176

Odp: Plany na wakacje...

Ja w tym roku ze względu na brzuszek nie mogę sobie pozwolić na zbyt aktywne wojaże. Zapewne wybierzemy się gdzieś nad morze, żeby wykorzystać ostatnie możliwe chwile i trochę odpocząć smile

177

Odp: Plany na wakacje...

Zawsze wyjazd wiąże się z poszukiwaniem noclegu tongue Ja - o ile jeszcze Bieszczady i Mazury jestem w stanie zrozumieć, to już tłumów ciągnących nad morze nie rozumiem... Drogo, brudno i niemiło. Ludzie na siebie warczą, zostawiają pety i kapsle lekko zasypane piaskiem (dwa razy miałam nogę przeciętą). Masakra. My co roku jeździmy w inną część świata - zwykle z Itaką, bo nie chce nam się niczego organizować na własną rękę - od tego jest urlop, żeby wypoczywać i niczym się nie przejmować. I nigdy nie zapłaciliśmy więcej niż za ten sam poziom w kraju. Nie opłaca się wypoczywać w Polsce, niestety, no chyba, że z sentymentu i żeby polską gospodarkę wspomóc.

178

Odp: Plany na wakacje...

A moje wakacje w tym toku spędzę w sanatorium big_smile mam ostatnio problemy z kręgosłupem, więc państwo w tym roku funduje mi wakacje - turnus nad morzem.

179

Odp: Plany na wakacje...

Dwa tygodnie nad morzem i tydzień w górach, taki jest plan, a  gdzie dokładnie to już poszukam w czerwcu:)

180

Odp: Plany na wakacje...

Też o tym myślę, żeby wyskoczyć sobie na jeden dzień np. do Wrocławia, ale nigdy nie mogę się zebrać...

181

Odp: Plany na wakacje...

Taki wypady są czasem nawet lepsze niż kilkudniowy wyjazd. Więcej można pozwiedzać itp.

182

Odp: Plany na wakacje...

Ja w końcu pojechałam na weekend do Wrocławia. Zwiedziłam wtedy całe ZOO - w końcu wink.

183

Odp: Plany na wakacje...

Ja w tym roku stawiam na Portugalię. Jeszcze nie wiem gdzie dokładnie pojedziemy i czy skorzystać z biura czy indywidualnie wszystko organizować, ale to z pewnością będzie cel tegorocznego urlopu big_smile

184

Odp: Plany na wakacje...

W tym roku może Szwecja albo Norwegia? Nigdy tam nie byłam, a jak oglądam zdjęcia to widzę, że jest tam całkiem ładnie i wcale nie tak strasznie zimno. Tak, chyba jest to kierunek wart przemyślenia big_smile  Wiele osób woli ciepłe kraje to ja pojadę w przeciwnym kierunku tongue

185

Odp: Plany na wakacje...

Skoro część z Was wyjeżdża z dziećmi, to  trzeba chronić maluchy przed słońcem, ale nie każdy ma świadomość, jak bardzo może być ono szkodliwy.

186

Odp: Plany na wakacje...

[quote=w_jolka]W tym roku może Szwecja albo Norwegia? Nigdy tam nie byłam, a jak oglądam zdjęcia to widzę, że jest tam całkiem ładnie i wcale nie tak strasznie zimno. Tak, chyba jest to kierunek wart przemyślenia big_smile  Wiele osób woli ciepłe kraje to ja pojadę w przeciwnym kierunku tongue[/quote]

Szwecja powiadasz? Warto pojechać:)

187

Odp: Plany na wakacje...

Moje plany na wakacje popsuła córka która wylądowała w ośrodku odwykowym OAZA bo dopadły ja 'dopalacze' i jakoś nie mogę się z tym wszystkim otrząsnąć.

188

Odp: Plany na wakacje...

Na krótkie wypady z koleżankami żeby złapać oddech i chciałabym tak samo zrobić z moją przyjaciółką smile cenowo super bo 150 zł za dobę w pokoju 2 osobowym i to ze śniadaniem to bardzo dobra cena - ostatnio  płaciłam podobnie smile

189

Odp: Plany na wakacje...

Ja już nigdzie nie wyjadę. Ale co odpoczęłam na Cyprze, to moje...

190

Odp: Plany na wakacje...

Jak dobrze pojdzie do koncowke wakacji spędzę w Wilnie-:)

191

Odp: Plany na wakacje...

Ja doleżę do końca wakacji w łóżku big_smile

192

Odp: Plany na wakacje...

Ja właśnie wróciłam z wakacji. Byłam w wielu miejscach za granicą, ale ostatnia podróż zrobiła na mnie chyba największe wrażenie. Zwiedziliśmy praktycznie cały Cypr. Wykupiliśmy sobie w biurze podróży wycieczkę objazdową i potem tydzień wypoczynku.

193

Odp: Plany na wakacje...

A znacie cyfrowy detox? Super oryginalny pomysł smile Przed wyjazdem trzeba pozostawić w domu komputery, telefony a nawet zegarki a po przyjeździe trzeba się po prostu wyluzować i przestać myśleć o pracy i codziennych problemach smile Ja naprawdę polecam, można wybawić się jak dziecko smile

Ostatnio edytowany przez marines (2016-09-28 22:51:50)

194

Odp: Plany na wakacje...

MAROKO
Chcesz poczuć, co w marokańskiej duszy gra? Pakuj walizki i ruszaj w kierunku Dżemaa el-Fna, największego placu w Marrakeszu (dawna stolica Maroko – przyp. red.) Znajdziesz tam postaci rodem z baśni tysiąca i jednej nocy – zaklinaczy węży, wróżbitów czy połykaczy ognia. Na tamtejszy klimat składają się wszystkie kolory tęczy i powietrze o zapachu pomarańczy. Jest to prawdziwy raj dla miłośników orientu. Arabska kultura przeplata się tu ze zwyczajami lokalnych plemion Berberów i europejskimi naleciałościami.
Maroko słynie też z wysokiej jakości infrastruktury turystycznej. Znajdziesz więc hotele o europejskich standardach i nie tylko. Mało kto wie, że do Maroko zjeżdżają się miłośnicy golfa, bo tamtejsze pola golfowe uchodzą za najlepsze na świecie. Marokańczycy dumni są również ze swoich piaszczystych plaż, cieszących się uznaniem surferów, którzy polują tu na odpowiednie fale. Tutaj znajdziesz cały wachlarz atrakcyjnych wakacyjnych ofert.

195

Odp: Plany na wakacje...

a może tak nad ciepłe morze? ale nie nasze Polskie bo u nas to już za późno no i nawet w sezonie nie trafimy z pogodą. Najlepiej tam gdzie mamy gwarancje słońca, piaszczystych plaż i błękitu wody. Takie klimaty to tylko na krecie, czy też Hiszpania a może [url=https://tropicalsun.pl/dominikana/index]wczasy dominikana[/url]? obojętnie gdzie byle by było w ofercie last minute, by nie przepłacać.

196

Odp: Plany na wakacje...

Mhmm... a ja to chętnie wybrałabym się nad chłodne morze jesienią. Najlepiej jeszcze, żeby niebo było szare. Wybierałabym się na takie nastrojowe spacery smile

197

Odp: Plany na wakacje...

O, jest to bardzo ciekawy pomysł. Sama powiem szczerze, że powoli zaczynam już planować przyszłoroczne wakacje i rozważam skorzystanie z oferty [url]https://tropicalsun.pl[/url] . Nie wiem tylko co będzie najlepszym wyborem: Kuba, Mauritius, a może jednak Grecja. Co same mogłybyście mi szczególnie polecić?

198

Odp: Plany na wakacje...

Pośredniczę w wysłaniu na wakacje mojego chrześniaka, który koniecznie chciał się nauczyć zawodu kucharza a przy okazji coś zarobić. Jestem ciekawa, jak to wyjdzie. Dla zainteresowanych taka praca wakacyjnie lub na stałe polecam poczytać na ten temat - [url]http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak-zostac-kucharzem/.[/url] Jestem ciekawa efektu.

199

Odp: Plany na wakacje...

a ja mam taki plan żeby pojechać do [url]http://www.termabania.pl/[/url] z koleżanką na tydzie i sie pobyczyć - zapomnieć o pracy i o rodzince na chwilkę popływać iść na masaż i zjeść dobrą kolację - mam nadzieję że w wakacje będe mogła to zrealizowac

200

Odp: Plany na wakacje...

My w tym roku wybierzemy się zapewne w Bieszczady smile