1

Temat: Lustro do przedpokoju

Przedpokój jest pierwszym widocznym dla mieszkańców i gości pomieszczeniem w domu. Jakie fajne lustra polecacie?

2

Odp: Lustro do przedpokoju

U mnie w przedpokoju wisi eleganckie ,proste lustro:


Obok powiesiłam wieszaczek. Na początku zastanawiałam się aby zainwestowac w jakiś komplecik mebli, potem jednak doszłam do wniosku,że przedpokój i tak jest niewielki tak więc nie będę go zagracała niepotrzebnymi meblami.
Lustro zamawiałam w sklepie Black Red White:

Sklep ma dobre ceny na lustra.

3

Odp: Lustro do przedpokoju

W rodzinnym domu mam jeszcze w przedpokoju boazerię... tak, prastary wystrój. Duże lustro jest w nią wmontowane. Nie ma żadnych ram a nad nim wisi kinkiet.

4

Odp: Lustro do przedpokoju

A ja lubię lustro z toaletką, takie przedwojenne są najpiękniejsze...

5

Odp: Lustro do przedpokoju

Zajrzyj sobie tutaj:. Mają duży wybór luster a także można tam oprawić obrazy w ramy z drzewa egzotycznego, ramy aluminiowe czy antyramy. Zawsze oprawiam tam swoje obrazy.

6

Odp: Lustro do przedpokoju

Ja kupiłam przyklejane w ikea. Nie zajmują dużo miejsca.

7

Odp: Lustro do przedpokoju

A szafa z lustrem? teraz często ludzie się decydują na takie rozwiązanie.

8

Odp: Lustro do przedpokoju

[quote=Hera]A szafa z lustrem? teraz często ludzie się decydują na takie rozwiązanie.[/quote]

Jest to pewne rozwiązanie, jednak ma swoje wady:

po pierwsze taka szafa tania nie jest oraz kupno gotowej szafy jest o wiele tańsze
nie wszędzie bedzie mozna taką szafę postawić ponieważ zajmuje wiele miejsca
oraz jak otwiera się szafę to dotyka się lustra i przez to zostają na niej ślady palców

Lepiej jest moim zdaniem zdecydować się na lustro przycięte na wymiar. Koszt zamówienia takiego lustra u szklarza nie jest wysoki, a lustro wyglada naprawdę dobrze. Powiększy przedpokój smile

Jak tutaj
[img]http://line-glass.pl/wp-content/uploads/2016/08/IMG_2053-e1472633689324.jpg[/img]

9

Odp: Lustro do przedpokoju

[quote=elena]Przedpokój jest pierwszym widocznym dla mieszkańców i gości pomieszczeniem w domu. Jakie fajne lustra polecacie?[/quote]

przesuwana szafa z lustrami jest super, miejsce do przechowywania i lustra w jednym. super praktyczne. polecam.

10

Odp: Lustro do przedpokoju

> Cottonina napisał/a:

> A ja lubię lustro z toaletką, takie przedwojenne są najpiękniejsze...
------------------------------------

To prawda, są cudowne! Jak dla mnie lustro musi być w trzech miejscach w domu: przedpokój, łazienka, miejsce w którym się malujemy i ubieramy, a u mnie jest to pokój sypialny, więc lustro w szafie lub toaletka. Tak, żebym widziała, czy dobrze wsmarowuję balsam w cały swój cellulit i jak bardzo wystają mi boczki, gdy wbijam się w spodnie big_smile

11

Odp: Lustro do przedpokoju

Moim zdaniem lustro powinno byc proste (ale gustowne) i dobrze wkomponowane w sciane

12

Odp: Lustro do przedpokoju

Ja mam akurat o nieregularnym kształcie (taka fala) i też fajnie wygląda

13

Odp: Lustro do przedpokoju

U mnie jest wbudowane w szafę w przedpokoju, tak że nie zajmuje dodatkowo ściany, a przedpokój jest mały i nie byłoby tam za bardzo miejsca na większe lustro osobno.

14

Odp: Lustro do przedpokoju

W moim rodzinnym domu jest w przedpokoju duże, prostokątne lustro. Z przedpokoju wchodzi się m.in. do łazienki i toalety, do których drzwi znajdują się na jednej ścianie przedpokoju, a lustro i drzwi wyjściowe na przeciwnej. W takim  miejscu i tak nie mogłoby nic stać, bo muszą się swobodnie otwierać drzwi, więc lustro tam akurat bardzo pasuje. No i optycznie dodaje przestrzeni.

15

Odp: Lustro do przedpokoju

Lubię owalne lustra, chętnie ze zdobieniami.