1

Temat: Zaskórniki

Do kogo trzeba się zwrócić po pomoc w usunięciu zaskórników? Samemu będzie ciężko, nie sądzicie? A zależy mi na czasie...

2

Odp: Zaskórniki

Do dermatologa lub kosmetyczki - iść na zabieg oczyszczania twarzy czyli mechanicznego wyciskania w czystych warunkach kosmetyków... Wiem że ta metoda jest inwazyjna ale ja dwa razy byłam u kosmetyczki i mi pomogło bo efekt był natycmuiastowy ale skóra musi się kilka dni zregenerować. Możesz samodzielnie sobie przykładać kompresy z sody oczyszczonej ale mocno wysuszają

3

Odp: Zaskórniki

Eeee tam, można to ogarnąć samemu. I to w dość szybkim czasie, opatrz Tu nie ma innej rady, jak zakupy w dobrym sklepie z dobrymi kosmetykami wink

4

Odp: Zaskórniki

Musisz się skupić na dokładnym oczyszczaniu skóry twarzy, jeśli stan jest zaawansowany to warto na takie oczyszczanie iść do kosmetyczki a potem tak skórę pielęgnować by nie doprowadzić do nawrotów   ] zaskórniki są częstą przypadłością, bardzo nieestetyczną dlatego trzeba z nimi walczyć.

5

Odp: Zaskórniki

Zaskórników nie usunie nawet najlepsza kosmetyczka, niestety. To jest taki uparty typ, że chociaż przez pewien czas od wizyty albo zabiegu oczyszczającego twarz będą niewidoczne, prędzej czy później znowu wyskoczą. Tylko regularne przemywanie twarzy, niepozostawianie makijażu na skórze dłużej niż to konieczne oraz peelingi pozwolą je zachować prawie niewidocznymi.

6

Odp: Zaskórniki

ja wam sprzedam mój patent, próbowalam chyba wszystkiego, nic to nie dawalo, kosmetyczka, do której chodze powiedziala mi, ze zaskórniki to po prostu zapchane pory, które zapycham dzień w dzień makijażem, zaleciła zmianę kosmetyków do makijazy na mineralne, zaierające tylko kilka składników i powiem, ze to był strzał smile mam oczywiscie jeszcze zaskórniki, ale róznica jest duza, nawet bardzo duza, a wystarczylo podejść do tego z innej strony niż pielęgnacja, bo przecież kurna myłam tę buzie i dbałam o higienę!:) także wszystkim z problemem zaskórników polecam kolorówke mineralną, zdecydowanie, proszę sie nie przerażać, bo są polskie firmy specjalizujące się w minerałkach i ceny sa na prawdę spoko, skoro za podkład annabelle płacę tyle co za affinitona maybelline smile

7

Odp: Zaskórniki

Na szybko pomoże chyba tylko kosmetyczka, ale lepiej by było po prostu nie zapychać porów pochodnymi ropy naftowej i regularnie peelingować.

8

Odp: Zaskórniki

Ja również polecam zabieg mikrodermabrazji smile

9

Odp: Zaskórniki

Ja z drugiej strony polecam zieloną glinkę albo białą sypką. do tego dodać trochę hydrolizatu i fajnie to oczyszcza twarz smile Chyba że ktoś woli peelingi mechaniczne.

10

Odp: Zaskórniki

Hello,
przy wielu chorobach skóry, jak również przy uporczywych zaskórnikach pomocny jest suplement diety Neoglandyna to kapsułki, które zawierają tłoczone na zimno, wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika. Każda z kapsułek ma cenne roślinne Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT): omega 3 i omega 6 dzięki temu od wewnątrz dbają o skórę, nawilżają ją i przywracają jej odpowiedni stan, dzięki temu staje się gładka, miękka i wolna od niedoskonałości

11

Odp: Zaskórniki

Najważniejsze to higiena i dobrane kosmetyki

12

Odp: Zaskórniki

Od nadmiaru kremu też się robią, zwłaszcza jak krem zbiera się w zmarszczkach to jest to możliwe...