1

Temat: Rolety a automatyka

Cześć wszystkim,

Potrzebuje dobrać automatykę do swoich rolet. Rolety nie są duże, jednak potrzebuje do nich automatyki. Większość dystrybutorów poleca mi Nice. Warto? Kompletnie się na tym nie znam i potrzebuje pomocy. Dla mnie to czarna magia, jednak jestem w takiej sytuacji, że muszę sobie sama radzić.

2

Odp: Rolety a automatyka

Ja bym wzięła pod uwagę relację cena- jakość, poczytaj opinie w sieci na ten temat

3

Odp: Rolety a automatyka

Dzięki za informację. Chyba zdecyduję się na Nice. Jeszcze pomogą mi w instalacji i początkowej obsłudze, a to dla mnie bardzo ważne. Dziękuję smile

4

Odp: Rolety a automatyka

Ja jestem jak najbardziej za roletami automatycznymi.  Ja chyba się na nie zdecyduję, już od jakiegoś czasu szukam rolet do ogrodu zimowego i salonu. Zależy mi na niebanalnym rozwiązaniu. Zwykłe rolety odpadają.

5

Odp: Rolety a automatyka

a to ja wam podrzucę inny sklep który zajmuje sie sprzedażą automatyka do rolet. Znajdziecie tam bardzo dużo asortymentu związanego z roletami oraz nowości związane z automatyka do rolet.

6

Odp: Rolety a automatyka

Mogę polecić firmę ze Słupska , która montowała u nas rolety zewnętrzne  .
Większość rolet mieliśmy z otwieraniem ręcznym ale na taras i balkony już zamówiliśmy z automatyką .Sprawdzają się  bardzo dobrze.

Ostatnio edytowany przez foxi (2017-05-04 15:40:36)

7

Odp: Rolety a automatyka

Fajne i wygodne rozwiązanie, zwłaszcza na taras.

8

Odp: Rolety a automatyka

Żeby jeszcze łatwiej się je myło i nie łapały tak przebarwień, zwłaszcza od dymu...

9

Odp: Rolety a automatyka

Ale są wygodne i prawie bezobsługowe....