1

Temat: Wakacyjny flirt, romans

Czy pozwolić sobie na chwilę zapomnienia na wakacjach? Czy przyznać się partnerowi do zdrady albo flirtu? Czy Wam się zdarzyła taka sytuacja?

2

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Zdarzyło mi się i nie żałuję, bo to nie było nic poważnego, a stały partner nie miał szans się dowiedzieć... Za to bardzo dobrze mi zrobilo na poczucie atrakcyjności i pewność siebie... smile

3

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Nie zdarzyło mi się. Nie chciałabym być z kimś, kto nie pociąga mnie w wystarczającym stopniu, abym nie miała takich pokus czy potrzeb. Nie krytykuję oczywiście smile

4

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Wakacyjny flirt, fajna sprawa, tylko jeśli sprawy nie zajdą za daleko albo nie wymkną sie spod kontroli...

5

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Jeśli to nikogo nie zrani to jestem za...

6

Odp: Wakacyjny flirt, romans

W młodym wieku bym pewnie była za, ale  potem zmieniają sie priorytety, na pierwszym miejscu jest rodzina i stabilizacja a nie przygody, przynajmniej u mnie

7

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Przypominają mi się śluby na koloniach tongue

8

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Flirt to nic złego. Nie tylko w wakacje. Lubię flirtować, ze względu na tą grę pomiędzy dwiema osobami. Zawsze lubiłam tą grę słów, gestów, niedopowiedzeń. Ale zdrady nie toleruję...

9

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Flirt... jeśli zna się granicę. Ty zdrady nie tolerujesz, więc ok, a są osoby, które flirtem prowokują, a potem nie potrafią się zatrzymać. Trochę takie kuszenie losu, siebie i kogoś.

10

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=niechcemisie]Przypominają mi się śluby na koloniach tongue[/quote]

Eeee tam... Na koloniach to już było "na poważnie - ale śluby w przedszkolu to dopiero była heca!

11

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=niechcemisie]Flirt... jeśli zna się granicę. Ty zdrady nie tolerujesz, więc ok, a są osoby, które flirtem prowokują, a potem nie potrafią się zatrzymać. Trochę takie kuszenie losu, siebie i kogoś.[/quote]

To prawda. Więc trzeba też brać poprawę na kogoś z kim się flirtuje tongue

12

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Tak a propos fliiiirtu i tego, co jeszcze trzeba brać pod uwagę... jest takie fajne i baaardzo prawdziwe hasło: "W dzisiejszych czasach bycie uprzejmym jest tak rzadkie, że często mylimy je z flirtem".
Jak tak słucham mężczyzn, to okazuje się, że zwykłe gesty uprzejmości są często odbierane jako przejaw zainteresowania. Mam tu na myśli nie pierwszego lepszego, tylko typ kulturalnego mężczyzny z klasą, bo pierwszy lepszy bywa miły dla kobiety często właśnie dlatego, że mu się podoba.

Ja z kolei miałam niedawno taką sytuację: byłam miła i hmm... powiedzmy... wyrażałam troskę o samopoczucie drugiej osoby, tak czysto po koleżeńsku, ale przez kogoś zostało to najwidoczniej odebrane jako zaproszenie do flirtu i kiedy swoim zachowaniem dałam już wyraźnie do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana ani flirtowaniem ani spotkaniami, dobrze zapowiadająca się znajomość przestała praktycznie istnieć, bo choć mamy ze sobą do czynienia... nie odzywamy się do siebie (chyba że suche, oficjalne odzywki wymuszone okolicznościami). Wydaje mi się, że to przez zażenowanie pomyłką, wiecie, że po prostu mu głupio przez to, że pomyślał sobie coś więcej. Tak sądzę biorąc pod uwagę jego wcześniejsze i obecne zachowanie oraz to, jak odnosi się do innych ludzi.
No i teraz tak... po wakacyjnych flirtach, prawdziwych i wyobrażonych, nie zostaje nic oprócz niewiele znaczącego wspomnienia (niekoniecznie miłego, choć zazwyczaj pewnie tak), a jeśli mamy z tymi ludźmi do czynienia na co dzień... to bywa to problematyczne.

13

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Tak. Też coś podobnego mnie ostatnio spotkało. Najpierw miła znajomość, kilka razy zapytałam o nastrój, zaczął opowiadać o sobie... A potem nagle wyszło na to, że pisał mi smsy codziennie. Nawet jeśli przestawałam odpisywać. Zaczął proponować spotkania prywatne. Konsekwentnie odmawiałam. W końcu odkrył, że coś jest nie tak i stwierdził, że się zmieniłam i że nie będzie się narzucał. Przyjęłam to z ulgą. Ale spotkań unikałam i unikam jak ognia. Choć trochę mi szkoda, bo przez to rezygnuję z pewnych zajęć. Ale teraz nawet przypadkowe spotkanie wywołuje u mnie chęć ucieczki jak najdalej... Okropne uczucie.

14

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Jak się interesowałaś jego nastrojem to resztę sobie dopowiedział sam ...:)

15

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Chyba tak. Choć mi wydawało się to naturalne, jak widziałam, że jest jakiś dziwny to zapytałam czy wszystko ok. Nie sądziłam, że to takie nietypowe...

16

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Mężczyzna, zwłaszcza wolny, będzie każde miłe słowo czy uśmiech brał za podryw, tak już jest:)

17

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Albo za szansę na szybkie i małe co nieco - to prędzej wink

18

Odp: Wakacyjny flirt, romans

To już nie można być zwyczajnie miłym dla ludzi? Zachowanie koleżeńskie, życzliwe, normalne dla otwartych i przyjaźnie nastawionych osób... a prowadzi do takich nieporozumień.

19

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Też mnie to przeraża. Bo dokąd to wszystko zmierza? Mnie się to wydawało to być ludzkim odruchem, czymś naturalnym. A wychodzi na to, że przy każdej okazji, kiedy chcę być miła, powinnam się zastanowić, czy nie zostanie to przeinaczone....

A gość, o którym pisałam, jest żonaty i sporo starszy... nawet nie wiem ile tongue

20

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Żona się kiedyś znudzi nawet najładniejsza... A jak pojawi się ktoś nowy, może młodszy to się facet chce dowartościować...

21

Odp: Wakacyjny flirt, romans

[quote=Ninek]Też mnie to przeraża. Bo dokąd to wszystko zmierza? Mnie się to wydawało to być ludzkim odruchem, czymś naturalnym. A wychodzi na to, że przy każdej okazji, kiedy chcę być miła, powinnam się zastanowić, czy nie zostanie to przeinaczone....

A gość, o którym pisałam, jest żonaty i sporo starszy... nawet nie wiem ile tongue[/quote]

Jak dużo starszy to mu imponuje zainteresowanie dużo  młodszej dziewczyny... To nie jest skomplikowane do pojęcia:)

22

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Finao może i tak, ale nie spodziewałam się.... O ja naiwna tongue

23

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Cóż, im starszy tym szuka młodszej:)

24

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Najwidoczniej rzadko ktoś bywa dla niego miły big_smile

25

Odp: Wakacyjny flirt, romans

Albo ktoś kiedyś był miły i to się ładnie rozwinęło, więc pan liczył że będzie powtórka:)