201

Odp: Dodatki w kuchni :)

[quote=pelargonia]Mnie jakoś ich oferta nie zachwyciła. Myślę jednak, że na plus jest właśnie to ,ze mają meble do każdego pomieszczenia.[/quote]
A mnie przypadła do gustu. Podoba mi się m.in. to, że mają bardzo dużo produktów polskiego pochodzenia, do firm z wieloletnimi tradycjami. To fajne, że w dobie zalewu chińskiej tandety nasz rynek wciąż się "sprzedaje", w czym niewątpliwie zasługa takich sklepów, jak właśnie Altom.

202

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja sporo dodatków szukam tutaj . Teraz poszukuję prezentu na parapetówkę i myślę, że wybiorę jakiś wazon.

203

Odp: Dodatki w kuchni :)

W ten weekend darmowa dostawa ana markowe AGD Bergner i nie tylko:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-produkty-agd-w-sklepie-bergnershop-pl[/url]

Tutaj cała akcja Weekend Darmowej Dostawy:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-2-4-10[/url]

204

Odp: Dodatki w kuchni :)

Fajna opcja z darmową dostawą

205

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja jestem osobiście bardzo zadowolona z mojego nowego ekspresu do kawy.

Jest to Krups EA 9010. Jeden z lepszych modeli Krupsa. Robi wspaniałą kawę, która jest bardzo smaczna oraz aromatyczna. Dodam,że ma sporo rodzajów kaw bo ponad 17 różnych rodzajów ( zależało mi głównie na kawach mlecznych , z którymi radzi sobie super : robi lżejsze latte, mocniejsze cappuccino oraz całkiem mocne flat white...).
Ekspres moze nie jest taki tani ale jeśli chcecie kupić sobie coś naprawdę porządnego to musicie trochę więcej zapłacić.

Dodam,że ekspres sam się czyści oraz sam się odkamienia.

206

Odp: Dodatki w kuchni :)

Nawet agd w kuchni może być ciekawe oraz oryginalne. Sama proponuję zajrzeć sobie do sklepu rtv Euro agd bo obecnie jest tam spory wybór takich nie szablonowych dodatków

207

Odp: Dodatki w kuchni :)

Warto pomyśleć o dodatkach/ozdobach na ścianę w/g mnie. Ciekawym ostatnio rozwiązaniem jakie widziałam sa plakaty na ścianę, ma ktoś może w domu w kuchni takie rozwiązania?

208

Odp: Dodatki w kuchni :)

mia21 odwiedź oficjalny profil eplakat na facebook'u . Jest tu setki wzorów, inspiracji, zdjęć gotowych realizacji przesyłanych przez Klientów. Generalnie plakaty, obrazy i reprodukcje w jednym miejscu

209

Odp: Dodatki w kuchni :)

Może zegar ścienny? Zegar ożywi kuchnię i będzie świetnie komponował się z innymi dodatkami.

210

Odp: Dodatki w kuchni :)

W sumie bardzo dobry pomysł. Jakiś designerski powinien się sprawdzić.

211

Odp: Dodatki w kuchni :)

Nie wyobrażam sobie, aby u mnie w kuchni nie stał szybkowar. Mam dwa takie garnki  i przygotowywanie obiadu to czysta przyjemność smile

212

Odp: Dodatki w kuchni :)

Lubię duże słoje, w których przechowuje się kasze, płatki, bakalie, makarony i różne inne produkty. I słoiczki z przyprawami <3 Jedne i drugie mają nie tylko praktyczne zastosowanie, ale zdobią kuchnię i nadają jej przytulny, swojski klimat smile
Może nie każdy lubi widok jedzenia, kiedy nie je, kiedy stoi/leży ono "na wierzchu", ale ja bardzo lubię misy z owocami, puszki na herbatę... i najlepiej jeszcze, żeby czekolada leżała na blacie tongue
No dobrze... z tym ostatnim żartowałam wink Długo by nie poleżała.

213

Odp: Dodatki w kuchni :)

Teraz jest w sumie taki trend, żeby pomieszczenia robić w jednolitych kolorach, a w całej dekoracji postawić na dodatki. Ja tam nie lubię częstych zmian, poza tym mam sentyment do niektórych przedmiotów i nie wyobrażam sobie ich wyrzucać, przy zakupie nowego zestawu filiżanek. Dużo bardziej podoba mi się takie szkło hartowane do kuchni, np. z firmy Prolinea. Montuje się na ścianie nad blatem. Jeden element, a bardzo dekoracyjny i nie potrzebne są już dodatkowe ozdoby.

Ostatnio edytowany przez Ukras (2019-02-27 18:09:32)

214

Odp: Dodatki w kuchni :)

Podoba mi się to! Może nieszczególnie chciałabym coś kolorowego, bo gdybym poustawiała słoje, puszki i inne przedmioty na wielobarwnym tle, to zrobiłoby się zbyt pstrokato, ale zdecydowanie bardziej wolałabym hartowane szkło niż płytki. Wygląda super!

215

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ciekawa opcja, jeszcze jej nigdzie na żywo nie widziałam...

216

Odp: Dodatki w kuchni :)

Tutaj fajny artykuł jest na temat właśnie w jaki sposób można ozdobić kuchnię, polecam te lekturę na pewno się przyda.

217

Odp: Dodatki w kuchni :)

A z chęcią poczytam. Takie porady bywają bardzo przydatne.

218

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja właśnie urządzam swoją kuchnię. Pomału  kupuję małe agd. Póki co mam blender kielichowy, mikrofalę i mikser. Teraz czaje sie na ekspres do zabudowy i nową lodówke.
długo zastanawialam się jak ma wyglądac moja wymarzona kuchnia i w koncu odważyłam się na zmiany.

219

Odp: Dodatki w kuchni :)

A dlaczego do zabudowy? Lepszy jest wolnostojący.

220

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja mam ciekawy tekst dotyczących akcesoriów i dodatków kuchennych, które przydadzą się w każdej kuchni.  Mnie z tej listy zaciekawiła obcinarka do folii, codziennie rano "męczę się" z pakowaniem kanapek dla mnie, dla męża do pracy i dla dzieci do szkoły, a taki gadżet to fajna sprawa, na pewno przyspieszy poranne szykowanie się co codziennych obowiązków.

221

Odp: Dodatki w kuchni :)

Fajne są też naklejki ,  mieliśmy generalny remont kuchni rok temu i ograniczony budżet - więc zależało nam na najtańszych materiałach, pomalowaliśmy szafki, kupiliśmy żółte krzesła i na jedną ścianę daliśmy naklejkę koloru czekoladowego. Fajnie to wyszło.

222

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja jestem na etapie kupowania podstawowych rzeczy jak noże. Wydawało mi się, że będzie to łatwe i przyjemne... a nadal jestem w lesie.

223

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ciekawie to wygląda, choć ja raczej jednak preferuje bardziej stonowane barwy

224

Odp: Dodatki w kuchni :)

Ja także wolę takie stonowane barwy. Najbardziej szarości.

225

Odp: Dodatki w kuchni :)

Uwielbiam szklane pojemniki na przyprawy, itp.