1

Temat: Sofa czy narożnik ?

Planuję kupić nową sofę lub narożnik do salonu i nie wiem na co się zdecydować.

Co będzie praktyczniejsze ?

2

Odp: Sofa czy narożnik ?

To zależy jakiej wielkości masz salon.Ja mam nieduży salon i zdecydowałam się na narożnik zeby było sporo miejsca siedzącego.Wcześniej miałam sofę i fotel i zajmowały sporo miejsca w pokoju a do siedzenia tego miejsca nie było za dużo.

3

Odp: Sofa czy narożnik ?

Według mnie narożniki lepiej prezentują się w małych mieszkaniach, lecz sofa wydaje się być wygodniejszym wyjściem, jeżeli zamierzamy używać jej również jako posłania.

4

Odp: Sofa czy narożnik ?

A jaki duży salon, dużo w nim mebli?

5

Odp: Sofa czy narożnik ?

Dla mnie lepszy jest narożnik:)

6

Odp: Sofa czy narożnik ?

Ja mam sofę, a wolałabym narożnik tongue

7

Odp: Sofa czy narożnik ?

Ja mam sofę i ją wolę:)

8

Odp: Sofa czy narożnik ?

Narożnik.

9

Odp: Sofa czy narożnik ?

Bardziej podoba mi się narożnik

10

Odp: Sofa czy narożnik ?

Na szczęście do sofy dokupiłam pufę, która po przystawieniu zmienia sofę w narożnik. Taki mały kompromis wink Ale bardzo wygodny big_smile

11

Odp: Sofa czy narożnik ?

Ja puf nie lubię.

12

Odp: Sofa czy narożnik ?

sofa jest lepsza:)

13

Odp: Sofa czy narożnik ?

zależy do jakiego pomieszczenia, u mnie lepiej się sprawdza narożnik

14

Odp: Sofa czy narożnik ?

Narożnik smile

15

Odp: Sofa czy narożnik ?

Głos na narożnik smile

16

Odp: Sofa czy narożnik ?

Rozkładany narożnik - praktyczna opcja.

17

Odp: Sofa czy narożnik ?

A może oryginalne drewniane łóżko z dybami? wink
[url]http://urodaizdrowie.pl/loze-z-aktywnymi-dybami-dla-wymagajacych[/url]

18

Odp: Sofa czy narożnik ?

Ja lubię narożniki ale sofę też mam.

19

Odp: Sofa czy narożnik ?

Ja wolę narożnik. Może na nim usiąść znacznie więcej osób. W salonie to bardzo ważne, prawda?

Bardzo mi się podoba, a Wam? Co o nim myślicie? Nie za ciemny?

20

Odp: Sofa czy narożnik ?

Narożnik jest bardziej funkcjonalny i ja sama na ten meble postawiła. A jeśli chodzi o narożnik ze zdjęcia, to jak dla mnie jest trochę za ciemny. Ale do jasnych ścian powinien pasować.

21

Odp: Sofa czy narożnik ?

na narożniku będzie zdecydowanie więcej miejsca smile Jednak ja preferuję ogromną kanapę  smile

22

Odp: Sofa czy narożnik ?

Narożnik stanowczo. Jednak naprawdę trudno wybrać taką która będzie wygodna. Zjawiskowa jest skórzana jednak nie lubię tego gdy ześlizgiwuję się z niej..

23

Odp: Sofa czy narożnik ?

Ja zamówiłam do salonu duży narożnik.
Jest to dobry polski producent mebli tak więc na ich stronie jest bardzo duży wybór. Na pewno coś znajdziecie dla siebie.

Jest w neutralnym kolorze tak więc co jakiś czas zmieniam na nim kolor poduch.

24

Odp: Sofa czy narożnik ?

Bardzo podobają mi się narożniki w salonie, uważam że dużo lepiej wyglądają niż zwykłe [url=http://www.allemeble.com/Meble/Narozniki-wypoczynkowe-47]kanapy[/url]. Poza tym potrafią pomieścić dużo osób jednocześnie, więc idealnie sprawdzą się przy większej liczbie gości.

25

Odp: Sofa czy narożnik ?

Zdecydowanie sofa, nieduża i zgrabna. Minęła już moda na narożniki, teraz mieszkanie musi mieć swoją przestrzeń, a nie być zagraconym muzeum mebli sprzed 10 lat!