26

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

To prawda, że długie włosy przyciągają zwrot mężczyzn wink sama się o tym przekonałam

27

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Aja mam półdługie włosy, z przodu krótka grzywka, po bokach sięgają do szyi a z tyłu trochę za ramiona - taka fryzura bardzo dobrze się układa, jest wygodna, bo włosy nie plączą się koło twarzy tylko "znają swoje miejsce", bo używam lakieru, który trzyma je w ryzach przez cały dzień:)

28

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Ja lubię dopinki, zawsze można sobie w ten sposób przedłużyć włosy, które u mnie są raczej krótkie. Ale gdyby moje włosy nadawały się do zapuszczania to oczywiście wolałabym mieć własne długie...

29

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Kiedyś wolałam nosić długie, wiadomo, trzeba było się stroić, chodzić na dyskoteki randki itd, ale teraz, przy dzieciach, obowiązkach domowych wygodniejsze są krótkie włosy, bo nie wymagają tyle pielęgnacji i układania.

30

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Ja noszę długie włosy ale zwykle spięte w kucyk albo kok, ale nie wyobrażam sobie krótkich, czegoś by mi brakowało...

31

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Krótkie, bo:
-szybciej schną
-szybciej się je układa
- nie zaplątują się w kolczyki
-trudniej się rozczochrać;)

32

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Długie i zadbane włosy mogą okazać się największym atutem kobiety. Potrzeba ciągłej walki i cierpliwości, by wyglądały zdrowo, wiele też zależy od genów. Ja zostaję przy średniej długości włosów- Na tyle krótkiej by czuć się komfortowo i na tyle długiej, by móc na specjalne okazje wyjątkowo i ciekawie je upiąć.

33

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Kocham swoje długie włosy i za nic w świecie bym ich całkowicie na krótko nie ścięła,ponieważ w ich pielęgnację daje swoje całe serce,codziennie systematycznie o nie dbam,by zachwycały blaskiem i zdrowiem.Długie włosy dodają mi pewności siebie,atrakcyjności,a także pasują do mojego kształtu twarzy i sylwetki.Uwielbiam nosić długie włosy ponieważ mam pole do popisu co do fryzur-raz koczki,piękne fale,proste,kręcone,spięty,kucyk,itd.Fryzury układam wedle upodobania i danego dnia czy też sytuacji.Kocham szaleć z włosami.Długie włosy dają mi wielką radość i przyjemność i jak mówi mój mąż wyglądam w nich jak anioł-piękny anioł i dlatego bym je nie ścięła.Stawiam na długie włosy,bo takie lubię mieć;) Może przyzwyczajenie,ale też i upodobanie mam do takich włosów:)

34

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Miewałam różne fryzury - bujne loki, "na chłopczycę",
boby rozmaite... Lubię, gdy ktoś chwyta za nożyce
i zmienia mnie całkowicie kilkoma ledwie cięciami.
No i też przyznam - przepadam za włosowymi zmianami!

Może więc zmienię swe zdanie za rok, tydzień lub godzinę,
jednak teraz wśród znajomych najfajniejszym "bobem" słynę!
Mam na głowie coś takiego, no i bardzo sobie chwalę,
bo to fryz jest idealny na co dzień oraz na bale,
do pracy i na spotkanie ze znajomymi w kawiarni,
w dodatku łatwo dbać o włos bez jakichś większych męczarni,
wystarczy umyć, wysuszyć i ułożyć na szczoteczce,
użyć pianki lub też spray'u, podmodelować troszeczkę,
i... już! smile Nie trzeba godziny spędzać przed lustrem z grzebieniem.
Za łatwość i elegancję, i wygodę fryz ten cenię! smile

Krótkie włosy - mocne cięcie, asymetria i prostota
- no i łatwość układania (da radę nawet idiota...)
- to genialne uczesanie ma w sobie taki pazurek,
a zarazem - lekkość, zwiewność, co rozjaśni dni ponure!

35

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Od 14. roku życia noszę długie włosy i nie planuję wrócić do krótkich dopóki mi nie wypadną...:) A jak zostaną 3 to też nie obetnę, tylko będę układać tak:  jeden na lewo, drugi na prawo, a trzeci do tyłu w dni parzyste, a do przodu w nieparzyste. Jak zostaną dwa włosy, to jeden na lewo, a drugi na prawo. A kiedy zostanie jeden włos to... będę chodzić rozczochrana big_smile

36

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Długie włosy są dla mnie synonimem kobiecości. Uwielbiam długie włosy z tego względu że mogę uczynić z nich wspaniałe fryzury a długością zachwycam wszystkich smile Bardzo trudno o nie zadbać ale uważam że wysiłek jest wart rezultatu.

37

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Krótkich nie trzeba czesac i nie zalegają w odpływie - w ogóle jakby nie wypadały! tongue

38

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Wolę długie, bo jest z nimi więcej możliwości na fajną fryzurę, jak brak jest czasu można po prostu związać.

39

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Wiadomo - długie włosy są piękniejsze i podobają się facetom, ale z krótkimi jest wygodniej i mało roboty. Teraz mam średnie (coś jak Agyness Deyn)

40

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Ja to zawsze chcę mieć krótkie gdy mam długie i długie gdy mam krótkie:) Teraz mam krótkie i planuję przedłużenie... Stosował ktoś tą metodę ? Warto?

41

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Ja uwielbiam długie włosy, bo w krótkich czuję się nie niepewnie.

42

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Szczerze to uwielbiam długie włosy smile jakoś dzięki nim czuje się bardziej pewnie i atrakcyjnie. Poza tym dzięki mojej fryzjerce nigdy nie mam 2 razy tej samej fryzury więc mogę zaskakiwać znajomych.

43

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Tylko długie, bo nie zamierzam przypominać mężczyzny wink

44

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

W liceum eksperymentowałam z krótkimi ale teraz wolę długie, są bardziej zalotne:)

45

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Lubię średnią długość bo sie dobrze ukladają, i nie przeszkadzają w codziennych pracach domowvch

46

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Ja właśnie szukam krótkiej fryzury na lato, krótkie włosy odmładzają;)

47

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Po za tym w krótkich chyba wygodniej wink
Ale póki co twardo zapuszczam smile

48

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Ja osobiście uwielbiam długie włosy smile.

49

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

Lubię moje długie włosy (noszę je zawsze rozpuszczone nie tracąc czasu na robienie fryzury), a kiedyś wydawało mi się, że źle w nich wyglądam, bo mam pociągłą twarz. Czasem jednak, zwłaszcza latem, myślę o krótkiej fryzurze, by było mi mniej gorąco i by włosy się mniej plątały. Chociaż wydaje mi się, że np. taką fryzurę  (strasznie mi się podoba) ma się tylko po wyjściu prosto od fryzjera

50

Odp: Dlaczego wolisz nosić krótkie /długie włosy?

krótkie bo wygodne, ale czasem warto mieć długie, bo dodają uroku:)