26

Odp: Przysmaki na grill

Facet, a liczy kalorie... No, no, podoba mi się to smile

27

Odp: Przysmaki na grill

Mi też.
[quote=summerlove]Facet, a liczy kalorie... No, no, podoba mi się to smile[/quote]

28

Odp: Przysmaki na grill

U mnie dziś będzie cukinia z grilla faszerowana pieczarkami i mięskiem mielonym - polecam, bo pyszna i zdrowa:)

29

Odp: Przysmaki na grill

Też mam grilla elektrycznego ale to jednak nie to samo. Nie ma to jak po staremu smile Co do potraw ostatnio często robię pstrąga na grillu a u znajomego zakochałam się w serku pleśniowym w woli upieczonym na grillu. Skórka chrupiąca a środek się rozlewał <mniam>

30

Odp: Przysmaki na grill

Polecam paprykę grillowaną oprószoną mozzarellą smile

31

Odp: Przysmaki na grill

I chociaż sezon na [url=http://www.ketchupy.pl/produkty/pikantny-grillowy.html]grillowanie[/url] się skończył, to ja itak nie dam za wygrane! Dzisiaj na obiad planuje zrobić pierwszy raz pieczeń z ananasem w funkcji grilla! Zapewne to nie to samo co żywy ogień, ale namiastka lata dobrze mi zrobi.. tongue

Ostatnio edytowany przez Gosialka (2013-10-25 15:06:19)

32

Odp: Przysmaki na grill

Wystarczy mieć patelnię grillową i można "czuć" lato przez cały rok big_smile Niestety nie posiadam jeszcze takiego cuda, ale muszę się koniecznie nabyć, żeby móc przyrządzać swoje ukochane szaszłyki smile

33

Odp: Przysmaki na grill

Ja jeśli chodzi o grilla to preferuje ryby, warzywa i ewentualnie chude mięso. Raz nawet robiłam banany w skórce, nacięte z kostką czekolady w środku i to naprawdę była pycha...

34

Odp: Przysmaki na grill

Ja muszę spróbować w końcu spróbować z rybami, np. ze pstrągiem. Tylko mam pytanie, przygotowywać go w foli czy prosto na ruszt?

35

Odp: Przysmaki na grill

ja robię często rybke w marynacie najczęściej kupne i do foli i na grill mmm uwielbiam

36

Odp: Przysmaki na grill

popularne są też oscypki z grilla, ale to już kwestia gustu

37

Odp: Przysmaki na grill

fakt jadlam z dżemem pyszne to było

38

Odp: Przysmaki na grill

Oj, nie cierpię oscypków, więc takie wersje pewnie by mi nie odpowiadały.

39

Odp: Przysmaki na grill

Mam ochotę na duuużo warzyw z grilla, i jakąś rybkę do tego . Co polecacie?

40

Odp: Przysmaki na grill

kukurydza z masłem we foli jedliście ?

41

Odp: Przysmaki na grill

nie, ale dodajesz też jakieś przyprawy do niej?

42

Odp: Przysmaki na grill

Ja uwielbiam cukinię z grilla, do gorącej kiełbaski jest super!

43

Odp: Przysmaki na grill

Jutro robimy grilla, tradycyjna kiełbaska i karkóweczka do grillowanych ziemniaków i sosu czosnkowego też jest super:)

44

Odp: Przysmaki na grill

U mnie w domu to grill jest jednak przede wszystkim mięsny smile)  obowiązkowo Marynowana karkóweczka ewentualnie jakiś kurczaczek ( piersi ) ale bez kaszanki to się nie obejdzie smile domowy przysmak podczas sezonu grilowego no i wszelakie grillowane warzywka takie jak papryka , cukinia. Jako dopełnienie sosik czosnkowy z ziołami lub tzatziki.

45

Odp: Przysmaki na grill

Podpisuję się pod wszystkim oprócz kaszanki... Od zawsze jej nie lubiłam, w żadnej postaci, z grilla też nie

46

Odp: Przysmaki na grill

U nas standardowo karkówka, ale zaprawiona kilka dni wcześniej, kiełbasa, skrzydełka, kaszanka ale bez krwi wink
No i boczek wink
Ostatnio robimy szaszłyki z warzyw (papryka, cukinia, pieczarki, cebula)
No i oscypki albo ser pleśniowy

47

Odp: Przysmaki na grill

najlepsza jest rybka, pstrąg albo sandacz

48

Odp: Przysmaki na grill

warzywa z przyprawami, np. cukinia, papryka, bakłażan...

49

Odp: Przysmaki na grill

Powiem szczerze, że troszkę mi się przejadły te cuda na grilla w postaci mięs i ostatnio lubię sobie podsmażyć warzywka: pieczarki, ziemniaki, cukinia.

50

Odp: Przysmaki na grill

ja lubię i grillowane mięso i warzywa:)