126

Odp: okropny cellulit

Według mnie cellulit wygładzić można przez zabiegi. Moja siostra po porodzie, była załamana bo pojawiło się jej mnóstwo rozstępów i jeszcze ten cellulit na udach. Było mi jej tak szkoda, że umówiłam ja na wizytę do instytutu na zabieg Endermologii. Takie zabiegi wykonywane są w seriach i dostosowane do każdego indywidualnie. Do dziś mi za to dziękuję, heh smile

127

Odp: okropny cellulit

niestety, sama też mam z tym problem, kremy nie działają, ćwiczenia też słabo, już nie wiem co robić  żeby zniknął ...

128

Odp: okropny cellulit

A od czego jest medycyna estetyczna jest szereg zabiegów doskonale radzących sobie z cellulitem. Jest tylko drobne ale muszę Was zmartwić, że jak już się pozbędziecie cellulitu to nie zwalnia Was to z obowiązku diety i ćwiczeń bo to te dwa elementy a właściwie ich brak przyczynił się do powstania cellulitu.

129

Odp: okropny cellulit

Ja znam jedynie zabieg Cellulit vib od ericson laboratoire. Do domowego użytku mam serum rozgrzewające, zastanawiam się jeszcze nad dokupieniem żelu drenującego. Bardzo fajne działanie smile

130

Odp: okropny cellulit

Podobno bardzo dobrze działają masaże i liposukcja przeciw cellulitowi...

131

Odp: okropny cellulit

Najlepiej dopytać osób które znają się na temacie. Przypuszczam, że najlepiej połączyć ćwiczenia, masaż i odpowiednią dietę

132

Odp: okropny cellulit

Cellulit to toksyny, trzeba się oczyścić od środka wink

133

Odp: okropny cellulit

najlepiej działa masaż i jeszcze jak to robi nam osoba zaufana albo bliska.

134

Odp: okropny cellulit

Ja po ciąży mam problemy z cellulitem. Postanowiła, że zapiszę się na zabieg karboksyterapia - który skutecznie walczy z cellulitem. Podobno ma bardzo dobre efekty. Zapisałam się w gabinecie kosmetycznym J’ADORE

135

Odp: okropny cellulit

Nie ma sie czego wstydzić, dużo osób tak ma i jakoś z tym żyje.

136

Odp: okropny cellulit

Jeżeli masz problem z cellulitem a ćwiczenia i dieta niestety nie pomaga, to może warto pomyśleć nad jakimś zabiegiem redukcji cellulitu ?Kto przeprowadza między innymi te jak również inne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej oraz chirurgi plastycznej? wink

137

Odp: okropny cellulit

tak jak przedmówczynie piszą, niestety te wszystkie kremy na rozstępy dużego efektu nie dają. Płytkie, małe rozstępy jeszcze usuwają, ale z tymi większymi już sobie nie radzą. Jedyne wyjście to medycyna estetyczna.

138

Odp: okropny cellulit

Podobno cellulitu nie da się zwalczyć na 100%, ale można go zmniejszać różnymi zabiegami, podobno karboksyterapia jest bardzo skuteczna.

139

Odp: okropny cellulit

Osobiście słyszałam o takim sposobie. Ale przyznam szczerze, że nie wiem, na ile to jest skuteczne. Może warto byłoby spróbować...

140

Odp: okropny cellulit

Olej z wąkrotki azjatyckiej jest skuteczny, ale oczywiście nie w momencie jak jest już totalny dramat.
Wtedy nie zadziała, ale jak zaczyna się pojawiać celulit super drenuje i rzeczywiście daje sobie radę,
Tak z KHADI albo można szukać innego.

141

Odp: okropny cellulit

jeśli masaże nie wystarczą to można skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, mogę polecić ten salon

142

Odp: okropny cellulit

Nie wierzę, że masz taki problem którego nie da się zwalczyć naturalnie poprzez ćwiczenia i dietę. Cellulit to nic innego jak tłuszcz który trzeba zrzucić. Nie bój się pójść na siłownei i robić trening siłowy. Nawet nie wiesz jak bardzo to pomaga. No ale nei oczekuje też efektów po miesiącu czy dwóch. Pół roku to minimum żeby zauważyć jakiś zmiany w swoim ciele.

143

Odp: okropny cellulit

Dziewczyny- celulit zwalczycie przede wszystkim dietą plus trochę ruchu a kosmetyki przyspiesza widoczność efektu.
Trzeba siebie obserwować ale na pewno na powstawanie cellulitu wpływa dieta bigata w' sol, tluste, wysoko przetworzone, duzo cukrów. U mnie dodatkowo kawa. Naprawdę wystarczy pic duzo wody, jeść duzo warzyw i owoców, lekka dieta, unikanie gorących kąpieli i będziecie zaskoczone.

144

Odp: okropny cellulit

Dieta i ćwiczenia pozwolą na pozbycie się się skórki pomarańczowej, ale czasem trudno to zrobić bo mamy nadmiar wody w organizmie i w tedy pomocne jest Hydrominum. Suplement wspomaga redukcję ilości wody w organizmie i zawartych w niej toksyn. Polecany jest osobom zmagającym się z problemem cellulitu wodnego, nieodpowiednią dietą oraz kobietom stosującym antykoncepcję hormonalną.

145

Odp: okropny cellulit

A miał ktoś robioną endermologię?

146

Odp: okropny cellulit

Jeżeli ktoś chce pozbyć się cellulitu na dobre, mam złą wiadomość - nie można. Jeżeli raz się pojawił, to bez względu na jego przyczynę pozostanie na zawsze. Nawet zabiegi, choć najbardziej skuteczne, nie sprawią, że do końca życia już nie wyskoczy, po prostu taki jest rezultat życia, jaki obecnie prowadzimy. Dużo siedzenia, mało ruchu albo skłonności genetyczne nie przysłużą się naszej skórze, w efekcie tworzą się grudki tłuszczu. Można robić coś na własną rękę, czyli pić dużo wody, unikać szkodliwej żywności, dużo ćwiczyć i trzymać się diety, stosować kremy i olejki na cellulit, a w ostateczności zdecydować się na zabieg niwelowania, ale trzeba się potem podwójnie pilnować i działać, żeby nie wrócić do stanu sprzed operacji.
Po prostu musimy nauczyć się z tym żyć, łatwiej nam będzie ze świadomością, że nie tylko my mamy tą przypadłość - gdyby się przyjrzeć ludziom na plaży itd., to zauważymy, że znakomita większość ma cellulit. Mniejszy lub większy, ale ma. Dlatego głowa do góry i czas zaakceptować, że na wszystko nie ma się wpływu, jeśli chodzi o nasz wygląd.

147

Odp: okropny cellulit

Zależy jaki kto ma ten cellulit. Wiadomo same  nie do końca mogą pomóc. Trzeba oprócz tego zmienic swój styl życia i regularnie się ruszać

148

Odp: okropny cellulit

Ja polecam chińskie bańki,plus dieta i ćwiczenia.Ja ćwiczę jogę.

149

Odp: okropny cellulit

na cellulit to jedynie zabieg w gabinecie medycyny estetycznej jest najlepszy bo moja siostra korzystała i jest mega zadowolona  tutaj jest namiar oraz pełen opis w zakresie cellulitu-rewelacja... ja się wybieram na usuwanie pozostałości po trądziku więc myślę że też pyknie bardzo spoko hehe

150

Odp: okropny cellulit

Trochę z innej beczki. Masz cellulit ale i nadwagę czy ogólnie jesteś szczupła?