76

Odp: Kosmetyki do włosów

Po prostu szukajcie po produktach znanych marek to wszystko będzie ok. Abyście tylko nie kupowali byle jakich produktów. To do niczego nie prowadzi.

77

Odp: Kosmetyki do włosów

Kupiłam niedawno odżywkę w sprayu Syoss 10 w 1 do włosów zniszczonych, choć moje zniszczone nie są, ale... jest ok. Ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, bo pompka rozpyla świetnie. Znaczących efektów na swoich włosach nie odkryłam, ale spełnia taką rolę, jakiej od niej oczekiwałam, czyli ułatwienie rozczesywania po prostu. I nie obciąża.

78

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja teraz testuję maskę do włosów WAXA, i póki co jestem zadowolona.
Ale przede wszystkim mogę polecić wcierkę Jantar i wodę brzozową

79

Odp: Kosmetyki do włosów

A stosował ktoś może olejek?po jakim czasie widać efekty?

Ostatnio edytowany przez Gretaa (2015-04-29 10:07:21)

80

Odp: Kosmetyki do włosów

Dobre promocje można ustrzelić w sklepie online . Ostatnio to tutaj często z córką zamawiamy sobie kosmetyki. Razem wychodzi taniej, bo raz za przesyłkę tylko płacimy. Mają wszystko – odżywki, szampony, olejki, maseczki..no jest z czego wybierać.

81

Odp: Kosmetyki do włosów

O włosy trzeba dbać właściwie non stop. No i oczywiście dobry fryzjer musi nad nimi czuwać, chyba nieźłe to by było  jak chcecie poczytajcie

82

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja również używam odżywki gliss kur, bardzo dobrze sprawdza się na moich włosach. Co najważniejsze nie obciąża ich smile Chociaż lubię również jakieś nowości kosmetyczne, bardzo często zaglądam na stronkę  żeby się czymś zainspirować smile Pozdrawiam!

83

Odp: Kosmetyki do włosów

Dla mnie niezastąpione są kosmetyki Dove. Używam szamponu, odżywki i maski. Moje włosy zawsze pięknie pachną, są miękkie i lśniące. Czasami wymiennie z Pantene - zawsze wybieram serie do włosów farbowanych, bo mam jasny blond



Niezastąpiony jest także ten blog, dla aktywnych i chętnych do nowych wyzwań!!! Zapraszam serdecznie do zerknięcia:-)

Ostatnio edytowany przez boonia (2015-05-29 16:41:34)

84

Odp: Kosmetyki do włosów

Wella System Professional, regenerująca maska do włosów Repair Mask, ok. 83 zł

Za co lubimy: za oszałamiające efekty już przy pierwszym użyciu

Repair Mask marki Wella, to pierwsza maska, której działanie jest zauważalne już podczas pierwszego użycia. Jej efekty oszołomiły nas a cały produkt stał się naszym wielkim odkryciem. Maska odżywia włosy, dodaje im objętości i niesamowicie upiększa. Jest także bardzo wydajna.

85

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja stosuje tylko znane marki, do włosów używam tego Fructisa

86

Odp: Kosmetyki do włosów

Każdy chyba musi sprawdzić na swojej głowie. Piszecie dziewczyny o Fructis i Gliss Kur i sądząc po ich popularności złe z pewnością nie są, ale na mojej głowie to była porażka. Z kolei koleżanka mi piszczała do ucha, że [b]Pantene[/b] jest be, bo jej siostra ma po nim koszmarek na głowie i powiedziała, że więcej nie kupi, a u mnie - pełne zadowolenie big_smile
I oczywiście cały czas jest mowa o marce, bo dobór odpowiedniego kosmetyku do rodzaju włosów, czy skóry głowy, przeciwdziałającego konkretnym problemom, to odrębna kwestia - wiadomo, że szampon do suchych użyty na przetłuszczających się, może nie pozostawić ich w stanie takim, jak byśmy chciały.
Na mojej czuprynie w miarę sprawdza się też [b]Syoss[/b], choć bez rewelacji, bardzo zadowolona jestem natomiast z linii [b]Wella Pro Series[/b] (odżywki i szampony, wypróbowałam kilka rodzajów). Zachwycił mnie [b]Timotei Dream Volume[/b], ale absolutnie fantastycznym szamponem, do którego zawsze chętnie wracam jest [b]L'oreal Elseve Nutri Gloss [/b]. . nie wiem, McBride zajmuje się dystrybucją, ale nie widzę Sawony na liście, więc przypuszczam, że to już nie jest to.

87

Odp: Kosmetyki do włosów

Nie ma nic lepszego do włosów niż olejowanie big_smile Mialąm bardzo zniszczone włosy - farbowanie, suszarka, prostownica, spanie w rozpuszczonych włosach. Poczytałam blogi, fora i zaczęłam na noc nakładać oleje i czepek,  zaczęłam od kokosowego, potem wprowadzałam kolejne. Już po miesiacu była ogromna różnica, a teraz po dwóch latach są naprawdę fantastyczne big_smile

88

Odp: Kosmetyki do włosów

Aż sprawdzę co mi wyjdzie na moich, ale zacznę od 1/3. Poczytałam coś więcej i spróbuję z kokosowym.

89

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja również polecam olejowanie. Co prawda jestem calkiem młoda stażem, bo dopiero pół roku to robię, ale naprawdę stan moich włosów polepszył sie ogromnie. Były matowe i suche a teraz peknie się błyszczą i są taaaakie mięciutkie smile. Również używam głownie kokosowego i lnianego smile.

90

Odp: Kosmetyki do włosów

Jeśli chodzi o olejowanie, to należy pamiętać, że w pierwszej kolejności włosy należy nawilżyć. Olejowanie wykonuje się by zatrzymać nawilżenie, wodę we włosach. A sam olejek kokosowy to jest świetna sprawa nie tylko dla włosów ale też dla skóry, szczególnie dłoni:) Jeżeli chodzi o moje to długo szukałam czegoś, co dla moich włosów jest odpowiednie. Teraz stawiam na Farmona i serię Jantar do włosów. Szampon - wiadomo, ale bardzo przypasowała mi odżywka regeneracyjna do włosów farbowanych bez spłukiwania.

91

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja ostatnio trafiłam na fajny szampon i w sumie zmiany delikatne są, warto wypróbować w tej cenie smile

92

Odp: Kosmetyki do włosów

ja mam straszny problem z doborem szamponu bo większość powoduje u mnie łupież, więc takie jak: dove, pantene, fructis, loreal - odpadają. używam często szamponu z Phyto - jest typowo na łupież. Dodatko marka Kallos - tania i dobra, poza tym Planet Organica. Polecam też suche szampony Batiste smile

93

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja bardzo lubię szampony oraz odżywki do włosów Palmolive.Nie są cieżkie tak wiec nie obciażają moich cienkich włosów a jednocześnie bardzo ładnie się pienią oraz są wydajne.Jedna butla szamponu starcza mi na naprawdę dlugo. Zamawiam w sieci tak wiec mam je jeszcze taniej niż w tradycyjnych sklepach.

Ich mleczka do mycia ciała są również ok. Jako jedne z niewielu nie wysuszają mojej skóry.

94

Odp: Kosmetyki do włosów

Polecam  [url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-w-sklepie-perfecthair-pl[/url]

Tutaj cała akcja Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

95

Odp: Kosmetyki do włosów

Profesjonalne kosmetyki naprawdę działają, sama używam Kemon od roku i widzę różnicę...

96

Odp: Kosmetyki do włosów

Wzmacniający krem pogrubiający włosy Kemon jest całkiem fajny. Łatwa aplikacja i natychmiastowy efekt, przyjemny zapach, ujarzmia dolne partie włosów, jeśli ktoś ma z nimi problem.

97

Odp: Kosmetyki do włosów

Ja ostatnio stosuję apteczny bo zaczęły mi wypadać włosy. Używam już 3 tygodnie i widzę na szczotce poprawę.

98

Odp: Kosmetyki do włosów

[quote=niechcemisie]Wzmacniający krem pogrubiający włosy Kemon jest całkiem fajny. Łatwa aplikacja i natychmiastowy efekt, przyjemny zapach, ujarzmia dolne partie włosów, jeśli ktoś ma z nimi problem.[/quote]

A gdzie go kupujesz? W internecie czy jest w jakiejś drogerii?

99

Odp: Kosmetyki do włosów

Jak ktoś ma uciążliwy łupież to ten szampon powinien pomóc . Pomógł mnie, mamie i siostrze więc szczerze wierzę w jego działanie wink

100

Odp: Kosmetyki do włosów

A znacie kosmetyki z Vianek? Produkuje je ta sama firma, co Sylveco.