1

Temat: Czy korzystaliście kiedyś z samochodów zastępczych?

Czy to prawda, że jeśli nasz samochód będzie zniszczony w wyniku wypadku to przysługuje nam zastępcze auto z oc sprawcy? Skierowano mnie na stronę firmy gdzie mają napisane iż każdemu przysługuje samochód zastępczy i nic nie trzeba za to płacić. Czy to nie jest jakiś podstęp? Korzystał ktoś może z takiej usługi kiedyś?

2

Odp: Czy korzystaliście kiedyś z samochodów zastępczych?

To zależy, w jakiej firmie to OC ma sprawca, bo jeśli jakieś tanie, to nie sądzę, żeby wystarczyło na takie koszty.

3

Odp: Czy korzystaliście kiedyś z samochodów zastępczych?

W moim przypadku tak było. Nawet musiał pokryć koszty

4

Odp: Czy korzystaliście kiedyś z samochodów zastępczych?

jeszcze nie miałam okazji, obym nigdy nie musiała z takich korzystać...

5

Odp: Czy korzystaliście kiedyś z samochodów zastępczych?

Ja korzystałam. Ale nie było to miłe, bo miało miejsce po stłuczce. Szyba mi zaparowała i nie widziałam samochodu, który jechał główną sad

6

Odp: Czy korzystaliście kiedyś z samochodów zastępczych?

[quote=Wanda92]Ja korzystałam. Ale nie było to miłe, bo miało miejsce po stłuczce. Szyba mi zaparowała i nie widziałam samochodu, który jechał główną sad[/quote]
Współczuję, ale kochana, na zaparowane szyby jest rada, przecierać z wodą z dodatkiem octu. Stosuj ją, a jazda będzie bezpieczniejsza.

7

Odp: Czy korzystaliście kiedyś z samochodów zastępczych?

korzystałem, ale nie dzięki miałem stłuczkę i płaciłem jak za zboże. Szkoda słów, a stłuczka nie z mojej winy. No ale widocznie taki ubezpieczyciel kijowy. Teraz to mam dwa auta bo dla żony wziąłem kredyt docelowy i kupiliśmy jej małe autko, także teraz nawet jak się z moim coś stanie - mamy w zapasie drugi.

8

Odp: Czy korzystaliście kiedyś z samochodów zastępczych?

Ja jeszcze nigdy nie korzystałam.

9

Odp: Czy korzystaliście kiedyś z samochodów zastępczych?

Ja też nie korzystałam nigdy z tego typu usługi i mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać. Chciałam się jednak Was, drogie forumowiczki, poradzić w innej kwestii, ale dotyczącej ubezpieczeń. Mianowicie, szukam nowego ubezpieczyciela dla swojego autka i w oko wpadła mi oferta Sprawdziłam na ich stronie potencjalną składkę oc i wyszła nawet nienajgorsza cena. Pytanie, jak teoria ma się do praktyki. Słyszałyście coś może o tej firmie, miałyście może z nią jakieś doświadczenia?

10

Odp: Czy korzystaliście kiedyś z samochodów zastępczych?

lepiej wziazc z wypozyczalni jakies tanie auto bo ja dostalam na oc takiego rzecha ze szkoda gadac, boję się  nim ruszyć z pod swojego domu.

Ostatnio edytowany przez marta10 (2017-04-27 13:58:51)

11

Odp: Czy korzystaliście kiedyś z samochodów zastępczych?

Mi się zdarzyło 2x, dostałam auto zastępcze po wypadku, jest to wygoda bo nie musiałam kombinować jak dostać się do pracy czy na zakupy

12

Odp: Czy korzystaliście kiedyś z samochodów zastępczych?

Mój brat korzystał po wypadku, fajna opcja, zwłaszcza w miejscach, gdzie nie ma sieci aut na wynajem

13

Odp: Czy korzystaliście kiedyś z samochodów zastępczych?

Niestety małe warsztaty nie mają aut zastępczych, a ja korzystam tylko z usług takich warsztatów .