126

Odp: Niezbędne kosmetyki

ja musze mieć krem do rąk

127

Odp: Niezbędne kosmetyki

nie wyobrażam sobie dnia bez stosowania olejku arganowego firmy Bielenda, jest po prostu rewelacyjny. Stosuję go do włosów, żelu pod prysznic, nawet parę kropli dodaję do farby do włosów

128

Odp: Niezbędne kosmetyki

także stosuje ten olejek arganowy jest boski

129

Odp: Niezbędne kosmetyki

Dla mnie do niezbędnego makijażu oraz pielęgnacji cery potrzebuję krem nawilżający, podkład, tusz do rzęs, eyeliner oraz szminkę. Trochę tego jest, lecz aplikacja nie zajmuje mi więcej niż 10min..

130

Odp: Niezbędne kosmetyki

Mgiełka do ciała, świetnie odświeża skórę w upały

131

Odp: Niezbędne kosmetyki

Błyszczyk i tusz do rzęs

132

Odp: Niezbędne kosmetyki

tusz do rzęs i czarna kredka lub khol

133

Odp: Niezbędne kosmetyki

pomadka beżowa, tusz do rzęs

134

Odp: Niezbędne kosmetyki

podkład w kremie

135

Odp: Niezbędne kosmetyki

Wszystkie niezbędne kosmetyki znajdziecie na tej stronie [url]http://www.topestetic.pl/.[/url] Sama ich używam i sa bardzo dobre smile

136

Odp: Niezbędne kosmetyki

błyszczyk do ust

137

Odp: Niezbędne kosmetyki

krem do twarzy, tusz do rzęs i róż, cała reszta może nie istnieć.

138

Odp: Niezbędne kosmetyki

srebrne cienie do powiek

139

Odp: Niezbędne kosmetyki

dezodorant w sztyfcie

140

Odp: Niezbędne kosmetyki

ostatnio odżywka do rzęs bo zaczęły mi wypadać

141

Odp: Niezbędne kosmetyki

Lakier do włosów, do mojej nowej fryzury:)

142

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ostatnio krem do rąk. Jakoś dłonie zrobiły mi się strasznie suche hmm

143

Odp: Niezbędne kosmetyki

Krem do twarzy oraz lakier do włosów.

144

Odp: Niezbędne kosmetyki

Ostatnio roll on pod oczy z Vichy Aqualia. Prawie nie sypiam i gdyby nie on to wyglądałabym jak małe zombie. hmm Super radzi sobie z oznakami zmęczenia skóry!

145

Odp: Niezbędne kosmetyki

oo rollon mówisz a w jakiej jest on cenie, także przydało by mi się coś pod oczy

146

Odp: Niezbędne kosmetyki

Słyszałam, że ten roll on z vichy fajnie nawilża. Ja mam spore problemy ze skórą, miejscami jest mocno wysuszona a miejscami podrażniona i te podrażnienia mnie najbardziej niepokoją. Czy ta seria aqualia thermal będzie odpowiednia?

147

Odp: Niezbędne kosmetyki

Pasta ajona, taki podstawowy produkt, który dał mi fajne zmiany. Chodzi o barwę i zdrowie zębów. Zaszła w tym zakresie bardzo duża poprawa bo można powiedzieć, że to moje zęby diametralnie się odmieniły, ale u mnie efekty również nadeszły dopiero z czasem.

148

Odp: Niezbędne kosmetyki

krem do rąk, bardzo mi się przesuszają w te upały...

149

Odp: Niezbędne kosmetyki

spróbuj posmarować ręce oliwą lub zrobić miksture z miodu i cytryny np. miod bardzo fajnie regeneruje naskorek

150

Odp: Niezbędne kosmetyki

[quote=rikela]Pasta ajona, taki podstawowy produkt, który dał mi fajne zmiany. Chodzi o barwę i zdrowie zębów. Zaszła w tym zakresie bardzo duża poprawa bo można powiedzieć, że to moje zęby diametralnie się odmieniły, ale u mnie efekty również nadeszły dopiero z czasem.[/quote]

Naczytałam się o tej paście, że jest taka super, zamówiłam, stosuję... co prawda rozbawiło mnie, że niby zaleca się nałożyć jej na szczoteczkę ilość odpowiadającą wielkości główki od zapałki, ale jak się okazało to naprawdę tak działa, przy czym ja daję półtora "główki zapałki" i nie chodzi o to, że doskonale się pieni dając wrażenie, że to wystarcza... ona naprawdę myje zęby i pozostawia uczucie świeżości.
Szalenie wydajna, bo to w końcu koncentrat, jednak wolałabym, żeby była w plastikowej tubce (nie wiem, może są, ja mam w metalowej), bo ta metalowa deformuje się z czasem, a że pasta bardzo długo służy to boję się, żeby tubka nie popękała.