1

Temat: Jak schudnąć po ciąży

No właśnie, jak w temacie smile. Myślicie, że artykuł i film, który znalazłam nada się  Czy macie jakieś inne pomysły i sposoby?

2

Odp: Jak schudnąć po ciąży

Nieprzespane noce przy dziecku najlepiej odchudzają, no chyba że się  wtedy podjada wink

3

Odp: Jak schudnąć po ciąży

Warto zmienić nawyki żywieniowe, jeść mniej kaloryczne posiłki, dużo warzyw, owoców

4

Odp: Jak schudnąć po ciąży

Trzeba wszystkiego spróbować, każda ma rację smile. metoda prób i błędów.

5

Odp: Jak schudnąć po ciąży

Najlepszym sposobem na schudnięcie po ciąży jest karmienie piersią:) Prawda od dawien znana. Korzyści dla dziecka i mamy:)

6

Odp: Jak schudnąć po ciąży

A mam takie pytanie w czasie ciąży też ćwiczyłyście?i w ogóle zmieniałyście dietę jak [url=http://wodadladziecka.pl/catpages/informacje]tutaj[/url]?

7

Odp: Jak schudnąć po ciąży

Dobre wyniki u mnie daje stosowanie pakietu Oaza . Robię ćwiczenia na platformie Schumanna, do tego piję wodę antyoksydacyjną codziennie i już udało się parę kilogramów zgubić, a to dopiero początek!

8

Odp: Jak schudnąć po ciąży

Już podczas karmienia piersią części mam udaje się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Zresztą przy maluszku jest zawsze co robić, a to też wpływa na naszą wagę. Myślę, że kierując się zdrowym rozsądkiem i jeśli karmimy maluszka piersią kilkoma wskazówkami to się uda. Polecam artykuł gdzie rozwiali wiele panujących wśród mam mitów na temat diety matki karmiącej. Do tego więcej ruchu jeśli dzidziuś nam na to pozwoli i pozostaje czekać na efekty. smile

9

Odp: Jak schudnąć po ciąży

Samo karmienie odchudza wink Dzieciątko z nas wysysa wszystko smile Przynajmniej u mnie tak było, z tym że oczywiście chciałabym jeszcze nieco tu i ówdzie... szukałam trochę i znalazłam tekst o naturalnym suplemencie - pokrzywie indyjskiej. Myśłicie że działa? - jak dla mnie to argumenty przekonujące a i wszelkie korzyści extra bardzo mi się podobają. Chyba wypróbuję, w końcu do urlopu został nam tylko nieco ponad miesiąc a trzeba jakoś się zaprezentować w bikini big_smile

10

Odp: Jak schudnąć po ciąży

Szukałam jakiejś fajnej metody dla mojej siostry bo ona jest anty i znalazłam coś na brzuszki, zmiana żywienia i ruch, rower itp.

11

Odp: Jak schudnąć po ciąży

Ja po ciąży postawiłam na ruch! Bieganie codziennie rano (do tego właściwie nie jadłam śniadań tylko od razu taki mały obiad koło godziny 13-14). Moje efekty były bardzo szybkie bo straciłam około 9 kilogramów w 3 miesiące! Powodzenia!

12

Odp: Jak schudnąć po ciąży

Samo bieganie to za mało, trzeba ćwiczyć problematyczne części ciała, np. brzuch, uda.

13

Odp: Jak schudnąć po ciąży

Motywacji brakuje mamom które znam, są skoncentrowane na dzieciach i już nie uważają, żeby musiały wyglądać atrakcyjnie:) Dopiero jak dziecko ma z 4-5 lat to zauważają, że się zapuściły i nagle chcą coś z tym robić.