1

Temat: Urlop na wsi

W tym roku spędziłam fajny tydzień na wczasach "pod gruszą", i zaczęłam doceniać to co mamy tuż za miastem, naprawdę nie trzeba wyjeżdżać do drogich kurortów czy za granicę żeby świetnie się bawić!

2

Odp: Urlop na wsi

Ja też lubię wyskoczyć za miasto na dzień-dwa, ale na dłużej to jednak wolę inny standard... Jakieś spa,  czy rozrywki na miejscu też są fajne...

3

Odp: Urlop na wsi

Też tak sądzę smile ja spędziłam kilka dni na wsi i nawet siedziałam za ]sterami ursusa c 385, to dopiero było przeżycie! I faktycznie odpoczęłam smile

4

Odp: Urlop na wsi

Ja dawniej co roku jeździłam na wieś. Teraz nie ma na to czasu.

5

Odp: Urlop na wsi

Urlop na wsi - super. Mi też zdarza się wyjeżdżać na wię, w rodzinne strony mojego teścia. To mała wioseczka w Wielkopolsce - zasięg telefonów się często gubi - to jedna z najwięszych zalet tego miejsca smile

6

Odp: Urlop na wsi

Rzeczywiście wioska to super miejsce na wypoczynek. Od pewnego czasu co roku jeździmy do Ostrzyc, wioska położona jest na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego na Kaszubach. Spokojne i malownicze miejsce pełne uroku. warto sobie przejrzeć ofertę, dla rodzin z dziećmi jak i starszych osób ceniących spokój.

7

Odp: Urlop na wsi

Dużo ludzi nie docenia wsi ale to świetne miejsce żeby wypocząć smile

8

Odp: Urlop na wsi

Pewnie, że tak! Ja mam rodzinę na Wsi na Warmii i uwielbiam to miejsce.

9

Odp: Urlop na wsi

Chciałabym spędzić jakiś czas w gospodarstwie agroturystycznym, ale w miejscu, które jest naprawdę daleko od codziennego życia. I żeby nie było tam tv i zasięgu sieci komórkowej. Ewentualnie mogłoby być radio.
I... żeby serwowane było swojskie jedzenie. Chleb pieczony przez gospodynię, sery, ogólnie nabiał domowego wyrobu, mięso z własnej wędzarni, przetwory owocowe przygotowane przez panią domu.
I niech dom będzie drewniany, może być podmurowany. Wokół niech będzie jakaś zieleń, żeby nie było widać miast i domów. Jakieś zwierzęta, najlepiej koza. Kozy są fajne. I kot, i pies.

Chciałabym poczuć znowu zapach siana i usłyszeć skrzypienie drewnianej konstrukcji domu. Zjeść posiłek na świeżym powietrzu... może być pajda chleba z masłem na trawie pod śliwą. I kompot z owoców.
Rano kawa, twarożek, jajko przy stoliku nakrytym obrusem w kratę. Chciałabym zobaczyć znów kuchnię na piecu, czy jak to nazwać - piec i metalowa płyta na nim. Przynieść wodę ze studni.

Rozmarzyłam się...

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-02-06 12:20:53)

10

Odp: Urlop na wsi

Bardzo doceniam chwile spędzane u cioci, jak mam parę dni na wyrwanie się z miasta to się nie waham ani chwili, choć już dawno jestem po okresie szkolnym, kiedy robiłam do niej takie wypady w wakacje.
Potrzebuję teraz bardziej niż kiedykolwiek takiej odskoczni od życia, technologii, pośpiechu, jedzenia - uwielbiam to, że nie muszę wstawać o ścisłej porze dnia, jest cicho, mało samochodów przejeżdża i mało osób się kręci.
No i na wsiach nie ma tak, że jest totalne średniowiecze, jeśli chodzi o wyposażenie.
A spacery po polach i łąkach są najlepsze, a tyle przestrzeni do biegania, że na sam widok chce się wskoczyć w sportowe ciuchy i biec przed siebie smile

11

Odp: Urlop na wsi

Jak  ja zawsze uwielbialam jeździć do starszej siostry na wieś,to całkiem inny klimat!!Cisza,spokój...tylko relax

12

Odp: Urlop na wsi

Ja też lubię spędzać tam czas, ale na dłuższy urlop wybieram ciekawe okolice, gdzie jest dużo do zwiedzania, a nie tylko lasy i pola, bo to dla mnie za mało...

13

Odp: Urlop na wsi

Triumpf

14

Odp: Urlop na wsi

Polecam bonprix, co roku mają coś fajnego z dostawą do domu:)

15

Odp: Urlop na wsi

Agroturystka świetna rzecz. Nie kążdy przecież lubi tłumy nad morzem czy na krupówkach w Zakopanem.

16

Odp: Urlop na wsi

Fajne są Kaszuby na takie wypady:)

17

Odp: Urlop na wsi

Może nie do końca chcę spędzić urlop na wsi w otoczeniu krów, kaczek itp, ale przyda mi się wypoczynek cichym, spokojnym miejscu z dala od hałasu, ciągłego pośpiechu i spalin samochodowych. Razem z mężem wpadliśmy na pomysł spędzenia urlopu w okolicach Olsztyna, a mianowicie tutaj . Wybraliśmy ten hotelik, bo jest bardzo tani i znajduje się w bardzo malowniczej okolicy. W ciągu dnia chcemy dużo zwiedzać, a wieczorem odpoczywać w ogrodzie. Co możecie mi polecić do zwiedzenia w tym województwie? Na pewno będe chciała pojechać do Gierłoża, ale nie wiem gdzie dalej wyruszyć.

18

Odp: Urlop na wsi

Polecam na urlop okolice Sulejowa, Inowłodza, Spały, są tam świetne plenery, można załapać się na spływ kajakowy Pilicą:)

19

Odp: Urlop na wsi

Fajnie byłoby kiedyś pojechać na wieś na wakacje. Sama już dawno w takich rejonach nie byłam i chyba wreszcie będę musiała się choć na trochę uwolnić od miasta.

20

Odp: Urlop na wsi

Jeżeli nie wiesz gdzie się wybrac na wakacje to wiem, że sporo osób zachwyca się tym [url]http://jachranka.pl/[/url] miejscem. Myśle, że warto jest się tam wybrać bo hotel znajduje się w bardzo ustronnym miejscu i jest idealny na wyjazdy z rodziną i nie tylko

21

Odp: Urlop na wsi

Za sterami ursusa:) To brzmi świetnie:) Bądź co bądź sama mieszkając na wsi, jednak szukam nieco innych rozrywek na wakacje. Bardzo ciekawe propozycje na spędzanie urlopu można znaleźć w ofercie EH School. Sama bardzo chętnie wybrałabym się np. na taki obóz wakeboardowy do Turcji . Można się tam wybrać o dowolnej porze roku, a przy tym genialnie i aktywnie spędzić czas.

22

Odp: Urlop na wsi

e tyo żadne wakacje dla mnie wakacje to wyjazd np poza granice tj tu oferują  wiecie jakieś ciepłe kraje, tunezja, afryka - wiadomo na świecie coraz bardziej niebezpiecznie ale to co przecież w domu ciągle siedzieć nie będę - wieś to ja mam na co dzień smile

23

Odp: Urlop na wsi

W zeszłym roku byliśmy na agro wczasach i było super. Ilość atrakcji dla zwykłych mieszkańców miast jest dużym zaskoczeniem. Nawet pomoc przy uprawie warzyw była niezapomnianą atrakcją. Teraz wiem, że cena warzyw i owoców jest najczęściej adekwatna do nakładów. Z drugiej strony jak sprawdzam ceny warzyw w portalu  to szlak mnie trafia ile czasami lokalne sklepy zarabiają na takich rolnikach.

24

Odp: Urlop na wsi

Fajnie jest na Kaszubach

25

Odp: Urlop na wsi

W ubiegłym roku byliśmy na wakacjach na wsi i dzieci narzekały na brak wody, chociaż kąpaliśmy się w jeziorze.  Dlatego w tym roku wybieramy się do  term. Tam będą miały istny wodny raj, ze zjeżdzalniami, magicznymi wysepkami i mnóstwem innych atrakcji w strefie rozrywki. Sama mam zamiar korzystać tam z basenów termalnych, sauny i spa.