1

Temat: Dodatki i akcesoria do domu

Gdzie kupić taniej?  Podpowiadajcie!
Potrzebuję zmienić wystrój domu...

2

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Zajrzyj tu:
taniejdladomu.pl
dekoria.pl

3

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Fajne okazje bywają też na stronie rynekagd, sama tam kupiłam komplet garnków 30% taniej

4

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Ja korzystam z darmowej dostawy, to też oznacza tańsze zakupy-  czasem sklepy robią takie akcje, a w Seart jest nawet przez cały rok:
[url]http://urodaizdrowie.pl/loze-z-aktywnymi-dybami-dla-wymagajacych[/url]

5

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

W ten weekend możecie zrobić tańsze zakupy sprzętu AGD (bez kosztów dostawy) w sklepie Strefaulubiona.pl:

[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-13-15-11-2015[/url]

6

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Mają tam  fajne formy do wypieków, zwłaszcza silikonowe w dużym wyborze:)

7

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Zajrzyjcie na rossi,  świetne rzeczy i w korzystnych cenach! Obecnie króluje tam już kolekcja świąteczna:)

8

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Odkryłam, że w Netto często są świetne dodatki i akcesoria do kuchni. Kupiłam tam noże z fiskarsa i kilka dekoracji w stylu skandynawskim.

9

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Na Strefaulubiona.pl są często promocje, kupuje głownie tam takie rzeczy do domu

10

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

W Home&You można kupić sporo taniej różne przydatne rzeczy, ostatnio kupiłam stojak na ręcznik papierowy za 5 zł, a w innych sklepach są za ok. 10 zł

11

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Czasem można coś tańszego znaleźć w taniejdladomu, mają np. designerskie lampy Koziol

12

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Jeśli chodzi o designerskie akcesoria i ciekawy wystrój wnętrz to ja ze swojej strony mogę polecić ten adres. Wybór jest bardzo duży, a w dodatku na stronie dostępne są również propozycje aranżacji, a więc można zobaczyć jak te produkty wyglądają w ramach całej kompozycji, nie musimy się opierać tylko na zdjęciach produktowych. Można tam znaleźć sporo ciekawych pomysłów.

13

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Bywacie w Home Say? Tam są naprawdę fajne rzeczy i to połowę tańsze niż w sklepach:)

14

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Też często czerpię inspiracje w internecie, ale najczęściej  do agata home zaglądam, bo tam jest mnóstwo w dobrej cenie dodatków. Naprawdę fajnie można się urządzić.

15

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Możesz też popatrzeć, akurat przeglądam te wzory na ścianę w formie okna, fajny pomysł.

16

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

W H&M Home mają fajne rzeczy, chociaż nieco drogie. Warto zaglądać także do Pepco. Fakt z dodatkami nie można przesadzić, bo efekt jest odwrotny od zamierzonego. Ja lubię wnętrza minimalistyczne, także nie mam zbyt wielu dodatków w domu, za to zdecydowałam się na dużo roślin.

17

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Dodatki są najważniejsze, bo dodają pomieszczeniu odpowiedniego charakteru, także według mnie warto się na nich skupić podczas urządzania mieszkania. Rośliny rzeczywiście stanowią świetną dekorację, potrafią odmienić każde wnętrze. Znajdziecie tam doniczki dekoracyjne, dodatki do domu, wazony. Mają duży wybór asortymentu i dobre ceny.

18

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Uwielbiam dodatki, bo dzięki nim szybko można zmieniać klimat. Mała rzecz, a wielki efekt smile Niestety w związku z alergią będę chyba musiała ograniczyć ich ilość... serce pęka sad Nie wiem, czy jestem w stanie, ale jeśli nie będzie wyjścia, to trzeba będzie.

19

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Warto popatrzeć na lokalne ogłoszenia w internecie, bo często ludzie pozbywają się tanio nowych rzeczy, które kupili i jednak im się nie spodobały.

20

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Jest wiele sklepów z różnego rodzaju dodatkami czy akcesoriami. Na pewno warto takie zakupy robić w internecie, bo taniej. Osobiście uwielbiam  z haftowanymi obrusami i innego rodzaju tekstyliami, ale to wszystko oczywiście kwestia gustu smile

21

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Łapcie namiary na rozwiązanie w agacie. Okazji nie brakuje, sami jednak wiecie najlepiej, jakich realnie dzieł poszukujecie.

22

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Świeczki -20% na wszystkie produkty Świece ozdobne i zapachowe, perfumowane itp.
pewnie dlatego, że lato, ale może Ci się przyda jeśli lubisz  świece, albo na zimę zrobić zapasy wink

Ostatnio edytowany przez Gabila (2017-07-13 14:02:17)

23

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Ja praktycznie cały remont domu (głównie elektronika) robiłam z jestem zadowolona

24

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Tutaj na pewno dodatkiem będą lampy, czyli oświetlenie odpowiednie do aranżacji. Kinkiety jako dodatek w pomieszczeniach jest bardzo fajny. Wiele modeli takich kinkietów jak będziesz szukać to znajdziesz na: https://www.strefalamp.pl , ja tam ostatnio takich szukałam i wybór jest spory i ceny też fajne. Warto poszukać czegoś niesamowitego w sklepie strefalamp do swojego wnętrza.

Ostatnio edytowany przez asiula65 (2018-01-09 14:12:03)

25

Odp: Dodatki i akcesoria do domu

Ja kupuję w Home Say, często są tam okazyjne ceny i piękne rzeczy, w moim stylu!