201

Odp: Wasz wolny czas

Swoj wolny czas najczesciej spędzam w  smile swietne miejsce, w ktorym szlifuje swoje artystyczne umiejetnosci wink na kazdych zajeciach ucze sie czegos nowego i jestem pod opieką profesjonalistow- dzieki temu wiem, ze robie progres wink

202

Odp: Wasz wolny czas

Teraz jest fajna okazja do sprawdzenia się na polu literackim, wydawnictwo zorganizowało konkurs  i szukają talentów pisarskich, więc jeśli macie czas wolny i trochę weny.... big_smile

203

Odp: Wasz wolny czas

Ja ostatnio nie mam wolnego czasu. Albo jestem tak zmęczona, że po prostu chodzę spać sad.

204

Odp: Wasz wolny czas

To ja na odwrót... nie chodzę spać. Nie mogę. Zamęcza mnie wysypka, która swędzi niemiłosiernie. A poza tym to nocą romansuję wink Wisi się na tym telefonie nieraz do białego rana, bo kiedy nie można przy sobie pobyć, to cóż innego pozostaje?

205

Odp: Wasz wolny czas

Z reguły coś czytam, słucham wykładów w necie, drążę temat, który aktualnie siedzi mi w głowie. Ostatnio jest to zarządzanie własnym czasem, które bardzo ułatwia rozplanowanie wszystkich obowiązków, w domu czy pracy. Polecam ten link - gdzie znajdziecie wiele cennych porad.

206

Odp: Wasz wolny czas

Takie pytanie: czy dużo leniuchujecie w wolnym czasie?
Mam nadzieję, że nie jestem sama big_smile Szukam dla siebie usprawiedliwienia w stylu: inni też tak mają big_smile

207

Odp: Wasz wolny czas

Oj nie jesteś sama. Pogoda na dworze jest jaka jest. Na pewno nie zachęca to do spędzania wolnego czasu na zewnątrz. Planowalam się zapisać na silownię. Nie mam jednak motywacji i ciągle to odciągam wink

Lubię sobie pograć wieczorami w dobrą strzelankę. Gramy sobie  z mężem w Counter strike. W wersję . Na stronie mozna sobie za darmo ściągnąć.

Jedna z lepszych .

208

Odp: Wasz wolny czas

Ja też ostatnio nic nie robię. Jak wrócę z roboty do domu, to już zwyczajnie na nic nie mam siły.

209

Odp: Wasz wolny czas

ja dzisiaj planuję małe sprzątanie i wieczór z książką.

210

Odp: Wasz wolny czas

[quote=gozdzikowa]Ja też ostatnio nic nie robię. Jak wrócę z roboty do domu, to już zwyczajnie na nic nie mam siły.[/quote]
Podobnie miałam w ostatnim czasie po powrocie z uczelni.

Spałam po 3h w tygodniu, odsypiałam w weekendy, ale najgorsze jest to, że na łeb na szyje leci wtedy efektywność. To już chyba lepiej było spać dłużej, bo kiedy jestem niewyspana, nie mam energii na to, żeby coś robić i zwyczajnie tracę czas, a to co robię, robię zbyt wolno. Muszę się przestawić, bo niewyspana marnuję czas siedząc dwie godziny nad kuchennym stołem i następne dwie debatując na fb o pierdołach, bo na sensowne zajęcie nie mam siły, kiedy stamtąd wracam. A wszystko przez brak snu. Przecież można inaczej... można, trzeba i zrobię to. Po prostu jakoś się wykoleiłam, nie weszłam w ten tryb, nie zaskoczyłam.
Koleżanka ma gorzej... potrafi dotrwać do 60h bez snu, bo już choć nie ma siły, to spać nie może, tak się stresuje.

211

Odp: Wasz wolny czas

Złóżmy zbiorowy pozew przeciw Fb za marnowanie naszego cennego czasu:)

212

Odp: Wasz wolny czas

big_smile  jeśli ktoś cierpi na nadmiar czasu, to może się tu zacząć udzielać:  smile i oprócz "zlecania spraw" można jednocześnie być "Wykonawcą" dla innych użytkowników portalu w zakresie naszych kompetencji, w których czujemy się najlepiej.

213

Odp: Wasz wolny czas

jak mamy trochę wolnego czasu i najlepiej jak to jest weekend to wtedy nie ma co siedzieć w domu tylko wyjechać gdzieś na zasłużony wypoczynek. Ale że to tylko kilka dni to nie ma co marnować czas na długie dojazdy do miejsc dalekich. Więc może relaksacyjny pobyt w hotelu Co o tym myślicie?

214

Odp: Wasz wolny czas

w wolnym czasie najczęściej myślę... Czy ktoś z was czasem myśli o sobie jako o takiej cząstce historii? Przed nami ktoś był, my teraz jesteśmy a potem przeminiemy i przyjdą po nas inni..

215

Odp: Wasz wolny czas

Taka jest kolej rzeczy:) Skupmy się na weselszej stronie życia:)

216

Odp: Wasz wolny czas

Patrząc na swoje życie można powiedzieć, że może źle wykorzystuję wolne chwile, które mam, albo, że mogłam już o wiele więcej w życiu osiągnąć, ale czy to na pewno prawda? jestem  dziewczyną, która powoli  zaczyna stawiać kroki już w prawdziwym dorosłym życiu, a która nie do końca ma jeszcze plan na samą siebie... ale czy na pewno jestem już od razu zdana na porażkę, smutek, itp.? od dłuższego czasu myślałam, że to ze mną jest coś nie tak, że nie rozwijam cudownych pasji, marzeń z dzieciństwa, że nie wyjeżdżam co weekend w góry czy nad morze, bo nie mam nawet z kim, a czasem po prostu na to funduszy; często przygnębiały mnie takie myśli, na które nie zawsze potrafiłam znaleźć odpowiedź, a które tylko dołowały... ale ostatnio zdałam sobie sprawę, że nigdy nie jest za późno na osiąganie i realizację swoich marzeń, tylko musimy sobie to uświadomić i po prostu zaufać Temu, który nad nami czuwa; potrzebna jest wiara i nadzieja, aby odnaleźć swój wewnętrzny spokój, potrzebna jest akceptacja samego siebie, aby zacząć w pełni się poznawać i móc poznawać nowych ludzi, potrzebna jest zgoda ze samym sobą, udawanie kogoś kim się nie jest przed ludźmi, aby o nas lepiej oceniali, widzieli jest dobre na krótką metę, to nam nie pomoże, aby być szczęśliwym, zawsze musielibyśmy kogoś grac kim tak naprawdę nie jesteśmy... Ostatnio staram się odnajdywać coraz to nowe pokłady zaufania co do siebie, co do swojego planu na życie - nie jest to łatwe, to jest ciągły proces - ale wierzcie naprawdę warto! nie wiem jak będzie wyglądać moje życie, czy dane mi będzie odnaleźć miłość czy nie, czy dane mi będzie spełniać swoje marzenia, czy dane mi będzie długo żyć... nie wiem ale nie zapominam o nadziei i swoich pragnieniach. życzę Wam tego samego wink

217

Odp: Wasz wolny czas

U mnie nie ma dużo wolnego czasu, ale jak już znajdę to lubię z przyjaciółką lub mężem wybrać się do teatru  na jakiś fajny spektakl godny uwagi. Czasem też do kina czy na koncert. Takie formy relaksu są bardzo fajne.

218

Odp: Wasz wolny czas

Dawno nie byłam w teatrze. Ciągle brak na to czasu. Jak zdarzy się chwila na leniuchowanie, wtedy sięgam książkę i włączam radio
[url]http://fm.tuba.pl/artysta/George+Michael[/url]  . Lubię jak mi w tle leci muzyka. Niestety takich chwil nie mam zbyt wiele.

219

Odp: Wasz wolny czas

Wolnego czasu coraz mniej. Sobota u nas jest dniem zakupów i sprzątania, ale niedziela dniem bardzo aktywnym spacery, wycieczki rowerowe zależy od pogody oczywiście. Wieczory lubię spędzać z książką choć nie zawsze mi to wychodzi.

220

Odp: Wasz wolny czas

No czyli sporo wolnego czasu:) bo jako taki przystało brać czas, którym rozporządzamy według własnego uznania. Jak ktoś będzie miał wolne w wakacje to warto pojechać na

221

Odp: Wasz wolny czas

Dwa tygodnie wolnego i musiałam się na koniec pochorować. No nie mogłam wcześniej? Albo wcale? big_smile

222

Odp: Wasz wolny czas

Ponieważ zostałam mamą po raz drugi, wolny czas to dla mnie głównie spacery. Pod tym kątem kupowałam wózek bo niestety z tego po pierwszym dziecku niewiele dobrego zostało - skutki uboczne posiadania psa w domu.

223

Odp: Wasz wolny czas

Ja głównie czytam książki.

224

Odp: Wasz wolny czas

Ja słucham porządnej muzy big_smile

225

Odp: Wasz wolny czas

Ja w wolnym czasie lubię poczytać, oglądam też sporo amerykańskich seriali, a jak pogoda dopisuje, to jeżdżę na rowerze. Kiedyś brakowało mi na to czasu, ale wystarczyło wprowadzić w życiu kilka drobnych zmian -  natrafiłam na kilka przydatnych wskazówek.