2,526

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Zadowolona, już "prawie" wink koniec tygodnia i nie mogę doczekać się weekendu.
Dodatkowo dziś troszkę chłodniej więc od razu przybywa sił do życia ^^

2,527

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

No jak dwa dni pod rząd jem lody w misce na sałatkę to jaki mam nastrój... kto zgadnie...

2,528

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=niechcemisie]No jak dwa dni pod rząd jem lody w misce na sałatkę to jaki mam nastrój... kto zgadnie...[/quote]

Lodowy? smile

Jutro do pracy. Wreszcie. Już mi się znudziło L4.  Ale dalej boli, a leki się kończą hmm

2,529

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Niedobrze sad Dzielna bądź Ninek.

2,530

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Staram się smile Ale wszechobecne remonty doprowadzają mnie do szału...

Niechcemisie... wierzysz w telepatię albo jakiś szósty zmysł?

2,531

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wierzę smile
Remonty przetrwaj, przeczekaj, są po to, żeby było lepiej, piękniej, przyjemniej.

2,532

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

teraz już trochę lepiej ale w ciągu dnia to coś w stylu - weź mnie dobij smile
Może zmęczenie, duchota i na dokładkę dzieci wyjechały na wakacje a niedziela bez nich - nieciekawa. Czy ja jestem jakaś dziwna???

2,533

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie jesteś dziwna i dziewczyno... korzystaj z wolnej chaty!

2,534

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=niechcemisie]Wierzę smile
Remonty przetrwaj, przeczekaj, są po to, żeby było lepiej, piękniej, przyjemniej.[/quote]

Spałam po południu. Obudziła mnie burza i jakiś dziwny ścisk żołądka. Pomyślałam o kimś. Wieczorem sprawdziłam pocztę. Znalazłam tam mail od osoby, o której pomyślałam. Przysłany o tej właśnie porze, kiedy się przebudziłam. Hmm... Telepatia? Szósty zmysł? Coś dziwnego w każdym razie...  To już kolejny raz.

2,535

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Szczerze? Myślę, że to jest właśnie telepatia. Czy to ważna dla Ciebie osoba? Ja miałam takie przypadki z ludźmi, którzy byli dla mnie kimś szczególnym...hmmm... zawsze dotyczyło to przyjaciół.

2,536

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie dzisiaj jakoś tak niefajnie. Na dodatek podczas mycia strzelił mój kubeczek z motywem sowy sad

2,537

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

W sumie to chyba tak...

2,538

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Iwonko, przykro mi sad Znam ten ból.

Ja dzisiaj to nawet ok, odespałam nieprzespane prawie dwie doby big_smile tylko kurczę, wściekła jestem, bo rozwaliłam wiatrak sad To taki stary wentylator Predom METRIX W-302, więc części do niego nie dokupię ot tak, chyba, że ktoś ma jeszcze jakieś PRL-owskie graty w piwnicy. Potrzebuję śmigła. To jest sprzęt, który wytrzymał bez szwanku dłużej niż wszystkie wiatraki zakupione od tej pory, był niezniszczalny, dopóki coś mi nie wlazło między kratki i nie urwało śmigła.
Teraz jestem bez kasy, ale zamierzam odkupić to i ogłaszać wszędzie, że szukam, bo mi rodzice głowę urwą sad

2,539

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Moja rodzinka dzisiaj pojechała na urlop i mam mieszkanko dla siebie na całe 9 dni big_smile Oczywiście musiało się fajnie zacząć, bo ledwie pojechali a od razu u mnie burza, której od zawsze się bałam... Ma się to szczęście.

2,540

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Trzeba było na czas burzy ze mną się spotkać. Ja jestem szaaaaaleeeenie odważna wink A i z wolnej chaty też użytek potrafię zrobić big_smile

2,541

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

kijowo, bo się dalej wykurować nie mogę

2,542

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj fajny dzień, bo byłam z chłopakiem na wycieczce w zoo, w Ołomuńcu smile

2,543

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

przemęczona jestem ostatnio...

2,544

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Jedna ma wyzdrowieć - raz, raz, nie ma opie...tegowywania się wink
druga odpocząć, a Iwonce to zazdroszczę, bo marzy mi się wypad do ZOO i to tak już od kilku lat. Ogród w Zamościu mam najbliżej, ale jest mały, w Łodzi jest fajnie, tylko daleko.

2,545

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

mimo choroby jestem pozytywnie nastawiona big_smile

2,546

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie dzisiaj znowu fajnie... kupiłam nowego "rumaka" (czyt. rower) big_smile

2,547

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Fatalny... znowu boli mnie ząb..:/

2,548

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=milagro]Fatalny... znowu boli mnie ząb..:/[/quote]

Współczuję... Może przyłóż sobie do niego goździka. Mnie to zawsze pomaga.

2,549

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Oj sad Spróbuj też nałożyć sobie na to miejsce mocnej pasty do zębów, to także czasem przynosi ulgę, no i... leć do dentysty.

2,550

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Wesoło mi!