26

Odp: Prezent mikołajkowy

Ale ile radości dla bliskich -  choć na koncie wieje pustką...;)

27

Odp: Prezent mikołajkowy

A to ja póki co zamówiłam prezenty mikołajkowe dla dzieciaków. Na te świąteczne jeszcze przyjdzie czas.

28

Odp: Prezent mikołajkowy

Najlepsze są praktyczne prezenty. Druga osoba bedzie się z takiego prezentu o  wiele bardziej cieszyła niż z jakiejś głupoty.
Jest tutaj możliwosć zaprojektowania koszulki z własnym nadrukiem. Druga osoba na pewno doceni taki oryginalny drobiazg.

29

Odp: Prezent mikołajkowy

Fajnym prezentem dla mężczyzny są akcesoria wędkarskie.

30

Odp: Prezent mikołajkowy

Dla kobiet to myślę, że najlepszym prezentem jest coś z biżuterii. Co jak co, ale to się zawsze przydaje i to niezależnie od wieku. Bardzo fajne ostatnio oglądałam kolczyki i różne rozmaitości . Jest to biżuteria handmade, więc można być pewnym, że nie są to hurtowo robione wzory, a raczej coś bardziej unikatowego. Teraz za pomocą kodu rabatowego otrzymuje się rabat na 5%, a dodatkowo niektóre marki oferują darmowe wysyłki - więc można sporo zaoszczędzić. smile

31

Odp: Prezent mikołajkowy

Prezent mikołajkowy czy pod choinkę mógłby być w postaci portfela, paska skórzanego znanej marki. Moim zdaniem super takie rozwiązanie. Fajne propozycje widziałam w necie.
Mają tam propozycje męskie, damskie a nawet młodzieżowe.

32

Odp: Prezent mikołajkowy

Portfele, paski jak najbardziej smile a ja szukam np właśnie jakieś fajne piżamy wink ciekawe piżamy na prezent znalazłam smile chyba obkupię całą rodzinę ;D

33

Odp: Prezent mikołajkowy

Ja daję głównie rzeczy sprawiające przyjemność, a nie praktyczne... Kosmetyki, biżuterię dodatki modowe...

34

Odp: Prezent mikołajkowy

Niestety w tym roku będę miała bardzo smutne święta i bez prezentów... Takie przez które trzeba przejść z pochylonym czołem i łzami w oczach. W tym roku pochowałam trzy bardzo bliskie mi osoby - wujka i siostrę...

35

Odp: Prezent mikołajkowy

U mnie w rodzinie kupujemy sobie prezenty na Boże Narodzenie a nie na Mikołajki i zawsze mam problem co kupić. Sama chcę dostać torebkę, zamówiłam ja sobie w internecie a mąż zapłacił smile mam taką stronę gdzie już parę razy kupowałam . Poprzednio byłam zadowolona więc mam nadzieję  ze teraz tez tak będzie.

36

Odp: Prezent mikołajkowy

Na mikołajki kupuję coś slodkiego i coś praktycznego każdemu z rodziny wink

37

Odp: Prezent mikołajkowy

A ja dostałam w tym roku voucher do SPA wink

38

Odp: Prezent mikołajkowy

Dostałam 2 książki i mój ulubiony krem ☺

39

Odp: Prezent mikołajkowy

W pracy powymienialiśmy się łakociami, w domu dostałam pieniądze i kupiłam sobie za nie książki smile
Mama dostała ode mnie milusi koc i coś słodkiego, a tato eliksir ziołowy poprawiający witalność. wink