676

Odp: Buty

Mój facet je nosi, ale ja wolę delikatniejsze, typu Lasocki

677

Odp: Buty

Te kwieciste glany - kalosze rzeczywiście super, mnie się bardziej podobają w wersji granatowej smile
[img]//www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/0/8/16180_1.jpg[/img]
oczywiście nie kupiłabym sobie takich bo w moim wieku już "nie wypada" big_smile

678

Odp: Buty

A dla mnie takie buty to już trochę przesada wink ja jednak wolę bardziej klasyczne

679

Odp: Buty

Buty to chyba słabość każdej kobiety, nigdy nie ma ich za mało, ja nie jestem w stanie policzyć ile par butów mam, bo mam je w tylu miejscach upchane, a co sezon jakaś nowa para się pojawi smile

680

Odp: Buty

[quote=justyna]ja swojego nawet nie chcę namawiać do japonek - nie lubię facetów w japonkach hmm

a do kolorowych skarpet się pewnie niebawem przekona smile[/quote]

hahah, mam tak samo big_smile

681

Odp: Buty

A co myślicie o tych butach? air-max.pl/nike-air-max-90-hyperfuse-6 Zastanawiam się, czy nie sprawić sobie takich na wiosnę.

682

Odp: Buty

Jak dla mnie to przekombinowane. Ale kto co woli... smile  Ja wolę stare sprawdzone trampki. Tym bardziej, że teraz nie robi się już takich standardowych, tylko bardzo stylowe i modne. Zauważyłam nawet, że dodają do nich koturny. Nie wiem czy to już nie przesada. Ma ktoś z Was takie buty? Wygodne w ogóle one są?

683

Odp: Buty

Nowe ZX sa świetne, ale wolę coś w stylu Meriwild z bogatszą kolorystyką

684

Odp: Buty

Ja uwielbiam buty a tutaj maja naprawdę duży wybór asortymentu. Mają bardzo fajne buciki o dobrej jakości i z gwarancją. Jestem zadowolona z tego sklepu, więc polecam gorąco wszystkim paniom, które uwielbiają buty.

685

Odp: Buty

Ojej, takich kwiecistych butów jak na foto wyżej, to w życiu nie założę - to raczej dla młodego pokolenia, a ja już wśród "rupieci";)

686

Odp: Buty

Glany  w kwiaty bardzo fajne smile

687

Odp: Buty

U mnie jest jednak tak, że staram się łączyć przyjemne z pożytecznym i najczęściej nie wezmę butów ładnych a niewygodnych oraz brzydkich a wygodnych. Póki co - udaje mi się. smile Jestem jednak zwolenniczką wygody, dlatego butów bez obcasów mam dużo więcej, ale jakaś parka - może dwie na obcasach również się znajdzie. wink

688

Odp: Buty

Meriwild nam, ale nie moja stylistyka z kolei. Za to zakochałam się w takiej:

689

Odp: Buty

a gdzie według Was można kupić wygodne baletki? smile

690

Odp: Buty

znajoma twierdzi, że w biedronce. W każdych zawsze coś ją obdzierało, albo były nie wygodne i w zeszłym roku kupiła w biedronce i mówiła, że to najlepsze jakie miała. Wygodne a do tego bardzo tanie

691

Odp: Buty

zależy od rodzaju butka ja akurat kupiłam w chińskim markecie i jak już się rozchodzily to były swietne, najlepiej kupować butki z miękkiego materialu lub skorki

692

Odp: Buty

Ja oczywiście jak to kobietka mam kilka par szpilek ale na co dzień stawiam na wygodę i zakładam moje super wygone adidaski ZX

693

Odp: Buty

no tak, nie ma to jak dobre adidaski:)
Ale fakt - sportowe buty są bardzo wygodne do takiego codziennego chodzenia .

694

Odp: Buty

Uwielbiam szpileczki, zresztą pisałam o tym niedawno w wątku poświęconym nauki chodzenia w nich smile
W lecie do pracy szpileczki, sandałki na szpileczce, albo niewielkim obcasiku lub koturny - zdecydowanie moi faworyci. Jednak po pracy stawiam na wygodę i wkładam , wygodne, przewiewne, lubię chodzić w nich po domu, a są na tyle ładne, że wychodzę w nich po zakupy, albo na spotkanie ze znajomymi, świetnie pasują zarówno do długiej sukienki, jak i do szortów. Jedynie na rowerze jeździ mi się w nich niewygodnie smile

695

Odp: Buty

Teraz to tylko klapki i na płaskim i wyższe, za gorąco na inne buty

696

Odp: Buty

w taka pogode uwielbiam baletki, noga pewnie się trzyma. A jak długo wytrzymują wasze buty np. adidasy, takie w których chodzicie bardzo często?

697

Odp: Buty

W Biedronce? Butów tam jeszcze nigdy nie widziałam ;p ale też tam często nie bywam, także może akurat ;p Ja tam zawsze staram się mieć przynajmniej jedne z lepszej firmy, żebym miała pewność, że jak wybiorę się w jakąś całodzienną bieganinę, to mi się gdzieś w trakcie nie rozlecą tongue Dlatego raczej gustuję w sklepach: url]fajną promocję smile

698

Odp: Buty

Fajne te  kwieciste glany - kalosze, ale też nie wiem czy w moim wieku jeszcze wypada w takich się pojawiać wśród ludzi tongue a moje ulubione buty to ostatnio adidasy, ponieważ zaczęłam biegać to i muszę mieć odpowiednie buty, tego typu: do wyboru do koloru wink

699

Odp: Buty

A ja właśnie chciałam sobie kupić jakieś nowe   i nie mogę sie zdecydować czy lepsze czarne z długą cholewką czy raczej te zamszowe?

700

Odp: Buty

A powiedzcie co sądzicie o śniegowcach ? Widzę że wśród gwiazd cieszą się coraz większą popularnością