1,076

Odp: Zdrada

Czy pisanie częstych smsów z innym facetem niż nasz stały to już zdrada?...

1,077

Odp: Zdrada

Kuotu, Ty się pytasz...

Zważywszy, iż nie mam aż tak dowolnego pola działania jak np. Krystek Szary ze słynnej opowiastki dla nadnudzonych Pań domu i niedowyżymanych nastolat, starczy 50.

Tyle, że to mają być TAKIE JABŁUCHA, że aż kopara opada, w sensie jak np. te słynne holenderskie zielone (pies ich tam z nazwą podgatunku). Mogą i być pełne chemii - dziś każda kobieta to chemiczka doświadczalna - byleby były DUŻE, zielone, no i lekko kwaśne. Co by od słodyczy baków nie puszczać. wink

WITAJCIE PONOWNIE DZIOŁCHY!

1,078

Odp: Zdrada

Witaj:)
uważaj co piszesz o zielonych jabłkach, bo mi to trąci ukrytą reklamą pewnej nowej partii wink Ciekawi mnie, czy obecnie jesteś jakoś wyraźniej politycznie zdeklarowany...?

1,079

Odp: Zdrada

Ja słucham posła Gowina to mi się przypominają stare filmy z XX czy XXX plenum KC: Pomożecie? Pomożemy smile A te ich jabłka są mocno chemiczne, bo za bardzo wyrośnięte, tak samo sztuczne jak uśmiechy polityków. Trudno się na to nabrać

1,080

Odp: Zdrada

Moja opcja polityczna Kuocie nazywa się "samostanowienie", jest to model praktykowany m. in. w Gambii (hej ho Cejrowski).
Ja żyję, ja sobie daję radę, ja sam o siebie dbam i na nikogo nie płacę, ja buduję co chcę i jak chcę na swojej ziemi.

Niestety nie do wprowadzenia w Europie, za bardzo jesteśmy trzymani pyskiem przy ziemi przez model bankowo-pieniężny, który kocha wikłać stosunki społeczne w gąszczu biurokracji, byleby tylko nikt owego pyska nie wychylił.

A dzięki dziewczyny, bo poprzez Wasze wpisy sprawdziłem co się dzieje w polityce i rzeczywiście jest nowa partia, wow.
Na pewno będzie 100 razy lepsza od innych. Nie zważajmy na to, że to kolejny stary ryj pod nowym logo.

No a co Wy byście powiedziały na model "samostanowiącego społeczeństwa"?
P.S. Jakby ktoś się przyczepił - to ja rozmawiam właśnie o "zdradzie", "zdradzie stanu". Uhaha! wink

1,081

Odp: Zdrada

Anarchia jest kusząca, ale w bezpaństwowym systemie trudno będzie oczekiwać np. że przyjedzie karetka jak będziesz umierający albo emerytury, gdy już nie pracujesz (przynajmniej zanim ZUS nie zbankrutuje)... Są plusy i minusy każdego ustroju.

1,082

Odp: Zdrada

Tylko jak karetka ma pomóc umierającemu (ach no szczegółowy się zrobiłem, ale wiem co miałaś na myśli)?

Na emeryturę jest w tamtych Państwach sposób - silne urodzinnione społeczeństwa wielodzietne, a jak komuś się wychowywać nie chciało, to emerytury ni ma - i tak powinno być!

Co do zdrowia Kocie och, och, och - jeśli brać pod uwagę akurat państwa strefy międzyzwrotnikowej, to uwierz mi, że oni bez tej całej otoczki (żywność w sklepach, leki, witaminy w pigułce i tak dalej) żyją 1400 razy bardziej zdrowo od Ciebie. Ode mnie też.

Także uwierz jednocześnie, że co do czego, oni są szczęśliwsi - choć my europejczycy powiemy, że całkowicie biedni, bo bez majątku.

Tylko po co majątek jak jedzenie rośnie za domem samo?

Ludzie 3-świata w tamtej strefie klimatycznej są bogaci w to, w co my jesteśmy biedni - w czas.
Także po 10.000 czy 12.000 beztroskich dni spędzonych jedynie na szukaniu jedzenia i lenistwie, myślę, że i Ty poszłabyś bez większych oporów na tamten świat z uśmiechem na buzi - choć bez możliwości wykręcenia 112.

Jak sądzisz?

1,083

Odp: Zdrada

Nie sądzę, bo wg mnie dobre życie zniechęca do śmierci.. A wg Ciebie nie?

1,084

Odp: Zdrada

Ze śmiercią trzeba się pogodzić. Myślę, że to zrobiłem, ale sprawdzę jak to będzie w momencie finalnym. wink

Ty i ja (niezależnie od tego ile masz lat) i tak już jesteśmy szczęściarzami.
Córka mojej ciotki umarła 3 dni po narodzinach. To dopiero pech!

Tym się kieruj, a będzie Tobie łatwiej na końcu życiowej ścieżki.
Pomyśl też np. o Sybirakach; niektórzy spędzili większość swojego życia na jednym ziemniaku dziennie i katorżniczej pracy.
W odniesieniu do nich, czuję się jak 10-krotny zwycięzca w Lotto i to z rzędu... wink

1,085

Odp: Zdrada

Pomyśl o tej córce ciotki tak:  a może by spędziła dzieciństwo jako obłożnie chora,jak te dzieci ze spotów fundacji tvn, albo jako dorosła kobieta trafiłaby na męża który by ją lał regularnie - a tak to jej zostało oszczędzone...

1,086

Odp: Zdrada

W społeczeństwie gdzie każdy ma mniej więcej to samo, nie ma pędu jednostki za kasą, bo to nie zaimponuje reszcie. Pod tym względem mają zdrowiej i sprawiedliwiej. Ale też- nie widzę siebie w lepiance czy karczującą pole za nią w poszukiwaniu pożywienia... Cywilizacja ma jednak pewną przewagę nad nami bo nas nauczyła wygodnictwa

1,087

Odp: Zdrada

Pomarzyć wolno, więc możemy sobie powołać samozwańczą republikę, gdzie oczywiście będziesz stanowił prawo, a my będziemy je egzekwować smile
Masz jakieś pomysły co do powyższego?

1,088

Odp: Zdrada

Tak - Państwo oparte na wymianie dóbr (barter), w którym jeśli czegoś nie zrobisz, nie stowrzysz, nie załatwisz, nie przywieziesz - to nic nie dostaniesz. smile

Zawsze - jakby komu przez chwilę gorzej szło - możnaby sprzedawać.......... ciało.

"D--a za buraki, cebulę i pomidory - dobry współczynnik - kontakt na tel.". Takie ogłoszenia w moim Państwie.

Zero podatków, zero biurokracji - jak chcesz jeździć autem z niesprawnymi hamulcami - Twoja sprawa, jak chcesz wybudować dom w kształcie staktu ze Star Treka - Twoja sprawa. Jak uda Ci się (ooooj ja bym się starał) przyćwierkać sobie 7 żon - Twoja sprawa! Jeśli lubisz szatana, ale nikomu krzywdy nie robisz - to i se rogi przypraw... Jesteś gejem, lesbą i tymi tam innymi, ale nie wchodzisz innym w drogę i nie paradujesz jak idiota w futrzanych gaciach po ulicach - zapraszamy!

Fajne? Świat "Samostanowiących".
Nazwałbym go "Forteca Niezależności" - a flagą, oczywiście - słynny gest dłoni typu "FUCK YOU". smile

Jak co do czego, to możemy zrobić Państwo na eks-platformie wiertniczej - już gdzieś takie jest.
Pytanie co tam będzie człowiek uprawiał? Seks to wiadomo, jeno co z żarciem i piciem???

1,089

Odp: Zdrada

Wszystko pięknie, tylko raczej do flagi z  "fuck you" nikt nie przyjdzie, trafnie odgadując znaczenie tego przekazu smile
A żarcie i picie to się zamówi na tesco/ezakupy i będzie git:)

1,090

Odp: Zdrada

Co Ty wygadujesz? "Fuck you" to motyw przewodni jakichś 7 % koszulek na rynku (znowu te surrealne statystyki), wabik na wszystkich, którzy nie chcą by zarządzano ich potrzebami i pragnieniami medialnie z poziomu Matrixa.

Och 36, z tym żarciem to nie takie proste, bo o ile pamiętam tamci na platformie (bodaj gdzieś przy U.K. to jest) muszą płacić cła czy podatki, więc nawet darmowa dostawa Tesco by nie pomogła. wink

1,091

Odp: Zdrada

Więc trzeba samemu produkować żywność, na platformie - założyć pole z ziemniakami i hodować świnki smile

1,092

Odp: Zdrada

Taka zbytnia wolność to wiesz do czego prowadzi? Ludzie w większości są tak skonstruowani że trzeba im mówić co mają robić żeby sobie i innym krzywdy nie zrobić.

1,093

Odp: Zdrada

Jest wyjście:) Można przecież mieszkać na platformie, a skolonizować sobie jakąś bezludną wyspę w okolicy i tam uprawiać dobra żywnościowe przeprawiając się na ekologicznej  tratwie:)

1,094

Odp: Zdrada

Zdrada to coś czego się nie wybacza od tak.Moja koleżanka była u prawnika po tym jak dowiedziała się o zdradzie . Poradził jej co mam robić i wytłumaczył jak to wszystko będzie wyglądać. Będzie starała się o wyrok z orzeczeniem o jego ewidentnej winie.  Nie wiem jednak co dalej robić ? Jak jej pomóc ?

1,095

Odp: Zdrada

Jedyne co możesz zrobić to być przy niej w ciężkich chwilach, pozwolić się wygadać i wypłakać... no i na rozprawie rozwodowej zeznać na jej korzyść

1,096

Odp: Zdrada

Wina chyba zawsze jest po obu stronach. Może go zaniedbywała, czuł się nie rozumiany i dlatego szukał szczęścia u innej?

1,097

Odp: Zdrada

Jeśli by umiał uszczęśliwić swoją kobietę to ona by mu się zrewanżowala tym samym. A jak ją przestał zauważać to wszystko się skończyło

1,098

Odp: Zdrada

[quote=eastgirl]Czy pisanie częstych smsów z innym facetem niż nasz stały to już zdrada?...[/quote]

Skoro z nim piszesz, to znaczy, że w pewnym stopniu Ci na Nim zależy... A Ty byś uważała za zdradę pisanie smsów przez Twojego męża z inną kobietą?

1,099

Odp: Zdrada

Samo poświęcanie uwagi innej kobiecie to już zdrada, nie wazne o czym by pisali

Ostatnio edytowany przez Zafira (2014-03-19 14:08:58)

1,100

Odp: Zdrada

Każdy facet Ci powie że to tylko urozmaicanie życia:) Oni tego tak nie odbierają... ale oczywiście jak ich kobieta by z kimś esemesowała to by się czuli zdradzeni to pewne wink