1

Temat: Mieszkania w Białymstoku

Witam serdecznie wszystkich obecnych na forum. Poszukuję jakiegoś ciekawego mieszkania na sprzedaż w Białymstoku. Są tam interesujące mnie lokalizacje, także propozycje jak dla mnie jak najbardziej. Dlatego mam takie pytanko - czy ktoś z Was kupował może lub planuje kupić mieszkanie za pośrednictwem agencji? Bo wydają mi się konkretni, a oferty mają całkiem ciekawe i przystępne ceny. Orientujecie się, jak wygląda teraz rynek wtórny, jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż w Białymstoku? Byłabym wdzięczna za wszelkie sugestie i podpowiedzi w temacie zakupu lokum.

2

Odp: Mieszkania w Białymstoku

Piękne są okolice tego miasta, ja bym tam wybrała domek z działką;)

3

Odp: Mieszkania w Białymstoku

Ogolnie w Białymstoku te warunki masz naprawdę super. Kwestia taka, jaki budżet. Tutaj można mieszkać na dobrych warunkach.

4

Odp: Mieszkania w Białymstoku

Hej, my kupiliśmy na nowym mieście. Czytałam opinie i mają same pozytywne że zawsze wszystko wykonane w 100% i nie ma mowy o fuszerce , że mieszkania są ładne u stawne, przestronne i z pięknymi widokami wink trochę się zapoznałam zanim się z mężem zdecydowaliśmy smile Ale jestem bardzo zadowolona smile S

5

Odp: Mieszkania w Białymstoku

Jeśli ktoś zarabia poza Białymstokiem to opłaca mu się tam mieszkać. A poza tym ceny są mocno zawyżone jak na ten region kraju, niestety...

6

Odp: Mieszkania w Białymstoku

Sama znam kilka osób ,które mieszkają w tamtych okolicach a pracują zdalnie.

7

Odp: Mieszkania w Białymstoku

Mieszkania już wszędzie są drogie.....nawet w Polsce B czyli tam, gdzie nie ma perspektyw....