1

Temat: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Witam, chciałabym się was poradzić jakie prezenty sprawdzają się u was dla dzieci na święta i Mikołaja? Moje dzieci jak każde mają już mnóstwo zabawek. Może książka? Może coś do ubrania? Nie mam pojęcia. W zeszłym roku dostały standardowo zabawki, sąsiad przebrał się za Mikołaja i wręczył im prezenty. Dzieciaki były zachwycone. W tym roku pomyślałam, że mogłabym zamówić dla nich listy od Św. Mikołaja na  lub wideo, w którym Św. Mikołaj (po uprzednim przygotowaniu filmu przeze mnie za pomocą prostego kreatora) będzie się do dzieci zwracał po imieniu. No ale nie mam pomysłu na prezent.

2

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Zabawki i książki dostosowane do wieku oczywiście:)

3

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Moje dzieci zawsze dostają jakieś drobiazgi. Uczymy je, że w świętach najważniejsza jest rodzinna atmosfera i wspólne spędzanie czasu smile Dbam o dodatki świąteczne, żeby w domku było przytulnie smile Na pewno wykorzystamy kreatywnie lampki świąteczne i wam też to polecam, spójrzcie Jest tyle różnych opcji na lampki, że aż żal nie skorzystać tongue

4

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Pod choinkę na prezent dla dziecka wybrałabym jakąś grę. Na przykład tą  moja córcia na razie woli lalki ale za jakiś czas na pewno będziemy kupować gry. Z nich można się wiele nauczyć i fajnie spędzać czas razem. Na razie spełniam się i kupuję je siostrzeńcom.

5

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

A może jakieś fajne gry edukacyjne? Akademia Umysłu  oferuje ciekawe programy komputerowe, które  rozwijają możliwości umysłu dziecka. Mają oni również w swojej ofercie programy dla starszych odbiorców, między innymi dla fanów gier logicznych. Jeśli zaś chodzi o dzieci, to jest to program Akademia Umysłu JUNIOR (w wersjach językowych POL-ANG). Dedykowana jest ona dzieciom w wieku 5 – 9 lat i stanowi połączenie wesołej i ciekawej zabawy z nauką. Każdy z 4 programów zawiera 20 ćwiczeń stymulujących rozwój intelektualny, każde o stopniowanej trudności. Początkowe poziomy są bardzo łatwe, a sukcesy, pochwały, nagrody i niespodzianki zachęcają dziecko do zmierzenia się z trudniejszymi zadaniami. Ponadto programy gwarantują osłuchiwanie się i poznawanie języka angielskiego podczas zabawy. To

6

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

My kupowaliśmy różne ciekawe propozycje w sklepie internetowym [url]http://hitcena.pl[/url] dla dzieci. Mają naprawdę fajne produkty, różnego gatunku i dla dzieci w różnym wieku. Cena fajna, wysyłka szybka.

7

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Teraz jest wiele ciekawych promocji w sklepach z okazji zbliżających się Świąt. Jednak są sklepy gdzie ceny są korzystne przez cały rok.

8

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

mam dla was super pomysł na prezent dla dzieciaków i tak naprawdę bez względu na płeć czy wiek - zobaczcie sobie te lalki [super sprawa tak naprawdę od roczku do 6-8 lat  Później pewnie już dzieciaki nie byłyby zainteresowane, ale przedszkolaki jak najbardziej tak. To właśnie idealny wiek na wdrożenie takich zabaw w odgrywanie ról i  sprawdzenie jak dzieciaki was postrzegają smile

9

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Ja polecam książki. Takie co wciągną dzieci

10

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Na pewno jeżeli chodzi o starsze dzieci, książki idealnie sprawdzą się jako prezenty. Nie mniej jednak jeżeli chodzi o maluszki, dużo lepszą opcją mogą okazać się chociażby maty. Za ich sprawą bowiem nasi milusińscy będą mogli bezpiecznie bawić się na podłodze, a przy tym na pewno nie zmarzną.

11

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Ja jak mam problem z wyborem prezentu, to sprawdzam na blogach takich jak np. ten

12

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Możliwości jest tak wiele, że często przez to że dzieci mają wszystko, najlepiej zdecydować się na coś bardzo tradycyjnego jak drewniane klocki, puzzle, pluszaki czy lalki dla dzieci  Nie lubię tych lalek wychudzonych i potworzastych, ale najlepsze są tradycyjne lalki bobasy. Uczą opiekuńczości, troskliwości, da się do nich przytulić. Oczywiście warto też pomyśleć o zabawkach edukacyjnych, ale my wychowaliśmy się na tych zabawkach najprostszych i wyszło nam to na dobre.

13

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Ja bardzo lubię robić prezenty dzieciom, ponieważ one zazwyczaj cieszą się ze wszystkiego.  Ja zazwyczaj kupuję im jakieś zabaweczki. Według mnie sprawdzają się one najlepiej, a gdy znajdziemy takie z ulubionym bohaterem to już w ogóle jest szał. Tego typu zabawki na pewno znajdziesz u nich  i to w bardzo dobrych cenach smile

14

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Czasem wydaje się, że dziecku łatwo jest kupić coś w prezencie jednak dzieci są bardziej wymagające niż myślicie. Dlatego zanim coś kupię zastanawiam się dziesięć razy. Jeżeli szukacie czegoś wyjątkowego to ja polecałabym Ci zajrzeć do tego sklepu, ponieważ mają ogromny wybór i dobre ceny. Myślę, że bez problemu znajdziesz tam prezent na każdą okazję dla dzieci smile

15

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Powiem szczerze, że w mojej rodzinie zabawki i książki są już przereklamowane. Zawsze z mamą, siostrą, czy szwagierką ( i innymi kobitkami w rodzinie) obdzwaniamy się nawzajem i pytamy co nasze dziecko by chciało, czy czego my dla niego potrzebujemy. Uważam, że to najlepsze rozwiązanie. Z zeszłym roku kupiłam dla chrześnicy buty profilaktyczne z tej stronki  bo miała niezłe problemy z płaskostopiem, już chodziła na rehablitacje itd, dlatego uznałam, że świetnie spiszą się na długie godziny w przedszkolu czy nawet po domu. Nie obciskają jej ani nic, super się w nich chodzi, dlatego polecam smile

16

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Popularnością zawsze cieszyła się elektronika, zwłaszcza dla dzieci, które przepadają za tego typu prezentami. Jedną z wielu ciekawych opcji będzie np laptop, coś takiego znalazłam  Dziecko gdy coś takiego znajdzie pod choinką bedzie zachwycone.

17

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

A ja mogę zaproponować zabawki z tektur. Chyba każdemu dziecku coś takiego się spodoba. Proste, bezpieczne, ekologiczne, ale za to z jakim potencjałem. Sporo jest modeli - zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Jeśli ktoś stawia na rozwijające zabawki to te z pewnością takie będą.

18

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

U nas prezenty w postaci zabawek Goki , gdzie jest ich sporo do wyboru na rynku.

19

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Jeżeli chodzi o wybór prezentu dla moich dzieci na Mikołaja to ja staram się zawsze wszystko wcześniej zaplanować, zwykle zamawiam prezenty z wyprzedzeniem jednego miesiąca przed świętami bożego narodzenia. Dzięki takiemu wcześniejszemu planowaniu mogę w spokoju przeżywać święta, nie muszę stać w ciągnących się kolejkach w galeriach handlowych, szukając prezentów na ostatnią chwilę. Jeżeli chodzi o prezenty to w zeszłym roku do każdego prezentu dołączyłem życzenia w postaci specjalnie przygodnych listów od Mikołaja. Życzenia takie dają dużo radości naszym bliskim, pod warunkiem, że zostaną napisane we właściwy sposób. Życzenia powinny być pogodne ,radosne, szczere, serdeczne, zabawne i przede wszystkim płynące prosto z serca. Zdarza się jednak często tak, iż wymyślanie może być kłopotliwe. Chcemy przekazać naszym bliskim najlepsze życzenia, ale nie wiemy, jak ująć nasze myśli w słowa. To najlepszy dowód naszej miłości i przyjaźni. Życzenia, które ofiarowujemy najbliższym, są najpiękniejszym darem, jaki możemy im ofiarować, ponieważ płyną prosto z serca.

20

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Dla córki w tym roku już zbieram zestawy duplo - będą akurat. Z synem mam większy problem, bo chodzi już do 3 klasy. Jest bardziej wybredny niż mała wink

21

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Lego na pewno znajdziesz dla dziecka w każdym wieku. Mój syn ma 12 lat i kupiłam mu lego technic zdalnie sterowany. Ten zielony, jest akurat o 80 zł tańszy.

22

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Ja zamawiałam online lego ze Star Wars u nich. Faktycznie dużo fajnych zabawek i to też takich edukacyjnych można w okresie przedświątecznym złowić u nich. Nawet instrumenty klawiszowe. smile

23

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Myślę już powoli o  prezentach, wiem że siostrzeńcy marzą o grach więc jakieś im kupię dostosowanie wiekowo...

24

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

Puzzle i książki są najlepsze!

25

Odp: Prezenty dla dzieci na Gwiazdkę i Mikołaja

A może coś z zestawów konstrukcyjnych - auta, samoloty itp....