1

Temat: Meble do salonu

Poszukuję inspiracji na urządzenie salonu. Sprawdzony sklep meblowy mile widziany. Z góry dziękuję za info smile

2

Odp: Meble do salonu

W Agacie mają fajne meble, zajrzyj do sklepu i na pewno coś wybierzesz.

3

Odp: Meble do salonu

Ja się osobiście zainspirowałam tymi meblami. Sprawdź, być może znajdziesz coś dla siebie smile

4

Odp: Meble do salonu

hejka! skoro wybieracie meble to podrzucę wam ten artykuł. bardzo przydatny, zwlaszcza jeśli macie problemy  z wybraniem pomiędzy gotowym zestawem a meblami z roznych kolekcji

5

Odp: Meble do salonu

Teraz niemal w każdym salonie stoi kanapa narożna. Ja uważam, że to dobry wybór. Sama zresztą też mam taką smile Postawiona na środku salony - bez "dociskania" do ściany prezentuje się świetnie.

6

Odp: Meble do salonu

Jeżeli potrzebujesz mebli do salonu to zajrzyj sobie do nich  bo mają duży wybór mebli w przystępnej cenie.
Myślę, że znajdziesz tam coś ciekawego do swojego domu czy mieszkania i na pewno nie przepłacisz smile

Ostatnio edytowany przez kosmiczna (2016-09-08 20:47:21)

7

Odp: Meble do salonu

jak do salonu to zdecydowanie musimy mieć dobrą wygodną sofę, ładną komodę no i stół. Sofy klasyczne czy też nowoczesne znajdziemy tera w każdym sklepie meblowym ale po co chodzić i szukać jak można spokojnie w internecie wyszukać zamówić i dostaniemy z dostawą do domu.

8

Odp: Meble do salonu

Jeśli chodzi o meble typu komody, regały itd, to stawiałabym na drewno. Jest bardzo trwałe i dobrze prezentuje się nawet po wielu latach. Ciekawe propozycje nie tylko do salonu, ale też do sypialni.

9

Odp: Meble do salonu

Ja mebelki brałem w lokalnym salonie, dobre ceny mieli, natomiast dodatki takie jak np obrazy czy plakaty w ramach zamawiałem

10

Odp: Meble do salonu

Plakaty to na pewno świetny pomysł, jeżeli chcemy sprawić, aby nasz salon stał się wyjątkowym. Nie mniej jednak moim zdaniem warto pomyśleć także o takiej opcji jak np. w formie ciekawych cytatów. W ofercie ich wybór jest ogromny i można sobie sprawić jakieś motywujące motto, bądź też cytat związany z życiem rodzinnym. Dodam jeszcze, że są one robione zawsze ze świeżej folii, więc nie musimy się obawiać, że będą się np. odklejały.

11

Odp: Meble do salonu

A to takie naklejki bardzo mi się podobają. Ja mam na plakatach cytaty.

12

Odp: Meble do salonu

Mnie też się podobają wink

13

Odp: Meble do salonu

Polecam meble w stylu minimalistycznym, bez zbędnych dodatków, czy ozdób - takie meble idealnie nadają się do wnętrz urządzanych w stylu nowoczesnym, czy skandynawskim. Jeśli chodzi o meble wypoczynkowe, to proponuję narożniki, ewentualnie sofy, jeśli salon jest mniejszy. W salonie powinny się też znaleźć jakieś ławy, czy stoliki kawowe - widziałam trochę estetycznych, białych ław i stolików idealnych do salonu.

14

Odp: Meble do salonu

W Ikei teraz chyba ma być jakaś nowa kolekcja.

15

Odp: Meble do salonu

Ze swojej strony mogę zaproponować Flori Meble od dawna kupuję u nich nasze meble, zresztą gro moich znajomych też. Meble mają przepiękne i co chyba najważniejsze solidnie wykonane w rozsądnych cenach. Dodam jeszcze, że warto sprawdzić też ich zakładkę "meble od ręki" to taki outlet, gdzie można wyszperać prawdziwe okazje, w taki sposób kupiłam komplet do jadalni za pół darmo.

Ostatnio edytowany przez bejka (2016-10-19 08:59:21)

16

Odp: Meble do salonu

Witam jeśli jeszcze nie wybrałaś to polecam meble  w tym sklepie internetowym na pewno coś znajdziesz smile

17

Odp: Meble do salonu

Fajnie wyglądają również dekoracje okienne, firany i zasłonki w kolorowych wzorach i kształtach. Możecie zajrzeć tu, z pewnością znajdziecie coś ciekawego dla siebie. wink

18

Odp: Meble do salonu

A stoliki kawowe? Stawiacie na proste, czy bardziej wymyślne?

Podoba Wam się? Tam mają wiele takich.

19

Odp: Meble do salonu

Stolik wygląda oryginalnie, ale chyba jest bardziej gadżetem, niż użytecznym meblem w domu smile
Ciężko byłoby w piątkę usiąść do takiego stolika z kawą i nie daj Boże, jeszcze z ciastem wink

Stolika kawowego wprawdzie nie mam, ale też mam drewniany stół, który w mojej ocenie jest równie piękny . Dość długo szukałam czegoś takiego, zwłaszcza, że zależało mi na niewygórowanej cenie, a udało się dopiero, kiedy popytałam wśród znajomych i dostałam namiar na ten sklep. Stół jest bukowy a nie z jakiejś sklejki, mogłam dobrać sobie kolor lakieru. Czego chcieć więcej wink No i co najważniejsze, idealnie wpasowuje się do mojej jadalni w stylu klasycznym. Przy kolacji czuję się niczym zamożna pani w swym dworze tongue

20

Odp: Meble do salonu

Zamawiałam fajne meble kuchenne mają tez inne meble - biurowe, salonowe itd. Wiec może i ty znajdziesz u nich coś co Ci się spodoba. Maj a salon w warszawie więc można się z nimi umówić tez na miejscu

21

Odp: Meble do salonu

Tutaj jest pełno pomysłów

22

Odp: Meble do salonu

Ja właśnie przeglądam ofertę  Musze w końcu pozbyc się swojej kanapy i kupić coś nowego. Myslałam o szarym narożniku albo jakieś fikuśnej wersalce.
Oferta tego sklepu jest bardzo szeroka i mam nadzieję, że znajdę coś dla siebie.

23

Odp: Meble do salonu

Salon jest miejscem gdzie czesto przyjmujemy gości, ale tez sami spędzamy dużo czasu w tym miejscu. Istotne jest to by wyglądał ładnie i był gotowy na przyjęcie gości. Jeżeli szukasz czegoś oryginalnego to moja rada jest taka by zaglądac do takich mniejszych sklepów meblowych, a nie sieciówek. Takie sklepy oferują o wiele lepszy asortyment i też bardziej oryginalny smile

24

Odp: Meble do salonu

[quote=kuleczka8]Stolik wygląda oryginalnie, ale chyba jest bardziej gadżetem, niż użytecznym meblem w domu smile
Ciężko byłoby w piątkę usiąść do takiego stolika z kawą i nie daj Boże, jeszcze z ciastem wink

Stolika kawowego wprawdzie nie mam, ale też mam drewniany stół, który w mojej ocenie jest równie piękny.Dość długo szukałam czegoś takiego, zwłaszcza, że zależało mi na niewygórowanej cenie, a udało się dopiero, kiedy popytałam wśród znajomych i dostałam namiar na ten sklep. Stół jest bukowy a nie z jakiejś sklejki, mogłam dobrać sobie kolor lakieru. Czego chcieć więcej wink No i co najważniejsze, idealnie wpasowuje się do mojej jadalni w stylu klasycznym. Przy kolacji czuję się niczym zamożna pani w swym dworze tongue[/quote]

Tak, kdcmeble to warty polecenia sklep meblowy. też sprawdzałam na wsłasnej skórze ich produkty i naprawdę jestem zadowolona. Wszystko wykonane bardzo profesjonalnie, nic nie trzeszczy, żadnych niedoróbek. Miałam nieprzyjemności z pewnym dużym polskim producentem mebli, gdy płyty były poobijane, trzeba było robić zwroty więc obawy były, ale niepotrzebne.  meble warte swojej ceny zarówno pod względem projektu jak i wykonania także jeśli się nadal wahasz, to mogę Ci polecić wybór tej firmy ponieważ nie będziesz zawiedizona

25

Odp: Meble do salonu

Jeśli nie masz pomysłu na urządzenie pokoju to poczytaj Znajdziesz tam ciekawe informacje o narożnikach i interesujące zdjęcia. Ja zostałem zachęcony do kupna podobnego narożnika.