76

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

a ja się zastanawiam czy "dobre" i "tanie" faktycznie mogą iść razem w parze

77

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Czasem się to zdarza - Venita ma dobre kosmetyki

78

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Hb, i seria Jeunesse. Same znakomite kosmetyki przynoszące trwałe efekty - w moim przypadku polecam szampon powiększający objętość włosów - działa na znakomicie na skórę i włosy, włosy wyglądają całkowicie inaczej, nie wymagają tak częstego mycia i generalnie wszystko jest z nimi w najlepszym porządku.

79

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

ocet do włosów Marion

80

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

[quote=Yolana]ocet do włosów Marion[/quote]
opowiedz więcej o nim

81

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

ja polecam odżywkę granat z rossa z alterry i olejowanie włosów

82

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

ja stosuję jedwab z rossmanna

83

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

nivea ma dobre szampony ostatnio kupiłam 2 w promocji:)

84

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Cała seria kosmetyków -
Same porządne, wysokiej jakości produkty, ale ogólnie radzę zaglądać do składów, czytać opinie o konkretnych produktach. bo jedynie coś takiego ma sens.

85

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Jak we wszystkim dziś, trzeba wszystko drobiazgowo sprawdzać... żeby nie była niespodzianek...

86

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

I jeszcze ta kategoria
Generalnie włosy utrzymują dobry stan wyłącznie przy porządnych kosmetykach.

87

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Przy czym nie zawsze przekłada się to na cenę, bo ja jestem zachwycona tak działaniem szamponu L'oreal Elseve jak i Family Splash z Biedronki.

88

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Jeszcze tutaj warto zaglądać -
Generalnie nie ma teraz najmniejszych problemów ze znalezieniem dobrych kosmetyków, tylko starajcie się czytać recenzje na temat tych produktów.

89

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Czytam i widzę takie skrajności, że koniec końców decyduję się wypróbować na własnej skórze.

90

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Polecam jedwab i kaszmir z Rossmanna. Używam również olejki nawilżające po umyciu zamiast odżywki z firmy timotei. Fajna jest także odżywka Schwarzkopf taka bez spłukiwania. Spryskuje się nią włosy jak perfumami. trochę droższa ale naprawdę się opłaca.

91

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

szampony i odzywki z Syossa są dobre i niedrogie smile

92

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Dla mnie super są kosmetyki Kallos smile

93

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Tanie kosmetyki można kupić w każdej drogerii. Na przykład szampony typowo firmowe danej drogerii. Kremy z Ziaja. Generalnie dużo pieniędzy nie trzeba wydawać.

94

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

wiesz niby duzo nie trzeba ale ziaja nie umywa sie do profesjonlanych kosmetykow do włosów - takie jest moje zdanie bo np kupujac  masz pewnosc ze beda to prpofesjonalne kosmetyki a wiec mocniejsze niz takie z drogerii smile

95

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Maski z kallosa - w hebe kolo 10 zl

96

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Dla mnie godny polecenia jest - mega fajny i delikatny + nie ma zbyt intensywnego zapachu smile

97

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

[quote=paulina88]Maski z kallosa - w hebe kolo 10 zl[/quote]

Są bardzo popularne a u mnie zupełnie się nie sprawdzają sad

98

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Ja mam z natury bardzo słabe włosy.Do tej pory stosowałam głownie te lepsze kosmetyki do włosów ( profesjonalne) jednak ostatnio jestem bardzo zadowolona z nowej serii kosmetyków, którą udało mi się znaleźć w Hebe. Kosmetyki Cece Experto Professional. Mam odżywkę oraz szampon chociaż na dniach jeszcze chciałabym sobie zakupić serum do zniszczonych końcówek
Kosmetyki świetnie odżywiaja włosy. Te są po kilku tygodniach wyraźnie mocniejsze. NIe ma równiez problemu z rozczesywaniem. Tak więc jak najbardziej polecam !

99

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Pamiętam, że kiedyś używałam tanich kosmetyków do włosów typu NIVEA, Dove ale potem z uwagi na ich słabą kondycję przerzuciłam się na troche bardziej profesjonalne kosmetyki z. Codziennie mają jakąś promocję, którą wrzucają na FB dzięki czemu można trafić coś w dobrej cenie. Ostatnio dostałam w gratisie takie gumki Papanga.

100

Odp: Dobre i tanie kosmetyki do pielegnacji włosów

Maseczka z drożdży spożywczych.