odp: co ostatnio upolowałaś?

perfumy znaczy nalewane perfumy o zapachu miodu i cytryny sa przeeesliczne

30

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Upolowałam w Biedronce krem DD Ladycode za 4 zł oraz 6 lakierów do paznokci (2 Bell i 4 Ladycode) 1 zł za sztukę big_smile

31

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Białą koronkową bluzeczkę :-)

32

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Peeling morelowy Soraya w Biedronce za 3 zł smile

33

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Mnie się udało upolować takie od cartiera. Nie wiem czy znacie ten zapach? Mnie po prostu oczarował.

34

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Ja ostatnio mam to szczęście testować zupełnie nowa linię perfum. I jak na razie się nie zawiodłam. Produkty są wysokiej jakości. Szczególnie perfumy marki Shiseido.

35

Odp: co ostatnio upolowałaś?

1. Bentley For Men Absolute
2. Burberry Black
3. Lalique Encre Noire A L'extreme

36

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Mis Dior <3 Najcudowniejszy i najpiękniejszy <3

37

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Korzystając z rossmanowej promocji -55% kupiłam puder w kamieniu, czerwony lakier do paznokci i cień do powiek. I takie ceny to ja rozumiem big_smile

38

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Mogliby taka promocje na perfumy zrobić, kosmetykom kolorowym potrafie się oprzec, z perfumami byłoby mi baaardzo cieżko ;-)

39

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Ja póki co nic nie upolowałam, bo oszczędzam, poza tym mam masę flakoników, które muszę zużyć, bo mi w końcu wywietrzeją ale już bym z chęcią kupiła coś nowego. Też tak macie,że zimą Wam się podobają inne zapachy niż latem? Mam chyba z 5 kolejnych typów,ale nic to póki co się wstrzymuję

40

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Tak, ja mam tak samo jak ty, że zimą podoba mi się co innego niż latem i w sumie... dziwne to ;/

Ostatnio edytowany przez lorciakk (2017-05-07 23:06:34)

41

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Sarah Jessica Parker SJP NYC smile kupiłam w ciemno a uwielbiam!

42

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Wody Just NJOY woman i Just NJOY Crystal w Rossmannie na promocji 2 w cenie 1. Z tej drugiej aktualnie korzystam i bardzo mi odpowiada świeży zapach. Nie utrzymuje się długo, ale za tę cenę wcale tego nie oczekiwałam.

43

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Ja czekam na promocje smile

44

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Lalique Equus edp 75 ml za 120 zł i nie tester:)))

45

Odp: co ostatnio upolowałaś?

[quote=MartyKot]Mis Dior <3 Najcudowniejszy i najpiękniejszy <3[/quote]
Ja też! dzisiaj kupiłam! ♥

46

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Kupiłam w promocji Guess Seductive- bardzo mi się podobają smile

47

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Forever red, myślałam że już ich nie ma a jednak...

48

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Ja mam chyba z 15 flakonów... i co najlepsze chce mi się kolejnych perfum big_smile Na zimę jesień YSL Black Opium!

49

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Kusi mnie Chloe, widziałam w promocji, chyba sobie zrobie prezent na gwiazdkę big_smile big_smile big_smile

Ostatnio edytowany przez Vendulka (2020-12-11 16:37:15)

50

Odp: co ostatnio upolowałaś?

Kupiłam fajne perfumki YR od kogoś, komu się nie spodobały jako prezent od bliskich - i było 40% taniej niż w sklepie, a prawie nieużywane... Warto szukać takich okazji!